Mobilat Si Utilat, Centrala - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Mobilat Si Utilat, Centrala 96 500 € Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

30.09|20:58

Centrala, Mobilat Si Utilat 90 000 € Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

10.10|16:11

3 dec Piata Centrala, mobilat, utilat-82,900 e neg 82 900 €Galati - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

05.09|13:40

Posibilitate Centrala, Mobilat Si Utilat 130 000 € Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 82 m² Salvează ca favorit

30.09|20:58

E3- 2 camere, mobilat si utilat complet, centrala pe gaz, 55 mp, 2 bal 72 000 €Tulcea - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

29.08|15:16

Vanzare 3 cam decomandate, mobilat si utilat cu centrala 65 000 €Galati - Azi la 69 m² Salvează ca favorit

07.04|22:44

3 decomandate Craiovita 7/10,centrala mobilat și utilat 92 000 €Craiova - Azi la 71 m² Salvează ca favorit

17.04|10:28

AX637 Tipografilor, mobilat-utilat, centrala-AC 125 000 €Timisoara - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

20.04|12:05

2 camere Craiovita 42 mp,1/4,centrala,mobilat și utilat 62 000 €Craiova - Azi la 42 m² Salvează ca favorit

24.04|11:23

Centrala termica, Circumvalatiunii, mobilat si utilat. 75 000 €Timisoara - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

05.08|10:12

Aradului. Centrala proprie. Mobilat si utilat 60 000 €Timisoara - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

01.05|16:22

3 decomandate Craiovita 7/10,centrala, mobilat și utilat 92 000 €Craiova - Azi la 71 m² Salvează ca favorit

04.04|12:40

3 camere craiovita cu centrala,mobilat și utilat,et 3/4 83 000 €Craiova - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

16.05|10:31

C5-ANL, 2 camere, mobilat, utilat, centrala proprie 48 000 €Tulcea - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

28.05|16:52

Centrala Proprie. Spatios. Mobilat si Utilat. 75 000 €Timisoara - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

14.08|13:34

Centrala, Mobilat Si Utilat, Metrou Crangasi 170 000 € Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 77 m² Salvează ca favorit

30.09|20:58

3 decomandate, Piata Centrala, MOBILAT SI UTILAT 89 000 € Galati - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

28.10|19:52

Etaj 1. Centrala proprie. Mobilat si utilat. Apartament cu 3 camere in zona Girocului, etaj 1, mobilat si utilat, centrala termica proprie, bloc izolat, parchet lemn masiv recondiționat, gresie, faianță, ferestre cu geam termopan, uși noi, corpuri sanitare si calorifere schimbate, aproape de piață, 107.000 eur negociabil, tel. 07 arata numarul 1726 EUR/m2 | 62 m2 Girocului, Timisoara, Timis 12 martie 107 000 EUR Telefon validat Repostat automat Apartament cu 3 camere in zona Girocului, etaj 1, mobilat si utilat, centrala termica proprie, bloc izolat, parchet lemn masiv recondiționat, gresie, faianță, ferestre cu geam termopan, uși noi, corpuri sanitare si calorifere schimbate, aproape de piață, 107.000 eur negociabil, tel. 07 arata numarul Publi24_1741175466

16.03|09:02

Apartament cu 3 camere in Piata Centrala,mobilat si utilat Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 93 000 € Galati Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Galati (judet), Piata Centrala, la 93 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 6 are 88 m&sup2 suprafata utila si 90 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara DELUXE R&G RESIDENCE SRL principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica. Storia 4093790

30.12|13:05

GAVANA 2 camere sd , renovat , centrala , mobilat + utilat !!! 53 999 €Pitesti - Azi la 42 m² Salvează ca favorit

22.08|20:01

Apartament 3camere mobilat utilat centrala Cornitoiu Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 76 000 € Craiova 9 dec Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Dolj (judet), Craiova, la 76 000 €. Acest apartamente de vanzare are 68 m&sup2 suprafata utila si 68 m² suprafata construita. Storia 7246201

24.12|11:07

OX571 Girocului, Centrala Proprie+AC, Mobilat-Utilat 62 500 €Timisoara - Azi la 39 m² Salvează ca favorit

16.08|11:46

Apartament 4 camere- 75 mp- mobilat si utilat- Zona Centrala Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 77 900 € Bistrita Azi Excelent apartamente de vanzare cu 4 in Bistrita-Nasaud (judet), Aleea Basmului, la 77 900 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 75 m&sup2 suprafata utila si 105 m² suprafata construita. Storia 5018302

19.04|19:56

GAVANA [ piata ] 2 camere sd , centrala , mobilat + utilat !!! 54 990 €Pitesti - Azi la 43 m² Salvează ca favorit

21.09|19:40

Restaurant de inchiriat zona centrala, mobilat si utilat Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 900 € Deva Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Hunedoara (judet), Deva, la 900 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 164 m&sup2 suprafata utila si 164 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Coral Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, baie privata, vitrina (magazin la parter). Storia 6396510

19.02|21:46

Ultracentral, etaj 2, 2 balcoane, mobilat-utilat, centrala Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 75 000 € Tulcea Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Tulcea (judet), Tulcea, la 75 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 60.00 m&sup2 suprafata utila si 65 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Dobrogea-Imobiliare.ro principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, aer conditionat, electricitate. Storia 6479637

16.03|23:25

Apartament 4 camere- Mobilat si utilat- Zona Centrala Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 79 500 € Bistrita Azi Excelent apartamente de vanzare cu 4 in Bistrita-Nasaud (judet), Aleea Basmului, la 79 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 75 m&sup2 suprafata utila si 105 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara ACTIV IMOB - CASA te bucuri principalele calitati ale apartamentului sunt mobilat, centrala termica, conducta de gaze naturale. Storia 5018302

12.04|17:23

3 camere etaj 2 Centrala Proprie mobilat si utilat 115 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

20.08|08:46

Apartament 3 camere cu centrala Brazda 3/4,mobilat și utilat 105 000 €Craiova - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

26.07|09:02

Dambovita- apartament 2 camere, mobilat si utilat, centrala 73 000 €Timisoara - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

22.04|15:03

Apartament 2camere mobilat și utilat, cu centrala Gara 6/10 81 000 €Craiova - 22 iulie 202450 m² Salvează ca favorit

29.07|04:51

Apartament de 2 camere, Podu Ros, mobilat si utilat cu centrala, 52 000 €Iasi - Azi la 30 m² Salvează ca favorit

04.04|14:00

Apartament cu 4 camere | mobilat si utilat | centrala proprie 66 000 €Bragadiru - Azi la 111 m² Sterge din Salvate

20.07|14:39

Semicentral !!! 3 camere confort 1 , centrala , mobilat + utilat 69 999 €Pitesti - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

29.07|21:09

OX585 Dambovita, Centrala Proprie, Mobilat-Utilat 82 500 €Timisoara - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

13.06|23:01

AX838 Dacia, mobilat-utilat, centrala proprie 85 000 €Timisoara - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

13.08|10:45

Apartament 2 decomandate Ciupercă 4/8 centrala mobilat utilat 105 000 €Craiova - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

20.06|23:49

Zona Kiriac. Centrala Proprie. Mobilat si utilat. 67 000 €Timisoara - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

01.07|15:04

NEGRU VODĂ [ sc .gen. 14 ] 3 camere , centrala , mobilat , utilat 69 500 €Pitesti - Azi la 62 m² Salvează ca favorit

02.07|00:40

Apartament 2 camere, 2 bai, mobilat-utilat, et. 1, zona centrala. 64 999 €Prețul e negociabil Ramnicu Sarat - Azi la 62 m² Salvează ca favorit

15.09|17:13

3 camere etaj 2 Centrala Proprie mobilat si utilat 115 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

30.09|22:37

Apartament 2camere mobilat, utilat cu centrala Brazda 5/10 75 000 € Craiova - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

04.10|18:45

Apartament 3 camere cu centrală zona Lebada mobilat utilat Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 67 000 € Arad Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Arad (judet), Aurel Vlaicu, la 67 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 57 m&sup2 suprafata utila si 67 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Mihaela principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, centrala termica, mobilat. Storia 6914201

22.10|16:09

Apartament 2 camere mobilat si utilat cu centrala, aproape de metrou 61 499 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

23.08|17:23

Proprietar | Ap 2Camere I Mobilat Utilat I 1Km Palas I 35mp I Centrala 70 000 €Iasi - Reactualizat Azi la 35 m² Sterge din Salvate

24.07|23:59

Garsoniera micro 40 parter centrala 19.500 euro mobilat utilat 19 500 EUR garsoniera se afla in micro 40 la A-uri parter imbunatatita ,centrala ,apa separa ... Micro 40 Galati Galati Telefon validat azi 16 m2

11.04|20:45

Mobilat si utilat, etaj 2, centrala termica, Mutare rapida!!! Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 55 000 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bucuresti (judet), Strada Resita, la 55 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 45 m&sup2 suprafata utila si 50 m² suprafata construita. Storia 5607741

24.06|08:42

Vand apartament 3 camere - zona centrala - Mobilat - Utilat Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 69 800 € Negociabil Focsani Azi

20.05|21:43

Decomandat, etaj 1, centrala proprie, mobilat si utilat, Complex. 67 000 €Timisoara - Azi la 30 m² Salvează ca favorit

04.07|12:54

Apartament 2 Camere /Mobilat Si Utilat /Centrala /Zona 13 Septembrie 130 000 EUR KING IMOBILIARE va propune spre VANZARE un APARTAMENT 2 CAMERE , complet mobila ... 13 Septembrie Sector 5 Bucuresti azi 2 549 €/m2 | 51 m2  |  2 camere KING IMOBILIARE va propune spre VANZARE un APARTAMENT 2 CAMERE , complet mobilat si utilat in zona 13 Septembrie . Apartamentul are o suprafata de 51mp si se afla la PARTER intr-un bloc cu regim de inaltime P + 6 Bucataria este mobilata si utilata complet , dotata cu toate electrocasnicele necesare. Este ideal ca si rezidenta pentru o familie sau un cuplu, care este in cautarea unui apartament intr-o zona selecta a orasului. Va asteptam sa il vedem impreuna ! Agent: Neagu Laurentiu . Publi24_1664437518

29.09|10:33
  • >> Următoarea

Istoria cererilor dvs

Data adăugată