De vanzare apartament mobilat,3 cam. , 60 mp. , Apahida, 115000 Euro - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

De vanzare apartament mobilat, 3 cam., 60 mp., Apahida, 115000 Euro 115 000 €Apahida - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

22.09|11:02

115000 EURO !!! =Apartament 3 camere MODERNMOBILAT zona PELICAN 115 000 €Tulcea - Azi la 72 m² Salvează ca favorit

25.09|10:33

Happy Residence 3! Apartament 3 camere preț 115000.000 euro plus TVA 5 115 000 €Craiova - Azi la 72 m² Salvează ca favorit

26.05|19:33

Casa 4 camere Clinceni | la cheie | 115000 euro 115 000 € Clinceni - Reactualizat Azi la 115 m² Salvează ca favorit

30.09|22:13

Ovidiu,zona de vile,teren intravilan 445mp,14m deschidere,115000 euro Imobiliare Terenuri 115 000 € Ovidiu Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Constanta (judet), Ovidiu, la 115 000 €. Acest terenuri de vanzare are 445 m², iar conform Agentia imobiliara Opal Imobiliare principalele calitati alte terenului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 6250574

18.01|19:32

Casa si teren de 10000 mp,Casa Noastra,115000 euro Imobiliare Case de vanzare 115 000 € Craiova Azi

20.09|21:27

Casa si teren de 1000 mp,Casa Noastra,115000 euro Imobiliare Case de vanzare 115 000 € Craiova Azi

20.09|21:37

Pret bun!!!Merita!Bariera Valcii,pret 115000 euro 115 000 €Craiova - Azi la 100 m² Sterge din Salvate

20.07|10:55

Vanzare ap. mobilat, 2 camere 54 mp.+ pod 57 mp., Apahida 90 000 € Apahida - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

02.11|09:40

73000 €: 73 000 €: Apartamentul cu 3 camere, cu scara interioara, in Apahida, este in suprafata de 67 mp cu tot cu balcon. La primul nivel este un dormitor, baia, livingul cu bucataria, iar la etaj încă un dor...

29.03|16:56

59999 €: 59 999 €: De vanzare ultimul apartament in bloc nou cu 8 apartamente situat pe Str. Noua Apahida/Cluj. Apartamentul este compus din 2 camere (living si bucatarie +dormitor) baie, dresing, balcon . Ap...

01.06|18:14

135000 €: 135 000 €: Persoană fizică, vând casa în Apahida, zona Molitură (str. Cuza Voda) construcție formata din D+P+M, suprafață utilă 126mp, construcție din lemn, izolată și finisată, fundație de beton, cen...

07.05|00:15

Minunata case de vanzare cu 6 in Cluj (judet), Apahida, la 180 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 700 m², are 163.00 m&sup2 suprafata utila si 195 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Capital Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, electricitate. Storia 6598866

25.03|16:18

Minunata case de vanzare cu 4 in Cluj (judet), Apahida, la 197 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 992 m², are 160.00 m&sup2 suprafata utila si 197 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Welt Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, fibra optica. Storia 6003195

29.03|13:14

Blitz ofera spre vanzare casa intr-un duplex la stadiul finisat si mobilat cu o suprafata utila de 220 mp si teren de 417 mp. Dispune si de un pod de 40 mp cu posibilitatea de mansardare. Compartimentarea dupa cum urmeaza: Parter:- living, bucatarie, baie,casa scarii, camara, terasa Etaj:- 3 dormitoare,balcon, baie. Pod:- loc de depozitare. Casa are toate utilitatiile necesare, gaz, canalizare, centrală termica. Acoperisul casei, din tigla metalica, a fost schimbat in 2019. Curtea se preda amenajata si dispune de 3 locuri de parcare si 1 garaj. Număr niveluri imobil: 3 Număr Băi: 2 Posibilitate parcare: Da Nr. locuri parcare: 3 Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

16.03|14:29

139999 €: 139 999 €: Extras CF, TVA inclus Suprafata utila : 120mp + terase 24mp Se accepta achizitie prin credit Racordat la utilitati: apa, canalizare, gaz, curent Exterior finisat complet, interior semi-f...

25.03|08:22

Vând casă în Apahida sau Schimb cu ap in Cluj sau Apahida . Imobiliare Case de vanzare 135 000 € Negociabil Apahida Azi 135 000 €: Casa îngrijită , parter plus etaj .Apa gaz ,curent,centrala pe gaz .Casa este situata la ieșire din Apahida spre Câmpenești, ultima statie m41 , langa cresa.distanta ,5 minute până la stația de autobu...

16.01|19:40

Vând casă în Apahida sau Schimb cu ap in Cluj sau Apahida . Imobiliare Case de vanzare 145 000 € Negociabil Apahida Azi

16.06|23:24

De vanzare apartament 2 camere , mobilat , 40000 euro 40 000 €Roman - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

10.04|16:08

De vanzare apartament cu 2 camere , 53500 euro , mobilat 53 500 € Roman - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

31.10|18:11

De vanzare apartament 2 CAMERE decomandat - 62.000 EURO - mobilat 62 000 €Prețul e negociabil Medgidia - 20 mai 202554 m² Salvează ca favorit

21.05|07:07

De vanzare apartament 2 camere , mobilat, utilat, 39500 euro 39 500 €Roman - Azi la 50 m² Sterge din Salvate

20.07|17:01

De Vanzare Apartament 2 Camere Mobilat+Utilat etaj 2 72500 Euro 72 500 €Galati - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

23.05|18:17

Blitz va propune spre vanzare un teren intravilan de 12000 mp in Apahida, la 1 km distanta de OMV Apahida. Terenul este format din doua parcele alaturate cu CF diferite. Prima parcela are o suprafata de 6170 mp si front stradal de 44 m, iar a doua parcela are o suprafata de 5829 mp si un front stradal de 40 m. Frontul stradal al intregului teren este de 84 m. Accesul la teren se realizeaza de pe drumul public asfaltat, Centura Apahida-Cluj. Terenul este incadrat in UE_c - Spaţii urbane destinate activităţilor economice de tip comercial – en detail – desfăşurate în unităţi de mari dimensiuni: BIG BOX, MALL, SHOWROOM. Regimul de înălţime este de (1-3S)+P+3+1R, P.O.T. maxim = 35%, C.U.T. maxim = 1. Parcelele se pot vinde impreuna sau individual. Cod ofertă ID BLITZ: P3866 Id intern: P3866 Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

20.04|05:13

De vanzare apartament in Apahida 69 000 €Apahida - Azi la 46 m² Salvează ca favorit

30.07|16:05

NOU DE VANZARE APARTAMENT 1 CAMERA PREMIUM PARTER MOBILAT 51000 EURO GIROC BRAYTIM 5160;000 EUR Vând apartament 1 camera premium mobilat 38;n Giroc Braytim str Lalelelor nr 16 l ... Giroc Timis azi 1 545 €/m2 | 33 m2 Vând apartament 1 camera premium mobilat în Giroc Braytim str Lalelelor nr 16 la parter, loc de parcare si 50 mp gradina incluse în CF. Apartamentul este nou, nu a fost locuit, dispune de toate facilitatile, încălzire in pardoseala, centrala proprie, mobilat complet. Preț 51 000 euro. Telefon contact Publi24_1659388225

02.08|00:11

Apartament de vanzare, 3 camere, Apahida 97 000 € Apahida - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

02.10|19:39

Apartament de vanzare,3 camere, apahida 86 000 € Cluj-Napoca - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

07.10|17:10

Apartament spre vanzare | 2 camere | Apahida 88 000 € Apahida - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

01.10|17:03

Apartament 2 camere de vânzare loc. Apahida, 47 mp, construcție 2000 14 070 €Prețul e negociabil Apahida - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

23.09|20:11

De vanzare 3 camere , mobilat , 49500 euro 49 500 €Roman - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

20.06|15:52

Complet utilat si mobilat - 86000 EURO plus 8000 EURO loc de parcare subteran 9460;000 EUR Apartament mobilat si utilat complet, electrocasnice noi (masina de spalat rufe ... Otopeni Ilfov azi 1 469 €/m2 | 64 m2 Apartament mobilat si utilat complet, electrocasnice noi (masina de spalat rufe, plita electrica, cuptor electric, hota,combina frigorifica), toate utilitatile, doua dressing-uri, loc de parcare subteran, acces direct la lift (fara trepte), doua terase, situat in complex rezidential Grand Residencia, acces prin bariera, loc de agrement si joaca pentru copii, in apropiere de Worldclass Otopeni, Strada eroilor Nr.5H. Etaj 1, pe mijloc, luminos, calduros, disponibil si locuibil imediat. Publi24_1652861488