Grand Arena Postalionului Apartament 3 camere Spatios Comision 0 - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Postalionului Grand Arena apartament 2 camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 77 650 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bucuresti (judet), Strada Aurel Persu, la 77 650 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 64 m&sup2 suprafata utila si 72 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Premier Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, lift. Storia 7065846

04.10|13:10

Apartament 2 Camere Postalionului Grand Arena 65 700 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

18.09|07:19

07.08|14:24

POSTALIONULUI - Apartament 3 camere - Grand Arena 89 945 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 82 m² Salvează ca favorit

26.09|13:31

Apartament 2 camere, decomandat, Postalionului-Grand Arena 63 810 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

10.04|19:06

Apartament nou 2 camere Sud Grand Arena Postalionului Brancoveanu 69 400 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

10.04|17:46

Grand Arena - Postalionului | Apartament 2 camere + Loc de parcare 80 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

02.08|13:27

Apartament 2 camere- decomandat- Postalionului -Grand Arena-Kaufland 70 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

10.06|08:58

Apartament 3 camere, decomandat, Postalionului, Mall Grand Arena 95 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 76 m² Salvează ca favorit

14.06|13:51

Apartament 3 Camere 72MP Zona Grand Arena Postalionului 87 155 € Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat Azi la 72 m² Salvează ca favorit

01.06|16:04

Apartament 2 camere, decomandat, Grand Arena Mall, Str. Postalionului 69 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - 28 aprilie 202551 m² Salvează ca favorit Excelent apartament de vânzare cu 2 în Bucuresti (judet), Sectorul 4, la 69 000 €. Acest apartament de vânzare situat la etajul 2 are 50,90 m² m&sup2 suprafața utilă și 50,90 m² suprafața construită. Conform Sudrezidential principalele calitati ale apartamentului sunt balcon, lift, bucatarie separata. Storia 9400798

01.05|06:17

Apartament nou- GRand Arena- Postalionului-75.680 euro+tva 75 680 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

31.10|21:49

2 camere - Grand Arena- Postalionului 530;280 EUR Va prezint spre vanzare un apartament cu doua camere la super pret ! Acesta est ... Metalurgiei Sector 4 Bucuresti azi 1 158 €/m2 | 46 m2  |  2 camere Va prezint spre vanzare un apartament cu doua camere la super pret ! Acesta este compus din: hol, living spatios cu iesire pe terasa ,dormitor spatios , bucatarie ce se poate inchide , grup sanitar complet utilat . Locuinta face parte dintr-un ansamblu rezidential nou construit, ce se afla in sectorul 4 a Bucurestiului - Mall Grand Arena. Structura de rezistenta a imobilului este alcatuita din stalpi si diafragme de beton armat, pentru a conferi o siguranta crescuta, caramida Porotherm intre apartamente, aceasta diminuand semnificativ zgomotul. Finisajele utilizate confera o perspectiva unica in ceea ce priveste amenajarea interioara, fiind folosite numai materiale de cea mai buna calitate. Se accepta plata cash,credit ipotecar ! Se poate achizitiona si un loc de parcare . Pentru mai multe informatii ne puteti contacta telefonic Adrian 0731510854.Biroul de Vanzari Dezvoltator . Serviciul nou oferit de PREMIER Imobiliare! Solicita acum VIZIONARE ONLINE pentru aceasta proprietate! Publi24_1662707157

12.09|09:18

2 camere - Grand Arena- Postalionului 640;250 EUR Va prezint spre vanzare un apartament cu doua camere la super pret ! Acesta est ... Metalurgiei Sector 4 Bucuresti azi 1 168 €/m2 | 55 m2  |  2 camere Va prezint spre vanzare un apartament cu doua camere la super pret ! Acesta este compus din: hol, living spatios cu iesire pe terasa ,dormitor spatios , bucatarie inchisa cu iesire pe terasa , grup sanitar complet utilat , terasa deschisa . Locuinta face parte dintr-un ansamblu rezidential nou construit, ce se afla in sectorul 4 a Bucurestiului - Mall Grand Arena. Structura de rezistenta a imobilului este alcatuita din stalpi si diafragme de beton armat, pentru a conferi o siguranta crescuta, caramida Porotherm intre apartamente, aceasta diminuand semnificativ zgomotul. Finisajele utilizate confera o perspectiva unica in ceea ce priveste amenajarea interioara, fiind folosite numai materiale de cea mai buna calitate. Pretul afisat este pentru plata cash ,pentr credit pretul este 67.470 euro ! Se poate achizitiona si un loc de parcare . Pentru mai multe informatii ne puteti contacta telefonic Adrian 0731510854.Biroul de Vanzari Dezvoltator . Serviciul nou oferit de PREMIER Imobiliare! Solicita acum VIZIONARE ONLINE pentru aceasta proprietate! Publi24_1664275179

27.09|13:31

2 camere - Grand Arena- Postalionului Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 64 250 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bucuresti (judet), Strada Dealul Crisului, la 64 250 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 55 m&sup2 suprafata utila si 65 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Premier Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, fibra optica. Storia 7142993

31.10|10:24

2 camere - Grand Arena- Postalionului Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 53 280 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bucuresti (judet), Strada Dealul Crisului, la 53 280 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 46 m&sup2 suprafata utila si 60 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Premier Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, fibra optica. Storia 7065929

04.10|13:23

2 camere - Grand Arena- Postalionului Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 53 280 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bucuresti (judet), Strada Dealul Crisului, la 53 280 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 46 m&sup2 suprafata utila si 60 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Premier Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, fibra optica. Storia 7112317

19.10|18:43

2 Camere grand arena POSTALIONULUI 69 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 60 m² Salvează ca favorit