Oltenite - Cheile Turzii, garsoniera decomandata. - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Oltenite - Cheile Turzii, garsoniera decomandata. Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 33 000 € Popesti-Leordeni Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Ilfov (judet), Soseaua Oltenitei, la 33 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Demisol are 31 m&sup2 suprafata utila si 37 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Premier Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, lift. Storia 7156251

09.11|21:14

Garsoniera Sos -Oltenitei-Cheile Turzii Sector 4 Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 34 000 € Popesti-Leordeni Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Ilfov (judet), Soseaua Oltenitei, la 34 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Demisol are 30.6 m&sup2 suprafata utila si 41 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Premier Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, mobilat. Storia 7117317

21.10|11:23

Cheile Turzii 2 camere cu 2 balcoane. 95 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

20.08|08:46

Cheile Turzii 2 camere tip studio. 72 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

19.04|09:42

21.05|08:26

Cheile Turzii 2 camere si gradina de 70 mp. 100 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 120 m² Salvează ca favorit

15.08|09:47

Imobil Cheile Turzii 14000mp intravilan Imobiliare Terenuri 300 000 € Cluj-Napoca Azi 300 000 €: Vand imobil intravilan 14000 mp in Cheile Turzii, zona idilica, panorama unica, toata infrastructura, toate facilitatile (inclusiv gaz), izvor propriu deosebit de puternic, intimitate 100%, investitie...

10.01|23:06

Teren 474m cheile turzii bucuresti Imobiliare Terenuri 370 € Ilfov, Popesti-Leordeni Azi 370 €: Teren cheile turzii București 474 m... Deschidere 11.65m cu lungimea de 41m...mai multe detalii la telefon

11.04|13:30

Imobil Cheile Turzii 14000mp intravilan Imobiliare Terenuri 320 000 € Negociabil Mihai Viteazu Azi

01.09|23:21

Oltenitei Cheile Turzii-gata de mutat 64 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

26.04|17:18

Cheile Turzii La Strada-studio cochet 56 000 €Popesti-Leordeni - Azi la 42 m² Salvează ca favorit

09.04|09:32

Cheile Turzii Oltenitei-rate la dezvoltator 64 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

12.04|16:02

Popesti Leordeni-cheile turzii,str.Occidentului,an 2008! 270 888 €Popesti-Leordeni - Azi la 392 m² Salvează ca favorit

27.07|23:00

Teren deosebit aproape de Cheile Turzii, intravilan Imobiliare Terenuri 300 000 € Cheia Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Cluj (judet), Cheia, la 300 000 €. Acest terenuri de vanzare are 14 000 m², iar conform Agentia imobiliara Koncept Imobiliare principalele calitati alte terenului sunt apa curenta, acces - drum asfaltat. Storia 5437424

31.03|13:07

Vanzare teren Cheile Turzii-Aparatorii Patriei Imobiliare Terenuri 175 380 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Bucuresti (judet), Aparatorii Patriei, la 175 380 €. Acest terenuri de vanzare are 474 m². Storia 5473635

26.04|11:38

Teren intravilan 2000mp Petreștii de Jos( Cheile Turzii) Imobiliare Terenuri 47 000 € Cluj-Napoca Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Cluj (judet), Cluj-Napoca, la 47 000 €. Acest terenuri de vanzare are 2 000 m². Storia 6671502

24.05|09:34

Cheile Turzii - 2 Camere - Mobilat/Utilat - Decomandat 87 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

21.06|10:55

2 Camere - Cheile Turzii - Mobilat/Utilat - Decomandat 87 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

04.06|09:37

Aparatorii Patriei - Cheile Turzii - 2 camere finalizat 73 400 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

26.06|13:28

Metrou Leonida Cheile Turzii 2 camere cu gradina de 70 mp. 91 743 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

07.11|16:45

Se vinde lot de teren intravilan in suprafata de 4200 mp intr-o zona idilica a judetului Cluj cu o pozitionare excelenta fata de defileul Cheile Turzii,probabil terenul cu cea mai frumoasa priveliste nestingherita catre chei,acesta are acces la drum asfaltat cu un front stradal de 44.65 m si o lungime de 95 m. Suprafata si configuratia terenului este pretabila pentru pensiune,restaurant,hotel dar si pentru uz rezidential,avand posibilitatea,pe o suprafata atat de generoasa,sa se construiasca teren de tenis,pisicina,cabane... In partea dinspre spate a terenului se afla un pârâu pe toata latimea acestuia cu o mica cascada ce produce un sunet caracteristic de apa curgatoare,pârâul fost adancit si latit de catre primarie de curand. Locatia este plana pe intreaga suprafata,ideal pentru constructii,nu tine apa,solul este negru si foarte fertil. Sunt doua loturi de teren alaturate ,2937 si 1261 mp,sunt intabulate si este facut cadastru,ambele loturi de teren avand CF,unic proprietar persoana fizica. Ca si pozitionare se afla in Petrestii de Jos,pe drumul catre Petrestii de Mijloc,la 350 m de rezervatia naturala Cheile Turzii,avand un urias potential turistic intr-o zona feerica si putin exploatata,sunt prea putine pensiuni pentru afluxul de turisti ce viziteaza cheile in sezon,acesta locatie avand o pozitionare mult mai buna decat a celor doua pensiuni din zona. Distanta fata de centrul Clujului este de 30 km iar fata de centru Turda de 15 km,starea drumurilor este foarte buna,stratul asfaltic fiind refacut anul trecut pe toate rutele de interes. Utilitatile se afla vis-a-vis la 4-5 m de limita proprietatii. Din pozele atasate este terenul cu balotii de fan rotunzi,prima poza reprezinta privelistea ce ti se deschide la 5 min de mers la pas,de la teren catre chei. Preț 15 euro/mp ; 1500 euro/ar negociabil. Se accepta si schimb cu apartament 2-3 camere in Cluj,+/- diferenta ,daca este cazul,din partea mea.

23.01|00:05

Vand teren ideal pentru investitii in Cheile Turzii Imobiliare » Terenuri 8 € Turda Azi 8 €: Vand teren pentru constructii cabana situat intr-o zona turistica de mare interes Cheile Turzii partea dinspre Petrestii de Jos,situat la 30 km de Cluj si la 14 km de Turda.Actele sunt clare si taxel...

03.04|01:05

Vând teren intravilan Cheile Turzii (zona Petrestii de jos) Imobiliare Terenuri 10 € Turda Azi 10 €: Teren intravilan Cheile Turzii întrarea dinspre Petrestii de jos, 10 e mp, preț fix. Detalii la telefon.

11.08|12:11

Cheile Turzii - Aparatorii Patriei 2 camere mobilat utilat 87 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

13.06|17:28

Apartament tip Studio, Metrou Dimitrie Leonida, Stradal, Cheile Turzii 56 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 43 m² Salvează ca favorit

30.06|12:30

Apartament 2 camere, Cheile Turzii, Sector 4, Metrou Dimitrie Leonida 74 300 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

11.05|07:45

Apartament 2 camere, Cheile Turzii, Sector 4, Metrou Dimitrie Leonida 87 200 €Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat Azi la 66 m² Salvează ca favorit

28.08|10:45

Casa de 261 mp,, Mihai Viteazu, priveliste superba spre Cheile Turzii 295 000 €Cluj-Napoca - Azi la 261 m² Salvează ca favorit

28.05|11:43

teren 794mp - Drumul Cheile Turzii Sector 4 - casa locuibila 69mp Imobiliare Terenuri 259 999 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 4 Azi

08.06|02:06

Apartament 3 camere, mobilat si utilat, mutare imediata, Lidl Oltenite 99 000 €Prețul e negociabil Popesti-Leordeni - Azi la 73 m² Salvează ca favorit

02.10|21:09

Garsoniera campia turzii 47 000 € Campia Turzii - Reactualizat Azi la 28 m² Salvează ca favorit

06.08|18:09

80000 €: 80 000 €: Vănd apartament cu trei camere in municipiu Cămpia Turzii pe strada Băii, vizavi de Taxe si Imposite, de aproximativ 85m². Apartamentul se află la etajul doi, are trei camere, doua băi (una...

22.05|23:25

Exploreaza acest terenuri de vanzare din Cluj (judet), Campia Turzii, la 98 000 €. Acest terenuri de vanzare are 5 850 m², iar conform Agentia imobiliara City Confort Imobiliare principalele calitati alte terenului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 7417234

16.03|19:56

Vand garsoniera (Campia-Turzii) blG120 Et4 (pretul este in lei) Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 12 451 € Negociabil Campia Turzii Azi

02.09|19:26

Garsoniera 40m decomandata Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 38 000 € Negociabil Botosani Azi 38 000 €: Garsoniera situata la parter, 40 m patrati, complet utilata si mobilata, centrala achizitioanata in 2020, langa stadion, procasa, unicat, cu fata la calea national, pretabila spatiu comercial

18.04|11:19

Garsoniera decomandata, cod CE 304 Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 16 700 € Bacau Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Bacau (judet), Bacau, la 16 700 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 28 m&sup2 suprafata utila si 30 m² suprafata construita. Storia 4803925

10.01|14:47

Garsoniera decomandata 32 mp Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 35 000 € Bistrita Azi

11.11|07:31

Garsoniera decomandata 31 000 EUR - ocupabila imediat - bloc caramida, acoperit - centrala termica, instalatie cupru ... Bistrita Bistrita-Nasaud Telefon validat azi 1 000 €/m2 | 31 m2 - ocupabila imediat - bloc caramida, acoperit - centrala termica, instalatie cupru - aparat clima cu incalzire (inverter) Samsung nou - usa metalica intrare - geam baie - geamuri termopan - zona sens, big, la casa alba - orientare Sud - la soare Publi24_1666514997

23.10|11:42

Garsoniera decomandata 59 000 €Prețul e negociabil Cap Aurora - Azi la 35 m² Salvează ca favorit

15.04|21:05

Garsoniera decomandata Tic-tac Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 45 000 € Bacau Azi

09.09|16:59

Garsonieră decomandată Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 46 000 € Bacau Azi

16.02|20:06

Garsoniera, decomandata, 41 mp Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 54 000 € Pitesti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Arges (judet), Strada Lucian Blaga, la 54 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 41.00 m&sup2 suprafata utila si 41 m² suprafata construita. Storia 7115643

20.10|17:17

Garsoniera decomandata 20 000 €Prețul e negociabil Topoloveni - Azi la Salvează ca favorit

04.04|16:38

Garsoniera decomandata 33 900 € Ramnicu Valcea - Azi la 25 m² Salvează ca favorit

01.10|11:45

Garsoniera decomandata 52 500 €Prețul e negociabil Constanta - Azi la 27 m² Salvează ca favorit

16.06|09:02

Garsoniera decomandata 27 mp 41 900 €Bucuresti, Sectorul 4 - 27 mai 202427 m² Salvează ca favorit

28.05|13:38

Garsoniera decomandată 41 m² 83 000 €Brasov - Azi la 41 m² Salvează ca favorit

31.05|07:00

Garsoniera decomandata 42 000 €Ilfov, Popesti-Leordeni - Azi la 37 m² Salvează ca favorit