Investitie sigura, venit garantat 1 500 000 €Cluj-Napoca - Azi la 293 m² Salvează ca favorit
Sinaia – Casa de vacanță complet echipată, venit sigur garantat !!! 162 000 € Sinaia - Reactualizat Azi la 50 m² Salvează ca favorit
Super oferta, investiție sigură Imobiliare Case de vanzare 83 000 € Braila Azi
Imobiliare-Investitie sigura- garsoniera!! 37 650 €Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 31 m² Salvează ca favorit
Bloc cu parcare subterana-investitie sigura 93 900 €Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 64 m² Salvează ca favorit
Lascar Catargiu 5, Investitie sigura 7,5% anual 800 000 €Bucuresti, Sectorul 1 - Azi la 324 m² Salvează ca favorit
Investitie cu randament ridicat si profitabilitate sigura 966 000 €Balotesti - Azi la 8 400 m² Salvează ca favorit
Vanzare Teren 10.000 Mp Peris Balten Investitie Sigura Imobiliare Terenuri 175 000 € Balteni Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Ilfov (judet), Strada Schitului, la 175 000 €. Acest terenuri de vanzare are 10 000 m². Storia 7147653
Investitie sigura!! Vilă individuala, str Primaverii - Tunari Imobiliare Case de vanzare 179 900 € Otopeni Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Ilfov (judet), Intrarea Padurii, la 179 900 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 330 m², are 140 m² suprafata utila si 180 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara RE/MAX Topteam principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, electricitate. Storia 4074170
Bucovina I 2 -3 camere I decomandat I etaj 3 I Investitie sigura! Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 85 500 € Timisoara Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Timis (judet), Strada Ioan Nistor, la 85 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 57 m² suprafata utila si 74 m² suprafata construita. Storia 6730743
Investitie sigura, pe termen lung in comuna Berceni! Imobiliare Terenuri 11 700 € Berceni Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Ilfov (judet), Berceni, la 11 700 €. Acest terenuri de vanzare are 381 m². Storia 6931767
Apartament 2 camere-investitie sigura in Militari Residence! 57 600 €Chiajna - Azi la 50 m² Salvează ca favorit
Investitie sigura, pe termen lung in comuna Berceni! 11 700 EUR 33 000 EUR Va propun sa investiti bani in cea mai dezvoltata comuna din sudul Bucuretiului ... Vidra Ilfov Telefon validat azi 381 m2 Va propun sa investiti bani in cea mai dezvoltata comuna din sudul Bucuretiului, cu foarte multe proiecte in derulare: -Soseaua Berceni a fost modernizata in anul 2021; -Statiile de metrou Tudor Arghezi in lucru, termen de finalizare 2023; - Sens giratoriu la centura; -Mijloace de transport in comun: STB: 438, 475; -Scoli, gradinite, after school de stat si private; -Super market, farmacii, dispensar, notar, parcuri; Investind azi ai posibilitatea să ajungi bogat trebuie sa achizitionezi active. Cat mai multe active Activele iti baga bani in buzunar. Pasivele iti scot bani din buzunar. Imobiliarele este un exemplu de active, care iti creează venituri. Ca de exemplu: Imobiliarele iti creează chirii. Ideea principala este ca tu primesti bani. Fără prea mari eforturi din partea ta. Doar pentru simplul fapt ca detii in proprietate aceste active financiare, primesti bani. Masina este un exemplu de pasive in general principala caracteristică a unui pasiv este aceea că vine cu o obligatie, pentru cel care îl are în proprietate. În același timp, un pasiv poate fi folosit pentru a achizitiona un activ. Iti creezi o datorie dar castigi un activ care vine la pachet cu un venit în plus. Suna acum si te ajut cu drag: Publi24_1660387787
De vanzare terenuri - investitie sigura in comuna Berceni 15 900 €Berceni - Azi la 323 m² Salvează ca favorit
Apartamente-direct dezvoltator-investitie sigura-imobiliare! 58 400 €Dudu - Azi la 53 m² Salvează ca favorit
Apartament- comision 0%-investitie sigura-cartier rezidential! 54 000 €Chiajna - Azi la 53 m² Salvează ca favorit
Imobiliare- Investitie sigura- 3 camere- zona rezidentiala! 54 200 €Rosu - Azi la 60 m² Salvează ca favorit
Terenuri intravilane – investitie sigura in comuna Berceni 15 900 €Berceni - Azi la 323 m² Salvează ca favorit
Investitie sigura, pe termen lung - terenuri in Comuna Berceni. Imobiliare Terenuri 17 700 € Berceni Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Ilfov (judet), Berceni, la 17 700 €. Acest terenuri de vanzare are 390 m². Storia 5073860
Investitie sigura! Apartament 2 camere mobilat Constanta - Mamaia! 79 900 €Palazu Mare - Azi la 44 m² Salvează ca favorit
Investitie sigura in comuna Berceni - 24 rate fara dobanda 26 900 € Berceni - Azi la 491 m² Salvează ca favorit
Teren intravilan investitie sigura comunei Berceni Ilfov 18 900 €Berceni - Azi la 300 m² Salvează ca favorit
TEREN intravilan langa SOHO, 22.500 mp in Brașov, INVESTITIE SIGURA 1 500 000 €Prețul e negociabil Sanpetru - Azi la 22 500 m² Salvează ca favorit
Terenuri intravilane in RATE – investitie sigura in comuna Berceni 16 900 € Berceni - Reactualizat Azi la 323 m² Salvează ca favorit
Oportunitate de investitie sigura in centrul Iasului- Hala centrala 165 000 € Iasi - Azi la 71 m² Salvează ca favorit
Investitie sigura! Apartament optimizat, bloc nou, imobil premium, S4 90 750 € Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat la 23 iunie 202560 m² Salvează ca favorit
Investitie sigura Decomandat metrou la 8 minute Ikea Titan Pallady 72 000 € Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 52 m² Salvează ca favorit
Investitie sigura!! Teren intravilan 2900 mp zona superba, in Borhanci, 290 000 EUR 305 000 EUR Vand teren zona Borhanci in proximitate case locuite, utilitati, panorama, plan ... Gheorgheni Cluj-Napoca Cluj azi Vand teren zona Borhanci in proximitate case locuite, utilitati, panorama, plan, Pret de la 105 euro/mp negociabil. Terenul necesita PUZ. Publi24_1652260724
Apartment in Viva City - investitie sigura - zona Iulius, FSEGA 144 000 €Cluj-Napoca - 29 mai 202452 m² Salvează ca favorit
STUDIO PREMIUM-Proprietar-INVESTITIE SIGURA, Lake House 1/Lacul Morii Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 79 900 € Bucuresti, Sectorul 6 Azi
Pallady TITAN investitie sigura|Parcare gratis|Metrou Teclu Premium 68 807 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 49 m² Salvează ca favorit
Pallady Titan Zona verde|Parc STB Ansamblu premium|Investitie sigura 63 010 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 41 m² Salvează ca favorit
Pret promo|Investitie sigura|Pallady titan|Ansamblu premium Zona verde 55 045 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 51 m² Salvează ca favorit
Pallady TITAN investitie sigura|zona verde Metrou Teclu 12 minute Ikea 57 798 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 48 m² Salvează ca favorit
Profit garantat. Achiziționați un bloc de 62 garsoniere închiriate 90% 1 280 000 € Arad - Reactualizat la 29 septembrie 20241 571 m² Salvează ca favorit
Pensiune de vanzare Casa Luca II Vama Veche, randament garantat 1 780 000 €Vama Veche - Azi la 1 498 m² Salvează ca favorit
Garsonieră Mobilata cu Design, Plaza Exigent, venit lunar 500-900 EUR 101 000 €Bucuresti, Sectorul 6 - Reactualizat la 25 septembrie 202440 m² Salvează ca favorit
Vanzare Garsoniera Alba Iulia venit lunar intre 350-500€ 49 500 €Bucuresti, Sectorul 3 - Reactualizat la 23 aprilie 202418 m² Salvează ca favorit
Garsoniera Cortina North venit lunar intre 800 si 1300€ 114 000 €Voluntari - Reactualizat Azi la 40 m² Salvează ca favorit