Se vinde casă cu etaj - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Se vinde casă cu etaj 189 000 €Prețul e negociabil Focsani - Azi la 344 m² Salvează ca favorit

05.08|17:21

Ag. EUROPA vinde CASA cu ETAJ situata in BERCU ROSU. Imobiliare Case de vanzare 70 000 € Satu Mare Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Satu Mare (judet), Satu Mare, la 70 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 1 000 m², are 100 m&sup2 suprafata utila si 110 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Agentia EUROPA principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 7157551

04.11|00:11

Se vinde etaj la casa 3 apartamente in zona Tudor Vladimirescu 200 000 €Tudor Vladimirescu - Azi la 110 m² Salvează ca favorit

20.08|11:11

Se vinde 3 spatii comerciale + birouri+ terase+casa P + etaj + teren 550 000 €Prețul e negociabil Nenciulesti - Azi la 1 m² Salvează ca favorit

08.11|16:43

Se vinde vinde casa MEDIAȘ, mosnei 40000Euro Imobiliare Case de vanzare 40 000 € Medias Azi

12.05|19:38

ageuropa.ro vinde ap 2 cam etaj 9/10 Motilor 144 900 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

18.09|19:14

Se vinde Apartament 2 Camere Decomandat - Etaj Intermediar 65 000 €Prețul e negociabil Galati - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

29.07|12:46

Se vinde apartament 2 camere etaj 3 din 4 decomandat Burdujeni CV 2 55 500 €Suceava - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

05.08|17:30

Ag EUROPA vinde ap 2 cam SUPERFINISAT 41mp etaj 1 CENTRU.. 60 900 €Satu Mare - Azi la 41 m² Salvează ca favorit

03.09|15:56

ageuropa.ro vinde URGENT ap 4 cam Micro 17 etaj 3 107mp 2 bai. 76 990 €Satu Mare - Azi la 107 m² Salvează ca favorit

10.09|20:25

BRASADAS vinde ap 2 cam 2025 etaj 1/11 EXIGENT faza 5. Agenția imobiliara BRASADAS vinde apartament NOU 2025 cu doua camere la etajul 1/11. www.brasadas.com. 2843 EUR/m2 | 61 m2 lujerului, Sector 6, Bucuresti azi 171,990 EUR 172,000 EUR Agenția imobiliara BRASADAS vinde apartament NOU 2025 cu doua camere la etajul 1/11. www.brasadas.com. Publi24_1752866344

18.07|19:07

Ag. EUROPA vinde urgent ap. finisat, mobilat 3 cam. in Micro 14 etaj 4 Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 38 900 € Satu Mare Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Satu Mare (judet), Micro 14, la 38 900 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 46 m&sup2 suprafata utila si 48 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara AGENTIA EUROPA principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, parcare masina. Storia 6542042

18.05|07:10

ageuropa.ro vinde URGENT ap 3 cam 59mp CARAMIDA etaj 4 SOLIDARITĂȚII. 44 990 €Satu Mare - Azi la 59 m² Salvează ca favorit

18.04|20:50

Se vinde apartament 3 camere la pret de 2 !!! Oferta Burdujeni etaj 1 66 800 €Suceava - Azi la 66 m² Salvează ca favorit

03.06|20:29

Se vinde garsoniera 17mp etaj 2 in bloc de apartamente Burdujeni 25 000 €Suceava - Azi la 17 m² Salvează ca favorit

13.09|16:01

ageuropa.ro vinde gars. FINISATA, MOBILATA la etaj 3 zona STAR MEDICA. 22 990 €Satu Mare - Azi la 23 m² Salvează ca favorit

16.08|16:54

ageuropa.ro vinde gars. FINISATA, MOBILATA 23mp etaj 3 STAR MEDICA. 24 990 €Satu Mare - Reactualizat Azi la 23 m² Salvează ca favorit

11.09|23:42

Vand casa zona Mosnei 3 camere bucatarie baie camara pivnita garaj Se poate vinde mobilata/nemobilata

17.01|01:34

Sa vinde casa noa Imobiliare Case de vanzare 80 000 € Negociabil Roman Azi

09.09|23:30

Casa de vis se vinde la cheie Imobiliare » Case de vanzare 100 000 € Negociabil Vaslui Azi 100 000 €: - constructie 2015-2016 numai cu materiale moderne - suprafata teren: 438 mp - suprafata construita: 267 mp - structura parter cuprinde living, dormitor, baie bucatarie, doua terase, doua garaje, m...

14.03|22:40

Ma Vinde casa de vanzare Imobiliare Case de vanzare 155 000 € Slobozia Azi

11.10|19:43

Se vinde casă cu teren 60 000 EUR Vând casă de 170 m2 si 1250 m2 de teren. La doar 7 km de Ploiești Centru. ... Corlatesti Prahova azi 170 m2 Vând casă de 170 m2 si 1250 m2 de teren. La doar 7 km de Ploiești Centru. Publi24_1649780854

12.04|19:15

Se vinde casa la tara Imobiliare Case de vanzare 20 000 € Giurgiu Azi

13.05|17:27

Se vinde casa plus pământ! 105 000 €Afumati - Azi la 1 149 m² Salvează ca favorit

06.07|18:24

Se vinde casa si teren 46 000 €Prețul e negociabil Varfuri - Azi la 3 650 m² Salvează ca favorit

14.04|11:38

Se vinde casa caramida 129 000 €Prețul e negociabil Comanesti - Azi la 1 000 m² Sterge din Salvate

22.07|21:49

Se vinde casa batraneasca 50 000 €Prețul e negociabil Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

03.10|11:16

Se vinde casa din imagine. 142 000 €Prețul e negociabil Santandrei - Reactualizat Azi la Salvează ca favorit

20.07|16:09

Se vinde casa , în Iara jud Cluj , 180 000 €Prețul e negociabil Cluj-Napoca - Azi la Salvează ca favorit

08.11|15:34

Se vinde Casa in Budeni,Pascani Imobiliare Case de vanzare 40 000 € Pascani Azi

14.07|08:19

Se vinde casa comuna toplita Imobiliare Case de vanzare 25 000 € Negociabil Hunedoara Azi

23.10|21:36

se vinde casa in stare buna 46 000 €Prețul e negociabil Aiud - Azi la 36 m² Salvează ca favorit

24.08|18:30

SE VINDE!!! Casa in Moara Grecilor Imobiliare Case de vanzare 115 000 € Negociabil Moara Grecilor Azi

13.10|15:38

MRM Imobiliare vinde casa in Jucu 219 000 € Jucu de Sus - Azi la 160 m² Salvează ca favorit

29.09|15:17

SC vinde o casa in Valea Adanca 130 000 €Prețul e negociabil Valea Adanca - Reactualizat Azi la 95 m² Salvează ca favorit

04.06|09:05

Se vinde casă zona Chercea 96 000 €Prețul e negociabil Braila - Azi la 230 m² Salvează ca favorit

14.06|17:37

Se vinde casă bătrâneasca cu tot cu teren 15 000 €Serbauti - Azi la Salvează ca favorit

21.08|17:38

Se vinde casa - Roca Villas 199 500 € Miroslava - Azi la 150 m² Salvează ca favorit

06.11|13:16

Proprietar vinde casa la cheie Vind casa in Simand 165mp, complect mobilata inclusiv electrocasnice, zona utracentrala, la sosea asfalata, la trei vase de strada principala ( la 100m de supermarket, restaurant, sala fitness și școala). Contructie di 2010 pe suprafata totala de 1800mp cu gradina si pomi fructiferi. Casa are: - 1 living ... 667 EUR/m2 | 165 m2 Simand, Arad azi 110 000 EUR Vind casa in Simand 165mp, complect mobilata inclusiv electrocasnice, zona utracentrala, la sosea asfalata, la trei vase de strada principala ( la 100m de supermarket, restaurant, sala fitness și școala). Contructie di 2010 pe suprafata totala de 1800mp cu gradina si pomi fructiferi. Casa are: - 1 living spatios 60mp - 1 bucatarie - 3 dormitoare - 2 bai - 2 terase + 1 terasa inchisa - 1 pod inalt 3-5m ( se poate mansarda) - 1 curte betonata cu spatiu generos + 1 gradina - 1 anexa lemn Casa beneficiaza de o centrala termica (gaz), clima si este conectata la reteaua de apa si gaz si fintina proprie cu hidrofor . Pret negociabil - info la tel. Publi24_1691872687

20.06|14:07

Imobilstar vinde casa la Platoul Cornesti Imobiliare » Case de vanzare 500 000 € Targu-Mures Azi 500 000 €: Casa se afla intr-o pozitie privilegiata ,cu priveliste peste centrul orasului, in sensul acesta dispunand de terase generoase, inconjurata de gradina bine amenajata si arbusti , foarte multa intimita...

01.03|07:42

Imobilstar vinde casa langa Clinica ORL Case de vanzare Targu Mures 310 000 € Salveaza ca favorit 310 000 €:  De vanzare casa cu potential pentru investitori cu posibilitate de extindere si reconfigurare in apartamente pentru inchiriat , birouri , policlinica , situata la aproximativ 200 mp de Clinica ORL , ...

04.05|14:53

Se vinde casa pe hula lângă liceul Imobiliare Case de vanzare 52 000 € Blaj Azi 52 000 €: Casa este compusă din 2 camere camara baie grădina curte magazie pivniță etc mai multe la 0770780053