ExercitiuBanat -Apartament 3 camere, cu balcon extins iesire separata - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Exercitiu/Banat -Apartament 3 camere, cu balcon extins iesire separata 136 000 €Prețul e negociabil Pitesti - Azi la 100 m² Salvează ca favorit

31.07|13:11

Apartament de vanzare, decomandat, 2 camere, balcon,bucatarie separata 89 000 €Sibiu - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

02.07|14:46

Apartament 2 camere, zona sens, parter, balcon, intrare separată Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 65 000 € Negociabil Mangalia Azi

01.12|02:15

Apartament 3 cam, 2 bai, balcon, lift, bucatarie separata, geam baie 131 000 € Sibiu - Reactualizat azi la 68 m² Salvează ca favorit

03.04|09:32

Ap. cu bucatarie separata, 2 camere, 69.90 mp, balcon, loc de parcare 97 999 €Selimbar - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

25.04|19:31

Ap. 2 camere, bucatarie separata, balcon - predare la cheie 92 500 €Sibiu - Azi la 78 m² Salvează ca favorit

07.04|16:41

Ap 2 camere, bucatarie separata, balcon, et. intermediar - Rahovei 59 900 €Sibiu - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

09.04|13:14

Vand ap 3 camere, 2 bai, bucatarie separata si balcon - zona linistita 105 000 €Sibiu - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

22.05|12:43

Ap.3 camere, modern,bucatarie separata, balcon,ideal pentru investitii Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 109 000 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Sibiu (judet), Sibiu, la 109 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 62 m&sup2 suprafata utila si 79 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Virtual Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, parcare masina. Storia 6553534

03.07|10:42

Ap pretabil investitie 2 camere, balcon, bucatarie separata, zona buna 62 000 €Sibiu - Azi la 36 m² Salvează ca favorit

05.08|19:37

Ap. 2 camere si balcon, 50mp utili, bucatarie separata, zona linistita 95 000 € Selimbar - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

10.10|10:56

Apartament NOU,iesire in balcon din fiecare camera.Prelungirea Ghencea 82 900 €Bragadiru - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

26.09|14:34

Ap.cu bucatarie separata,1 camera, balcon, loc de parcare 67 000 €Selimbar - Azi la 46 m² Salvează ca favorit

22.04|15:45

17.05|14:23

Garsoniera functionala de 31 mp cu bucatarie separata si balcon 40 000 €Rosu - Azi la 31 m² Salvează ca favorit

29.08|19:34

Ap 2 cam si balcon, bucatarie separata, pretabil investitie, pret bun 65 800 €Sibiu - Azi la 43 m² Sterge din Salvate

25.07|19:09

AP 1 Cam, et 2/4, centrala, balcon inchis, bucatarie separata, Tudor V Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 34 900 € Iasi Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Iasi (judet), Tudor Vladimirescu, la 34 900 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 26 m&sup2 suprafata utila si 34 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Greenland Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, fibra optica. Storia 6670167

23.05|16:43

Garoniera de vanzare, bucatarie separata, balcon 15 mp, bloc cu lift 67 000 €Sibiu - Azi la 32 m² Salvează ca favorit

17.08|11:13

Berceni Metrou -2 camere iesire balcon ambele camere 58 700 € Popesti-Leordeni - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

11.11|16:32

Vila noua, 5 camere, Paradisul Verde, teren 490mp extins la 624/1174mp 350 000 €Corbeanca - Azi la 230 m² Salvează ca favorit

31.08|10:50

Teren 2712mp intravilan extins sat Goruni, Tomesti Imobiliare Terenuri 3 € Negociabil Iasi Azi 3 €: Teren intravilan extins, la marginea satului Goruni, Tomesti Zona linistita, intre livezi, aproximativ 60m deschidere drum de pamant. 200 m pana la cea mai apropiata sursa de apa, cel mai apropiat st...

17.04|19:41

TEREN INTRAVILAN EXTINS CURTI CONSTRUCTII SACALAZ 125 000 EUR Vand teren intravilan extins curti constructii in suprafata de 2518 metri patrat ... Sacalaz Timis Telefon validat azi Vand teren intravilan extins curti constructii in suprafata de 2518 metri patrati situat in Sacalaz, strada Constructorilor, Zona Industriala, judet Timis. Strada este asfaltata cu utilitati: curent si apa. Frontul stradal este de 31 metri. Adancimea parcelei este de 81 metri. Pretabil hala, garaj, birouri, etc. Pret 50 euro mp 125000 Euro Publi24_1648639845

12.06|19:52

Vând teren – intravilanul extins al localitatii Rediu - Iasi 300 898 € Iasi - Azi la 2 119 m² Salvează ca favorit

03.10|09:40

Casă Bătrânească cu Teren Extins de 7597 mp - Blagesti, Bacau 37 500 € Tardenii Mari - Azi la 90 m² Salvează ca favorit

11.11|10:09

Teren DN25 Branistea Galati intravilan extins extravilan, 45 ml deschi Imobiliare Terenuri 7 € Negociabil Galati Azi

23.11|15:51

Apartament de 4 camere, 2 băi, 1 bucătărie separată, 2 balcoane 141 000 €Baciu - Azi la 82 m² Salvează ca favorit

10.06|09:34

Rahova | Apartament 2 camere | Bucatarie Separata | Hipodrom IV 99 000 €Selimbar - Azi la 61 m² Salvează ca favorit

05.08|17:02

Apartament 2 camere + bucatarie separata! ** Real Resort ** 79 500 €Ploiesti - Reactualizat Azi la 77 m² Salvează ca favorit

08.06|10:39

VAND apartament cu 3 camere cu bucatarie separata la etajul. 1 93 000 €Prețul e negociabil Bistrita - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

19.08|11:06

Apartament decomandat 3 camere 2 bai 2 balcoane si bucatarie separata 112 800 €Sibiu - Azi la 69 m² Salvează ca favorit

14.04|12:47

Apartament parter stradal intrare separată 3 camere 92 000 €Prețul e negociabil Sederhat - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

21.04|08:35

28.04|08:30

Doamna Stanca - Apartament 2 camere cu bucatarie separata 80 000 €Sibiu - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

03.07|19:05

#Apartament 3 camere, 2 băi, bucătărie separată | Încălzire pardoseală 120 000 € Constanta - Reactualizat Azi la 84 m² Salvează ca favorit

11.08|10:06

Apartament 2 camere - bucatarie separata | zona Stefan cel Mare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 36 000 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Sibiu (judet), Zona Industriala Est, la 36 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 5 are 36 m&sup2 suprafata utila si 40 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Virtual Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 6957091

29.08|16:58

Apartament 3 camere | Decomandat | Bucatarie separata | Zona Boema 88 500 EUR Iti doresti un apartament total decomandat situat intr-o zona cheie a orasului? It ... Turnisor Sibiu Sibiu Telefon validat azi 70 m2

19.09|22:00

Vand/Schimb Apartament 2 camere parter cu intrare separată Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 53 000 € Negociabil Deva Azi

25.12|22:50

Apartament 4 camere - bucatarie separata, etaj 1 - zona Centrala Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 155 000 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 4 in Sibiu (judet), Centru, la 155 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 98 m&sup2 suprafata utila si 110 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Virtual Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 6973587

03.09|11:31

Apartament 2 camere cu 2 balcoane, bucatarie separata - zona linistita 64 000 €Sibiu - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

02.05|12:41

Aleea Streiu | Apartament 3 camere 2 bai Bucatarie Separata | Hipodrom 136 000 € Selimbar - Azi la 85 m² Salvează ca favorit

03.11|17:20

Apartament 2 camere, Grigorescu, zona 1 Decembrie, intrare separata 120 000 €Cluj-Napoca - Reactualizat Azi la 45 m² Sterge din Salvate

11.07|15:20

05.11|15:32

Apartament 2 camere, Grigorescu, zona 1 Decembrie, intrare separata, T 145 000 €Cluj-Napoca - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

20.05|15:34

#Bloc nou Constanța: Apartament 3 camere la cheie | bucătărie separată 114 900 €Constanta - Reactualizat Azi la 81 m² Salvează ca favorit

27.09|08:57

Aleea Streiu | Apartament 3 camere 2 bai Bucatarie Separata | Hipodrom 136 000 €Sibiu - Azi la 85 m² Salvează ca favorit

29.07|17:21

Apartament 2 camere | Bucatarie Separata | Doamna Stanca Dezvoltator 68 000 €Selimbar - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

04.08|15:30

Apartament decomandat 3 camere - bucatarie separata - etaj intermediar 101 400 €Sibiu - Azi la 69 m² Salvează ca favorit

26.06|11:38

Apartament 5 camere | Nerva Traian | Parter | intrare separata 274 000 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 137 m² Salvează ca favorit

20.08|16:17

Apartament cu 2 camere complet finalizat, bucatarie separata Braytim APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Braytim. Drumul de acces spre imobil este pietruit. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Mega Image, Profi, scoala si gradinita la o distanta de 20 minute, acces facil la mijlloace de transport in comun. Imobilul ... 1530 EUR/m2 | 50 m2 Braytim, Timisoara, Timis azi 76 500 EUR APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Braytim. Drumul de acces spre imobil este pietruit. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Mega Image, Profi, scoala si gradinita la o distanta de 20 minute, acces facil la mijlloace de transport in comun. Imobilul este complet finalizat si pregatit pentru noii proprietari, atat in interior cat si in exterior. Modelul de apartament este disponibil la parter, etajul 1 si etajul 2. Suprafata este de 50 mp utili + terasa de 6 mp. Compartimentare: - hol acces - living si bucatarie open space cu posibilitate de inchidere - dormitor - baie cu geam - terasa Toate finisajele sunt realizate mecanizat cu produse de calitate superioara atent creionate. Detalii tehnice: - regim de inaltime: Parter + 2 etaje + pod. - constructie realizata in anul 2024 din caramida Porotherm de 25 cm. - exterior izolat cu polistiren de 10 cm eps 80. - pereti despartitori complet din caramida (fara rigips) tencuiti mecanizat finisati cu glet si vopsea lavabila alba. - geamuri termopan cu 3 sticle pentru izolare fonica si termica superioara, foarte mari si luminoase. - centrala proprie pe gaz, sistem eficient de incalzire in pardoseala cu circuit separat pentru fiecare incapere. - aparataje modulare Gewis. - usa acces securizata, usi interioare Porta Doors. - gresie si faianta placi mari, modele actuale, parchet de 8 cm potrivit pentru incalzirea in pardoseala. - baile sunt dotate cu obiecte sanitare standard. - 1 loc de parcare si gradina inscrise in cf. Utilitati complete: curent, apa de la retea, canalizare, gaz, internet prin fibra optica, cablu Tv. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati! Acceptam orice fel de credit bancar. Oferim consultanta si solutii financiare prin colaboratorii nostri pentru a obtine cel mai avantajos credit Ipotecar sau Noua Casa. Va asteptam cu drag la o vizionare chiar astazi! CP1932408 Publi24_1741491360