RECO Apartament cu 3 camere, decomandat, Rogerius, Coposu - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

RECO Apartament cu 3 camere, decomandat, Rogerius, Coposu 85 900 €Oradea - Azi la 63 m² Salvează ca favorit

23.09|13:34

RECO Apartament 3 camere decomandat Rogerius 86 000 €Oradea - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

18.08|18:14

RECO Apartament 2 camere decomandat Rogerius 72 800 €Oradea - Azi la 54 m² Sterge din Salvate

17.07|02:53

Reco Apartament 3 Camere, Decomandat, Zona Rogerius, Strada Stefan Cel 69 900 €Oradea - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

20.04|01:34

#474 Apartament cu 3 camere, tip PB, situat la etajul 1 in zona Rogerius, strada Theodor Sperantia, in exclusivitate la RECO Imobiliare. Fara comision.​ ​ Foarte luminos si spatios, ideal atat pentru o familie, cat si ca investitie, fiind situat aproape de bulevard si aproape de toate punctele de interes precum Scoli, Gradinite, Super-Market, Piata Rogerius, etc.​ ​ Apartamentul este format din 3 camere, bucatarie, balcon cu loc de gatit, hol, baie, spatiu de depozitare. ​ ​ Situat la etajul 1 din 4, cu o suprafata utila de 64mp.​ ​ In vanzare exclusiva la RECO Imobiliare - agentie imobiliara Oradea. ​ ​ 0% comision​ ​ Pret: 65.900 euro​ Tel: 0743803784 Confort: 1 Tip imobil: Bloc de apartamente Număr Băi: 1 Posibilitate parcare: Nu Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

12.03|00:08

RECO Apartament cu 2 camere Rogerius 66 000 € Oradea - Azi la 42 m² Salvează ca favorit

10.11|11:46

RECO Apartament 4 camere, Rogerius 136 000 € Oradea - Azi la 82 m² Salvează ca favorit

11.11|11:28

RECO Apartament cu 3 camere Rogerius 130 000 €Oradea - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

13.09|22:14

RECO Apartament 2 camere, Rogerius 85 900 €Oradea - Azi la 44 m² Salvează ca favorit

19.09|13:17

RECO Apartament 3 camere in zona Rogerius 100 500 € Oradea - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

28.09|12:23

RECO Apartament cu 2 camere , in zona Rogerius 60 500 € Oradea - Azi la 36 m² Salvează ca favorit

03.11|09:23

RECO Apartament 2 camere, zona Rogerius 69 500 € Oradea - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

08.10|14:07

RECO Apartament 2 camere, Rogerius, bloc reabilitat 72 800 €Oradea - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

08.08|16:45

RECO Apartament 3 camere, zona Rogerius, etaj intermediar 94 800 €Oradea - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

17.08|14:27

RECO Apartament 2 camere, zona Sovata, Rogerius, Oradea 74 800 €Oradea - Azi la 59 m² Salvează ca favorit

16.04|16:03

RECO Apartament cu 2 camere , in zona Rogerius , Aleea Sulfinei 90 000 €Oradea - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

05.09|12:20

Spatiu Comercial Rogerius Corneliu Coposu Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 650 € Oradea Azi

02.07|22:28

RECO Apartament Cu 1 Camera, Rogerius 46 200 € Oradea - Azi la 22 m² Salvează ca favorit

04.11|12:07

RECO Garsoniera Lux , Rogerius 48 900 € Oradea - Azi la 21 m² Salvează ca favorit

27.09|19:46

RECO Garsoniera Rogerius 25 500 € Oradea - Azi la 12 m² Salvează ca favorit

01.10|13:43

RECO Casa de vanzare zona Rogerius 259 000 € Oradea - Azi la 170 m² Salvează ca favorit

02.11|13:46

RECO GARSONIERA,etajul 1 ,zona Rogerius 33 500 €Oradea - Azi la 15 m² Salvează ca favorit

17.09|16:50

Vânzare un apartament cu 2 camere decomandat- Corneliu Coposu 83 000 €Oradea - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

25.09|12:15

Apartament 3 Camere, Decomandat, Rogerius 96 900 €Oradea - Azi la 63 m² Salvează ca favorit

11.06|18:56

RECO Apartament 3 camere decomandat, Nufarul 85 000 €Oradea - Azi la 66 m² Salvează ca favorit

18.08|15:25

RECO Apartament 3 camere decomandat, Iosia 74 800 €Oradea - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

06.08|16:54

RECO Apartament 5 camere, Etaj 3, Decomandat , Sanmartin 97 900 €Sanmartin - Azi la 100 m² Salvează ca favorit

13.04|15:05

RECO Apartament 4 camere, decomandat tip D, zona Seleus 94 500 € Oradea - Azi la 90 m² Salvează ca favorit

27.10|16:49

Apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata utila 55 mp, Rogerius 78 000 €Oradea - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

28.08|16:24

Apartament 3 camere, 86mp, decomandat, loc de parcare, Rogerius 126 000 €Oradea - Azi la 86 m² Salvează ca favorit

28.05|00:24

Apartament 2 camere in Rogerius, strada Aleea Rogerius 43 400 €Oradea - Azi la 38 m² Salvează ca favorit

19.08|19:45

Vând apartament 2 camere Rogerius, decomandat, parter, 51mp Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 68 500 € Oradea Azi

06.04|10:47

Apartament 3 camere, decomandat, complet utilat, Rogerius (Negociabil) 82 500 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

06.10|22:02

Apartament tip PC 3 camere decomandat , etaj intermediar, zona Rogerius 73 000 EUR RECO Imobiliare ofera spre vanzare in exclusivitate: #AM79 Apartament cu 3 camer ... Oradea Bihor azi 1 123 €/m2 | 65 m2  |  3 camere RECO Imobiliare ofera spre vanzare in exclusivitate: #AM79 Apartament cu 3 camere decomandat la etajul 3 , Rogerius str.Milcovului, Oradea. Situat in apropiere de mijloace de transport in comun (autobus), parc, magazine, Penny, scoala Henri Coanda. Situat la etajul 3 al unui bloc tip PC cu 4 etaje. Compus din 3 dormitoare decomandat,1 bucatarie, 2 bai, 2 balcoane, 2 debarale si hol. Suprafata utila: 65 mp + ambele balcoane de 3 mp fiecare. Suprafata construita: 81.25 mp. Avantaje: Zona linistita aproape de bulevardul Stefan cel Mare. Apartamentul are 2 orientari, spre Bulevard si spre curtea interioara. Ideal pentru familii,fiind foarte spatios si avand toate dormitoarele decomandate. Pret: 73.000 euro negociabil. Pentru vizionare sau alte intrebari nu ezitati sa ne contactati. Tel: 0773 397 198. Publi24_1661458329

25.08|22:58

Apartament cu 3 camere decomandat tip B Zona Rogerius Dacia ZigaZaga 79 000 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

16.05|22:00

Vand apartament 3 camere decomandat tip AN Rogerius Bulevardul Dacia 130 000 €Oradea - Azi la 6 442 m² Salvează ca favorit

10.08|10:30

Apartament 3 Camere, Tip Pb, Decomandat, Zona Rogerius, Theodor Speran 68 900 €Oradea - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

13.06|21:55

RECO Apartament 3 camere, Sfantul Apostol Andrei, etaj 1, decomandat 105 900 € Oradea - Azi la 67 m² Salvează ca favorit

05.10|16:46

Persoana fizica vând apartament 2 camere ,decomandat,parter,Rogerius Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 68 000 € Negociabil Oradea Ieri