Teren Aproximativ 200mp Baneasa , Dobrogeanu Gherea - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Teren Aproximativ 200mp Baneasa , Dobrogeanu Gherea Imobiliare Terenuri 99 999 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 1 Azi

24.08|15:57

Penthouse cu terasa de 200mp Baneasa- Dobrogeanu Gherea 279 000 €Bucuresti, Sectorul 1 - Azi la 85 m² Salvează ca favorit

14.08|13:05

Teren 875MP | Baneasa - Ion Ionescu Brad - Dobrogeanu Gherea 750 000 €Bucuresti, Sectorul 1 - Azi la 875 m² Sterge din Salvate

14.07|13:27

Baneasa - Dobrogeanu Gherea, vila S+P+1E Imobiliare Case de vanzare 480 000 € Bucuresti, Sectorul 1 Azi Minunata case de vanzare cu 6 in Bucuresti (judet), Strada Constantin Dobrogeanu Gherea, la 480 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 322 m², are 225 m&sup2 suprafata utila si 365 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara George Stancu principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, garaj, conducta de gaze naturale. Storia 1514739

11.11|18:51

Baneasa, Dobrogeanu Gherea, Loc de parcare 140 000 € Bucuresti, Sectorul 1 - Azi la 62 m² Salvează ca favorit

09.10|19:45

Vanzare vila Baneasa-Dobrogeanu Gherea Imobiliare Case de vanzare 260 000 € Bucuresti, Sectorul 1 Azi Descopera cele mai bune apartamente si case din Romania pe site-ul premium de imobiliare lansat de OLX. Ai la dispozitie 247356 oferte din care poti alege. Gaseste-ti casa visurilor tale pe Storia!

06.01|19:24

Vanzare teren Pitesti - Gavana - Dobrogeanu Gherea Imobiliare Terenuri 20 400 € Pitesti Azi 20 400 €: Teren de vanzare Str. Dobrogeanu Gherea - Intrarea Dafinului, nr. 20. Mai sunt disponibile 2 parcele de 510 mp fiecare. Primele 4 parcele sunt vandute. Utilitati (curent, apa si gaz) in apropiere.

19.04|10:40

Teren Rezidential de Lux Centru Brasov | Dobrogeanu Gherea 278 000 €Brasov - Azi la 850 m² Salvează ca favorit

10.04|15:13

Teren intravilan în Sighetu Marmației, str. Dobrogeanu Gherea 32 900 €Valea Cufundoasa - Azi la 858 m² Salvează ca favorit

26.06|13:40

Teren intravilan 7,5 ari, front stradal 21 metri str Dobrogeanu Gherea Imobiliare Terenuri 41 250 € Zalau Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Salaj (judet), Stadion, la 41 250 €. Acest terenuri de vanzare are 750 m², iar conform Agentia imobiliara Imobiliare Zalau principalele calitati alte terenului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 6967657

01.09|13:47

Teren Industrial Auchan Nord, Intrarea Dobrogeanu Gherea 55 €Prețul e negociabil Pitesti - Azi la 2 260 m² Salvează ca favorit

05.07|14:26

Apartament 2 camere str. Dobrogeanu Gherea, etaj 2 64 500 €Roman - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

15.05|14:03

Casa Dobrogeanu Gherea, cu acces auto si garaj Imobiliare Case de vanzare 175 000 € Negociabil Brasov Azi

11.05|15:00

Casă Vilă Focsani Fundatura Dobrogeanu Gherea 69 500 €Focsani - Azi la 120 m² Salvează ca favorit

01.08|15:52

Inchiriez spatiu comercial in Onesti,cartierul Mal,Dobrogeanu Gherea Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 370 € Negociabil Onesti Ieri

09.12|15:29

Inchiriez spatiu comercial in Onesti,cartierul Mal,Dobrogeanu Gherea Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 370 € Negociabil Onesti Azi

08.12|21:19

Inchiriez spatiu comercial in Onesti,cartierul mal,Dobrogeanu Gherea Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 420 € Negociabil Onesti Azi

05.11|23:56

Inchiriez spatiu comercial in Onesti,cartierul mal,Dobrogeanu Gherea Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 420 € Negociabil Onesti Ieri

06.11|23:13

Teren Intravilan Sector 1 Straulesti-Baneasa 200mp ( 2 cocosi ) Imobiliare Terenuri 33 000 € Bucuresti, Sectorul 1 Azi 33 000 €: Terenul are 200mp , Din ultima poza cu schita puteti vedea terenul ca este Lotul 4. Terenul se afla in Straulesti sector 1 , la 500m este Statia de metrou , 500 m departare de restaurantul 2 cocosi,...

04.02|23:19

Vanzare vila Baneasa - D. Gherea - vila lux - la cheie - renovata Imobiliare Case de vanzare 1 250 000 € Bucuresti, Sectorul 1 Azi Minunata case de vanzare cu 5 in Bucuresti (judet), Strada Constantin Dobrogeanu Gherea, la 1 250 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 308 m², are 270 m&sup2 suprafata utila si 365 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Terranova - real. estate. principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, garaj. Storia 6719715

07.07|07:13

Vanzare vila Baneasa - D. Gherea - vila lux - la cheie - renovata 1 250 000 EUR Vila luminoasa, premiata la o bienala de arhitectura, 5 camere 270mp, 3 dormitoar ... Baneasa Sector 1 Bucuresti azi 4 630 €/m2 | 270 m2  |  5 camere Vila luminoasa, premiata la o bienala de arhitectura, 5 camere 270mp, 3 dormitoare spatioase, living, dining, bucatarie echipata, 4 bai, terasa si curte cocheta, teren 318mp locuri parcare, renovata recent, la cheie, mobilata, comision 0% Publi24_1663678218

21.09|02:17

Închiriez Hala 200mp+Curte 200mp Nicolae Grigorescu Sector 3,Bucuresti Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 2 500 € Bucuresti, Sectorul 3 Azi 2 500 €: Închiriem Spatiu Hala 200 mp plus 200 mp teren liber Ptr diverse activitati. 1. Service Auto 2.Depozit diverse Detalii Hala Rampa este de 5m latime cu 8 m lungime si 4 m inaltime La streasina,are ...

05.12|09:36

De vanzare teren ultracentral , D Gherea , 628MP , PRET 37500 EURO 37 500 € Roman - Azi la 628 m² Salvează ca favorit

01.10|16:27

Casa cu teren aproximativ 3600 m Imobiliare Case de vanzare 17 000 € Negociabil Focsani Azi

28.06|01:50

inchiriez teren de aproximativ 3500 mp Imobiliare Terenuri 3 500 € Negociabil Brasov Azi

17.04|12:57

Vand teren Sasciori aproximativ 0.5 ha 3 €Sasciori - Azi la 4 770 m² Sterge din Salvate

19.07|13:38

Vand teren aproximativ 5 hectare 65 000 €Prețul e negociabil Testioara - Azi la 50 000 m² Salvează ca favorit

29.06|15:10

Teren, aproximativ 1 ha, in apropiere de Bistrita 32 000 € Dorolea - Azi la 10 000 m² Salvează ca favorit

11.11|13:18

Teren Roman-Lutca aproximativ 2 ha, compact 140 000 €Roman - Azi la 19 000 m² Salvează ca favorit

16.08|12:36

Teren intravilan Lebada-Lac, suprafate de aproximativ 600, 760 sau 27 000 €Botosani - Azi la 600 m² Salvează ca favorit

06.08|15:23

Vand teren intravilan - aproximativ 4 hectare 1 300 000 € Cumparatura - Azi la 40 000 m² Salvează ca favorit

05.10|00:34

Teren intravilan in Giurgiu suprafata aproximativ 300mp Imobiliare Terenuri 31 000 € Negociabil Giurgiu Azi

27.06|11:26

Vând teren extravilan la aproximativ 1 km de satul Mischii Imobiliare Terenuri 8,50 € Negociabil Craiova Azi

23.05|21:47

Vand 6 loturi teren intravilant de aproximativ 700 mp/parcela Imobiliare Terenuri 2 € Voineasa Azi

23.09|18:56

11800 €: 11 800 €: Baneasa judetul Giurgiu la 46 km de Bucuresti. Vând loc de casă cu deschidere de 17,5 m și lungime de 38,1 m suprafață totală 668mp, acte la zi, cadastru, certificat energetic, proprietar, 1...

14.05|22:14

De vânzare 6 parcele de teren în Belis, front la lac aproximativ 20mp Imobiliare Terenuri 222 435 € Belis Azi 222 435 €: Vrei să te retragi într-o zonă, ozonată și să-ți dezvolți o afacere, cu o priveliște deosebită, unde să-ți petreci o parte din timpul tău sau vrei să participi la o partidă de pescuit pe lacul Beliș ?...

13.07|17:53

Vând teren aproximativ jumătate ha. intravilan in Dorohoi, Trestiana Imobiliare Terenuri 25 000 € Negociabil Dorohoi 11 apr

13.04|05:57

Vand teren, comuna Băbana, parcele de aproximativ 1000 m Imobiliare Terenuri 10 € Negociabil Cotmenita Azi

22.05|23:13

Vând teren aproximativ jumătate ha. intravilan in Dorohoi, Trestiana Imobiliare Terenuri 25 281 € Dorohoi Azi

18.02|15:38

Vând teren aproximativ jumătate ha. intravilan in Dorohoi, Trestiana Imobiliare Terenuri 25 000 € Negociabil Dorohoi Azi

17.03|23:32

Teren intravilan aproximativ 1400 mp + casa batraneasca - negociabil 72 000 EUR Se vinde teren intravilan + casa situat intr-o zona linistita a orasului Breaza ... Breaza de Sus Prahova azi 1 400 m2 Se vinde teren intravilan + casa situat intr-o zona linistita a orasului Breaza, Judetul Prahova, strada Parang. Distanta fata de centrul orasului este de 5 minute de mers cu masina. Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat pe site. Publi24_1638207918

31.03|16:24

Locuință P+M 128 mp construiți Pitesti - D.Gherea 118 000 €Prețul e negociabil Pitesti - Azi la 100 m² Salvează ca favorit

21.09|23:14

Casa + teren livada aproximativ 5000 mp, Comuna Stefan Cel Mare Jud. OLT 10 999 EUR Comuna Ștefan Cel Mare Jud. OLT. La 30 Km de Corabia, și 15 Km de Dăbuleni Cas ... Stefan cel Mare Olt azi 92 m2  |  3 camere Comuna Ștefan Cel Mare Jud. OLT. La 30 Km de Corabia, și 15 Km de Dăbuleni Casa de vânzare cu teren livada , 3 camere,geamuri termopan la camere ,camera noua construita pentru (baie, cămara) hol, beci (12mp) , 2 bucătarii , puț nou , magazie (patul , păieri).

05.02|00:37

Vand teren intravilan Eforie Sud, 740 mp, 30.000 Euro, langa Castelul de apa, aproximativ la 100 m, 30 000 EUR Terenul are cadastru facut si toate utilitatile, langa Cstelul de apa. Telefon, . Constanta Eforie Sud Telefon validat 2 mai 740 m2

15.05|01:57

Aproximativ 1 hectar de teren si casa langa padure. Proprietate deoseb 70 000 €Blajeni - Azi la 153 m² Salvează ca favorit

26.09|10:16

Exploreaza acest terenuri de vanzare din Dolj (judet), Craiova, la 52 500 €. Acest terenuri de vanzare are 400 m², iar conform Agentia imobiliara TANASIE SI GRECU IMOBILIARE SRL principalele calitati alte terenului sunt gaz, electricitate, canalizare. Storia 7248019

08.04|17:59

Vand garsoniera ultracentral str.C.D.Gherea (bloc 1986) 58 000 €Prețul e negociabil Ploiesti - Azi la 35 m² Salvează ca favorit

03.09|19:20

COPOU - Teren si casa de vanzare aproximativ 550 mp teren Imobiliare » Case de vanzare 160 000 € Iasi Azi 160 000 €: Teren si casa de vanzare in copou, cu autorizatie de construire pentru S+P+M partial

20.02|15:54

Vând livadă aproximativ 3 hectare Imobiliare » Terenuri 15 000 € Livezile Azi 15 000 €: - livadă în terase cu nuci, meri, câțiva pruni și 2 stejari - proaspăt cosită - izvor - curent electric la cca 100 m - drum accesibil - în curs de intabulare LOCAȚIE: jud. Bistrița-Năsăud, lo...

04.02|02:27

Vând pădure aproximativ 70 hectare Imobiliare Terenuri 3 700 € Barbatesti Azi 3 700 €: Se vinde pădure în apropiere de Tirgu Jiu ( comuna Bărbătești). Din 2007 nu s-a mai tăiat lemn din ea. 3700€ hectarul. 90% Stejar 10 % Fag Pozele sunt de 7 ani făcute.

01.05|09:42
  • >> Următoarea

Istoria cererilor dvs

Data adăugată