Sector 4 - Metalurgiei - 2 camere - Oferta! - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Sector 4 - Metalurgiei - 2 camere - Oferta! 78 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

30.10|17:02

OFERTA , Apartament ieftin 3 camere zona Metalurgiei sector 4 93 366 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 41 m² Salvează ca favorit

07.11|18:13

NOU! Sector 4 - Metalurgiei - 2 camere cu 2 bai - 64 mp 79 900 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

04.10|09:29

Metalurgiei - Sector 4 -3 camere - VIDEO 114 900 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 90 m² Salvează ca favorit

30.09|14:11

Apartament 3 camere, Bd Metalurgiei, oferta, dezvoltator 93 400 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 78 m² Salvează ca favorit

30.09|17:08

VIDEO REAL - 3 camere - Metalurgiei - Sector 4 114 900 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 90 m² Salvează ca favorit

17.09|14:17

2 camere Sector 4 - Metalurgiei Park - Dr Binelui 77 200 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 59 m² Salvează ca favorit

08.08|10:26

Sector 4 ,Metalurgiei Apartament 2 Camere Decomandat 79 600 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

30.07|14:08

Apartament 2 Camere Sector 4 Metalurgiei 55Mp 79 255 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

04.10|16:41

3 camere Sector 4 - Berceni - Metalurgiei Park 119 051 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 90 m² Salvează ca favorit

28.10|17:08

Doar 73.500 euro - Metalurgiei - Sector 4 - 2 camere 73 500 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

30.10|17:02

Apartament 2 camere decomadat, Bd Metalurgiei, oferta, dezvoltator 76 950 € Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat la 31 octombrie 202457 m² Salvează ca favorit

01.11|14:25

Apartament 2 camere decomadat, Bd Metalurgiei, oferta, dezvoltator 73 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

11.08|14:19

Apartament 2 camere decomadat, Bd Metalurgiei, oferta, dezvoltator 71 820 € Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat Azi la 57 m² Salvează ca favorit

31.10|11:56

Apartament 2 camere decomadat, Bd Metalurgiei, oferta, dezvoltator 88 350 € Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat la 25 iunie 202557 m² Salvează ca favorit

27.06|10:08

Apartament 2 camere, zona Metalurgiei, proiect nou in sector 4! 77 200 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

22.08|13:29

2 camere Aparatorii Patriei- Metalurgiei Park-Sector 4 81 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

05.09|17:54

Apartament 4 camere, TIP 2 - Zona Metalurgiei, sector 4, TMC Park 109 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 85 m² Salvează ca favorit

13.09|16:05

Super Pret 73.500 euro - 2 camere - Metalurgiei - Sector 4 73 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

18.09|14:44

25.09|17:39

Sector 4 - Metalurgiei - VIDEO - 3 camere - GATA DE MUTARE 118 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 84 m² Salvează ca favorit

30.09|12:25

Apartament 2 Camere - Metalurgiei - Sector 4 - Prezentare VIDEO 79 900 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

30.10|17:27

Apartament cu 3 camere gata de mutare, Bd. Metalurgiei, Sector 4 140 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat Azi la 82 m² Salvează ca favorit

28.07|12:07

Oferta Vanzare Apartament 2 camere Metalurgiei - Park Arghezi 62 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 39 m² Salvează ca favorit

23.08|12:38

Apartament de 2 camere Sectorul 4 zona Metalurgiei Super Oferta 69 790 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

10.11|19:19

Oferta Apartament 3 Camere Stradal Metalurgiei - Berceni Comision 0% 113 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 84 m² Salvează ca favorit

30.09|12:53

Oferta Apartament 2 Camere Stradal Metalurgiei - Berceni, Comision 0% 79 900 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 59 m² Salvează ca favorit

30.09|12:53

Apartament 3 camere, faza 1 - TMC Park, zona Metalurgiei, sector 4 88 700 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 72 m² Salvează ca favorit

16.09|11:33

PROMOTIE!! Apartament 2 camere , Sector 4 ,Grand Arena,Metalurgiei 63 450 €Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat Azi la 60 m² Sterge din Salvate

21.07|09:49

PROMOTIE!! Apartament 2 camere , Sector 4 ,Grand Arena,Metalurgiei 65 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

06.08|12:51

Vand ap 2 camere + loc parcare - Bdul Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti 85 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 47 m² Salvează ca favorit

20.08|22:21

Apartament 2 camere decomandat, Parc Arghezi, Metalurgiei, Sector 4 79 600 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

04.11|17:35

Garsoniera Metalurgiei sector 4 Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 48 000 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bucuresti (judet), Strada Aurel Persu, la 48 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 37 m&sup2 suprafata utila si 48 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Premier Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, fibra optica. Storia 6854998

23.08|11:05

Garsoniera sector 4 Metalurgiei Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 51 000 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Bucuresti (judet), Drumul Binelui, la 51 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 43 m&sup2 suprafata utila si 54 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Habitat Group Estate principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, lift, canalizare. Storia 6965213

31.08|18:45

Garsoniera sector 4 - Metalurgiei - Stradal Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 42 600 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Bucuresti (judet), Strada Postalionului, la 42 600 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 7 are 36 m&sup2 suprafata utila si 47 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Premier Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, fibra optica. Storia 6222055

12.01|16:44

Garsoniera decomandata!- Metalurgiei- Sector 4 Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 49 000 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 1 in Bucuresti (judet), Sectorul 4, la 49 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 35 m&sup2 suprafata utila si 45 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Voiculescu Ciprian principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, parcare masina. Storia 6748765

05.07|12:03

Sector 4 - Metalurgiei Grand Arena 76 900 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 61 m² Salvează ca favorit

08.11|10:23

Garsoniera Finalizata Sector 4 Cartier Bd-ul. Metalurgiei 59 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

10.10|08:52

Metalurgiei sector 4 Garsoniera gata de mutat 55 990 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 32 m² Salvează ca favorit

08.04|11:49

Sector 4 Metalurgiei Garsoniera Mobilata/Utilata 57 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 35 m² Salvează ca favorit

17.09|13:08

Garsoniera Sector 4 Metalurgiei - Decomandata 38Mp 54 847 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 38 m² Salvează ca favorit

28.10|16:10

Ap tip Studio - zona Metalurgiei, sector 4 - TMC Park 67 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

16.09|12:51

Apartament 2 cam Cartierul Solar, Metalurgiei 132, Sector 4 73 000 €Prețul e negociabil Runcu - 24 mai 202547 m² Salvează ca favorit

13.06|15:05

Metalurgiei-Arghezi Park. oferta apartament cu finisaje lux 57 600 EUR Preturi incepand de la 1000Euro/mp!!! Finisaje premium! Apartamentul este amplasa ... Metalurgiei Sector 4 Bucuresti azi 953 €/m2 | 60 m2  |  2 camere Preturi incepand de la 1000Euro/mp!!! Finisaje premium! Apartamentul este amplasat in zona Metalurgiei-Drumul Binelui, langa Parcul Tudor Arghezi. Se afla intr-un imobil aflat in constructie, cu finalizare in luna martie 2023. Apartamentul se va preda finisat complet, dotat cu centrala termica, parchet, gresie, faianta, incalzire prin pardoseala, tamplarie pvc Salamander cu geam tripan. Pretul nu include TVA Pret valabil pentru plata cash. Direct dezvoltator Comision 0% Exista si varianta achizitionarii cu credit. Detalii an constructie: Luna octombrie Serviciul nou oferit de PREMIER Imobiliare! Solicita acum VIZIONARE ONLINE pentru aceasta proprietate! Publi24_1662965286

03.10|09:05

Garsoniera Sector 4 Bd-ul Metalurgiei Grand Arena 47Mp 43 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 47 m² Salvează ca favorit

11.06|16:01

Spatiu comercial amplu de inchiriat, 380 mp, nou, Sector 4,Metalurgiei 5 700 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 380 m² Salvează ca favorit

01.11|12:59

Garsoniera - TVA inclus, zona Metalurgiei, sector 4 - TMC Park 59 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 43 m² Salvează ca favorit

16.09|14:36

Spatiu comercial, Bd. Metalurgiei, Parc Tudor Arghezi, oferta 400 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 134 m² Salvează ca favorit

09.06|15:50

Spatiu comercial, Bd. Metalurgiei, Parc Tudor Arghezi, oferta 300 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 97 m² Salvează ca favorit

10.04|16:38

12.04|15:56
  • >> Următoarea

Data adăugată