Central - Palas Campus -bloc nou finalizat - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Central - Palas Campus -bloc nou finalizat 78 500 €Iasi - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

25.04|11:46

Apartament cu 3 camere open space - bloc nou - zona Palas Campus 78 000 €Iasi - Azi la 47 m² Salvează ca favorit

08.04|16:32

Apartament 2 camere, etaj 2 - bloc fara risc - Palas Campus 76 500 €Iasi - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

01.08|09:53

Apartament o camera, Tudor Vladimirescu – Palas, Bloc Nou FINALIZAT Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 71 400 € Iasi Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Iasi (judet), Tudor Vladimirescu, la 71 400 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 42 m&sup2 suprafata utila si 42 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara SOLUȚII IMOBILIARE ROMÂNIA principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, conducta de gaze naturale. Storia 5814763

27.04|14:36

URGENT 169.000 e 3c PALAS MALL-CENTRU 65 mp bloc finalizat mobilat 169 000 €Iasi - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

16.06|17:50

Apartament 2c Palas Campus 98 000 €Iasi - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

28.04|09:12

P.F. ap. 3 cam. decomandat- Centru-Campus Palas 125 000 € Iasi - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

27.10|14:58

Ultracentral Teren 336 Palas Campus 350 000 €Iasi - Azi la 336 m² Salvează ca favorit

30.06|12:11

Apartamnet 2 camere, Palas Campus! 140 000 €Iasi - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

24.08|09:55

Vand apartament 3 camere Palas Campus 145 000 €Prețul e negociabil Iasi - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

21.04|19:26

Spatiu birouri Sf Andrei ,Palas Campus 849 €Iasi - Azi la 150 m² Sterge din Salvate

22.07|17:31

Apartment 3 camere semidecomandat Palas Campus 167 000 €Iasi - Azi la 62 m² Salvează ca favorit

03.06|02:32

Casa independenta in centru vis a vis Palas Campus 225 000 € Iasi - Reactualizat Azi la 65 m² Salvează ca favorit

03.10|20:46

Centru - Palas Campus ! Apartament 2 camere, decomandat 140 000 €Iasi - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

26.08|15:19

Închiriere - Vilă P+E+M, ultracentral, lângă Palas Campus 2 700 €Iasi - Azi la 249 m² Salvează ca favorit

01.08|12:30

Vindem Teren Str Iancu Bacalu /Campus Palas 340 000 €Iasi - Azi la 385 m² Salvează ca favorit

08.07|15:10

Cladire birouri/spatiu comercial de vanzare-Palas Campus Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 100 000 € Iasi Azi Spatii comerciale bine pozitionat de vanzare in Iasi (judet), Splai Bahlui Mal Stang, la 1 100 000 €. Acest spatii comerciale de vanzare are 400 m&sup2 suprafata utila si 480 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Alliance Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt fibra optica, conducta de gaze naturale, canalizare. Storia 6500261

06.04|11:21

Proprietar vand Apartament 3 camere vizavi de Palas Campus 130 000 €Iasi - Azi la 65 m² Sterge din Salvate

17.07|19:58

Apartament 2 camere Palas Campus - Ideal pentru investiții 92 000 €Prețul e negociabil Iasi - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

28.05|08:54

Apartament de Vanzare 2 Camere, Decomandat - Palas Campus Iasi 140 000 €Iasi - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

25.09|15:22

PALAS CAMPUS -- 2 camere semidecomandat -- ETAJ INTERMEDIAR -- RENOVAT 98 000 € Iasi - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

11.11|16:49

3 CAMERE RENOVAT - MOBILAT SI UTILAT - Palas Campus - etaj intermediar 130 000 € Iasi - Reactualizat Azi la 60 m² Salvează ca favorit

11.11|16:41

Apartament 3 camere renovat-Palas Campus-Pana la 12% randament anual Apartament cu 3 camere complet renovat, Central – Bulevardul Ferdinand I, Iași 0% Comision - Fara comision pentru cumparator Te-ai întrebat vreodată cum ar fi să locuiești în centrul orașului, dar fără haosul orașului? Unde fiecare dimineață începe cu soarele pe balcon, iar tot ce ai nevoie este la ... 2629 EUR/m2 | 56 m2 Central, Iasi, Iasi ieri 148 000 EUR Repostat automat Apartament cu 3 camere complet renovat, Central – Bulevardul Ferdinand I, Iași 0% Comision - Fara comision pentru cumparator Te-ai întrebat vreodată cum ar fi să locuiești în centrul orașului, dar fără haosul orașului? Unde fiecare dimineață începe cu soarele pe balcon, iar tot ce ai nevoie este la distanță de mers pe jos? Descoperă acest apartament situat la etajul 6 din 10, pe Bulevardul Ferdinand I, cu lift, scara curata si vecini ideali – un spațiu modern, renovat cu grijă în 2022, cu o orientare Sud-Vest care îți luminează zilele. Oferă tot ce ai nevoie: localizare ultracentrală, renovare completă în 2022 și posibilitate de achiziție prin credit (bloc expertizat - fără risc seismic [3]). Caracteristici-cheie: Suprafață utilă: 56.3 mp + 5 mp balcon Camere: 3 (2 dormitoare) Etaj: 6/10 Compartimentare: Semidecomandat Confort 2 optimizat prin renovare completă Orientare: Sud-Vest – soare toată ziua Renovări și dotări (2022): Centrală termică proprie, nouă Finisaje moderne, complet refăcute Se vinde exact ca în poze (fără electrocasnice mici și obiecte personale) Bloc expertizat – fără risc seismic (se acceptă credit) Vecinătăți premium, la 2 pasi de: Palas Campus Palas Mall Piața Unirii Bulevardul Ștefan cel Mare Centru Civic Podu de Piatră Acces facil la transport public. Investiție cu potențial real: Chirie medie zonală regim hotelier: ~1500 EUR/lună Randament brut estimat regim hotelier: ~12% anual Chirie medie zonală: ~900 EUR/lună Randament brut estimat: ~7% anual Publi24_1749694203