Proprietar,vand urgent casa/vila in zona foarte buna 250 000 € Oradea - Reactualizat la 02 mai 2025202 m² Salvează ca favorit
Vand URGENT casa in Oncea zona Foarte buna Imobiliare Case de vanzare 210 000 € Oradea Azi 210 000 €: Vând casă în Oncea,strada. Valea Drăganului nr.31 cu toate utilitățile.(gaz,încălzire cu apa termala, strada asfaltata) Casă este formata din parter,etaj și mansardă.,are 8 camere,2 bai,terasa mare,...
Proprietar , vand spatiu comercial functional zona foarte buna Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 80 000 € Timisoara 30 iun
Se vinde urgent apartament 3 camere | Zonă foarte bună 114 800 €Sibiu - Azi la 65 m² Salvează ca favorit
Proprietar, vand garsoniera in locatie foarte buna 30 600 €Prețul e negociabil Timisoara - Azi la 15 m² Salvează ca favorit
UNIC PROPRIETAR -Apartament 2 camere decomandat zona foarte buna Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 68 500 € Negociabil Braila Azi
Super apartament de 4 camere, foarte spatios, zona foarte buna Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 285 000 € Sibiu Azi Excelent apartamente de vanzare cu 4 in Sibiu (judet), Strada Andrei Saguna, la 285 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 140.00 m² suprafata utila si 140 m² suprafata construita. Storia 6856194
Vand foarte foarte urgent Apartament 2 camere alexandria telorman Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 80 000 € Alexandria Azi 80 000 €: Vând foarte urgent urgent Apartament cu 2 camere renovat nou zugrăvit zona 100 strada 1 mai apartament este in stare foarte buna acte la zi proprietate
Teren intravilan 720mp poziționare FOARTE BUNĂ (direct proprietar) 186 480 €Rosu - Azi la 720 m² Sterge din Salvate
Vând garsoniera , zonă foarte bună Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 33 000 € Negociabil Barlad Azi
PF vand garsoniera zona foarte buna 38 500 €Cluj-Napoca - Azi la 12 m² Salvează ca favorit
Vând apartament in zona foarte buna 110 000 €Prețul e negociabil Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 55 m² Salvează ca favorit
Vand teren 27 Ari, Sacalaseni, zona foarte buna Imobiliare Terenuri 27 000 € Negociabil Sacalaseni Azi
Vand apartament 3 camere zona foarte buna 61 000 €Braila - Azi la 60 m² Salvează ca favorit
Vand casa, în zona foarte buna intretinuta 120 000 €Rebra - Azi la 220 m² Salvează ca favorit
vand teren extravilan, urlati, zona foarte buna 110 000 EUR URLATI teren arabil de vanzare situat intre DN 1B si drumurile judetene 102C si 102 ... Urlati Prahova azi
Vand apartament 2 camere in Timisoara,zona foarte buna Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 75 000 € Timisoara Azi 75 000 €: Persoana fizica vand apatrament in Timisoara (Piata Verde) C.Aradului,2 camere decomandat,et.2,centrala proprie,clima.Toate facilitatile.Se vinde asa cum este in fotografiile de mai jos.Apartamentul p...
Vând casa curte zona foarte bună liniștită Imobiliare Case de vanzare 280 000 € Dragomiresti-Vale Ieri
Vand casa Chercea !!! Zona foarte buna !!! 268mp !!! Imobiliare Case de vanzare 58 800 € Negociabil Braila Azi
Vand vila singur curte zona foarte buna 140 000 €Bragadiru - Azi la 160 m² Salvează ca favorit
Vand Teren INTRAVILAN 504m2! Zona Foarte Buna! 65 000 € Turda - Azi la 504 m² Salvează ca favorit
Vand teren intravilan Cristur, zona foarte buna la șosea !! Imobiliare » Terenuri 10 € Deva Azi 10 €: Vand teren intravilan in Cristur, la șoseaua Deva-Hunedoara, front stradal 80 de m, vis-a-vis de fabrica Macon. Ideal pentru orice fel de construcție.
Vand casa moderna, recent renovata, in zona foarte buna Imobiliare Case de vanzare 190 000 € Negociabil Drobeta-Turnu Severin Azi 190 000 €: Situata in Municipiul Drobeta Turnu Severin Str. Gheorghe Anghel ( intre Str.Oltului si Str.Dorobanti ) Casa moderna, recent renovata, cu teren de 500 mp, suprafata utila de 180 mp, intr-o zona l...
Vand 4 Parcele teren Prelungirea Panduri Zona foarte buna Imobiliare Terenuri 30 € Targu Jiu 3 apr 30 €: Vand 4 Parcele in Targu jiu Prelungirea Panduri la doar 1,5 km de Kaufland Zona foarte buna 30 Euro mp.
Vand casa municipiul Târgoviște zona centrală foarte buna Imobiliare Case de vanzare 145 000 € Negociabil Targoviste Azi
Vand casă, zonă foarte buna.3 dormitoare, 2 livinguri 2 bucătări 2 băi Imobiliare Case de vanzare 180 000 € Negociabil Turda Azi
Vând 2 terenuri strada Mihai Eminescu zona foarte buna 35 000 €Prețul e negociabil Valu lui Traian - Azi la 300 m² Sterge din Salvate
Vand casa vidin str eroilor zona foarte buna vand si in rate sau banca Imobiliare Case de vanzare Schimb Braila Azi Schimb: Vand casa vidin str eroilor zona foarte buna linistita casa superba tot ce trebuie Are 3 camere mari hol baie mare bucatarie mare baie in casa tot ce trebuie Casa constructie noua din caramida cu pr...
VÂND URGENT casă NOUĂ in Deva zona foarte linistită Imobiliare Case de vanzare 139 500 € Negociabil Deva Azi
Vand teren intravilan 2000 m2 Focsani zona comerciala foarte buna !!! Imobiliare Terenuri 500 000 € Focsani Azi 500 000 €: Vand teren intravilan in Focsani cu o deschidere foarte mare 28 m intr-o zona comerciala foarte buna kaufland , Penny si Strada Marasesti
Vand apartament 2 camere renovat, mobilat si utilat, zona foarte buna. Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 44 900 € Negociabil Iasi Azi 44 900 €: Vand apartament renovat, complet mobilat si utilat, in zona Dacia, iesire la bulevard, etaj 5 din 8. Zona este foarte bine intretinuta cu 2 parcuri (unul in fata blocului, al doilea peste strada)...
Vand casa in Corunca, constructie 2021, zona foarte buna si linistita Imobiliare Case de vanzare 199 000 € Corunca Azi
Vand casa/vila in oradea,zona foarte buna.pret 300000 e Imobiliare Case de vanzare 300 000 € Negociabil Oradea Azi
Casa P+1, 336 mp,curte 1090 mp ,instalatie electrica trifazic,tv,net,telefon,fosa septica,put forat,centrala termica ultima generatie pe peleti si calorifere.Casa este construita din BCA,acoperis tabla Lindab(garantie 50 de ani) ideal pentru doua familii . Suprafata construita la sol de 168 mp plus etaj aceiasi suprafata.Inprejmuita cu gard de beton din boltari. Situata langa Crangul Petresti,Strada Crangului Nr.190Bis,la 2 Km de Focsani Deschidere =22m,.Pretul se negociaza si accept si un imobil mic in Focsani sau Bucuresti plus diferenta.Accesul de la Dedeman pe Bulevard iluminat cu 4 benzi de circulatie,pista de biciclete,trotuare, spatiu de agrement in apropiere in Crangul Petresti sau plaja Putnei.Casa a fost construita pe teren propietatea noastra in ideea ca vom locui trei familii dar din motive independente de voiinta noastra din cati am fost mai locuim doar doi.Pentru cine e interesat in continuarea constructiei avem si 7400mp de livada,care poate fi lotizata,fiind lipita de un cartier de locuiinte in constructie,pretul se negociaza separat. Va astept cu drag la negocieri.,
Casă în stare foarte bună pentru locuit și teren foarte mare ! Imobiliare Case de vanzare 85 000 € Negociabil Alexandria Azi 85 000 €: Casa este în stare foarte buna, casa nu are pereți căzuți sau lucruri asemănătoare! Casa a fost făcută din BCA ! Casa are o curte foarte mare de 1760 de mp! Deschiderea casei este de 19 metri ! Casa s...
Vând teren +casă zona foarte bună 23km pana la București preț negociab Imobiliare » Terenuri 35 000 € Dobreni Azi 35 000 €: Comuna vărăști jud Giurgiu sat dobreni
Va propun spre vanzare o casa individuala extrem de accesibila, a carei suprafata utila este de 81 mp, locuinta situata in zona rezidentiala din Magurele, cu accees rapid la punctele de interes din zona ( marketuri, supermarketuri) si mijloacele de transport in comun. Constructia este numai pe parter si are 2 dormitoare, baie, bucatarie open space si living. Teren aferent constructiei este de 260 mp. Dezvoltatorul permite viitorului proprietar sa intervina asupra felului in care se va finisa apartamentul, oferind acestuia posibilitatea de a-si alege finisajele (gresia, faianta, parchetul, usile de interior). Ajutam la obtinerea de fonduri bancare !! Pentru detalii, persoana de contact PETRE 0773911552 0727676720 Id intern: P25210 Număr Băi: 1 Comision cumpărător: 0% Nr. locuri parcare: 1 Curent Apă Canalizare Gaz Climă Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Vand urgent apartament cu 4 camere nemobilat! Zona buna!! Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 49 900 € Slobozia Azi
Vand urgent Casa ideala doua familii zona f buna Imobiliare Case de vanzare 135 000 € Negociabil Ploiesti Azi
Vand urgent apartament vechi, 2 camere semidecomandate et.1 zona buna 82 000 €Prețul e negociabil Sibiu - Azi la 49 m² Salvează ca favorit
Vand URGENT apartament 3 camere parter in Focsani zona buna linistita Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 76 000 € Negociabil Focsani Azi
Zona foarte buna. 300 000 EUR Construit in 2008,345m2,P+E+M,pe un teren 503m2 9camere,7bai,living cu open spac ... Baciu Sacele Brasov Telefon validat azi 1 071 €/m2 | 280 m2 Construit in 2008,345m2,P+E+M,pe un teren 503m2 9camere,7bai,living cu open space,garaj+spati socializare,depozitare Utilat ,semi mobilat. Publi24_1647073301
Vãnd apartament în stare foarte buna 80 000 €Prețul e negociabil Barlad - Azi la 88 m² Salvează ca favorit
Vând apartament in stare foarte buna 23 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la Salvează ca favorit
Casa zona foarte buna Strehaia Imobiliare Case de vanzare 65 000 € Strehaia Azi
Vând teren în cânpenesi zona foarte bună 30 EUR vând teren în câmpenești zonă foarte bună intăbulat fără sarcini la intrare î ... Campenesti Cluj azi vând teren în câmpenești zonă foarte bună intăbulat fără sarcini la intrare în sat canpenesti strada merilor nr 72 1273 de m/2 Publi24_1659715254
Vila Damila zona foarte buna Imobiliare » Case de vanzare 170 000 € Negociabil Craiova Azi 170 000 €: Imperia imobiliare vă propune spre vânzare o vila modernă compusă din : parter; 1 bucătărie, 1 living, 1 birou ,1 grup sanitar, la etaj : 2 dormitoare ,1 grup sanitar si 1 dormitor cu grup sanitar inc...
Teren Intravilan zona foarte buna Imobiliare Terenuri 9 € Negociabil Jibou Azi 9 €: vand teren intravilan in Jibou, zona Barc, drum asfaltat, utilitatile (gaz, apa, curent) in apropiere, front la strada 20 de metri, suprafata totala 48 Ari. Ideal pentru constructie casa, merita vazut...