Teren intravilan 1300 mp, deschidere 18 ml, zona Brosteni-Peny - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Teren intravilan 1300 mp , deschidere 18 ml , zona Brosteni-Peny 104 000 € Buzau - Azi la 1 300 m² Salvează ca favorit

07.10|14:12

9 €: 9 €: Vând teren intravilan, Broșteni, Jud. Argeș, 15 km de Pitești. Utilități (apa, curent electric, gaze) se află la limita proprietății. Zonă liniștită cu vedere spre pădure. Suprafață dreaptă, ide...

16.05|22:37

Giurgiu DAIA, casa demolabila + teren 1300 mp cu dubla deschidere 15 900 €Daia - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

23.05|18:23

Teren intravilan in zona Brosteni 35 000 €Buzau - Azi la 300 m² Salvează ca favorit

15.05|14:23

Teren intravilan zona Brosteni 97 930 €Buzau - Azi la 1 053 m² Salvează ca favorit

27.09|17:39

Vand 1300 MP teren cu dubla deschidere in Rosu-Chiajna- Sector 6 - ideal dezvoltare imobiliara 385 EUR Proprietar vand teren rezidential cu dubla deschidere intravilan 1300 m2 in Rosu ... Rosu Ilfov Telefon validat azi

21.11|22:20

Exclusivitate! Teren intravilan zona Brosteni 65 000 EUR Agentia imobiliara Pro Imob Manolache va prezinta spre vanzare teren in intravilanu ... Brosteni Buzau Buzau Telefon validat azi 321 m2 Agentia imobiliara Pro Imob Manolache va prezinta spre vanzare teren in intravilanul orasului Buzau, zona Brosteni, in suprafata totala de 321 mp, cu o deschidere de 6,5ml. Pe teren se mai afla o constructie demolabila iar utilitatile sunt la limita proprietatii.Pretabil constructie casa. Pretul de vanzare este de 65.000 Euro negoiabil. Publi24_1641464619

24.05|18:44

Teren intravilan zona Brosteni-Garlasi 147 000 €Buzau - Azi la 1 028 m² Salvează ca favorit

18.06|12:28

EXCLUSIVITATE !!! Teren intravilan zona Brosteni 116 000 €Buzau - Azi la 1 450 m² Salvează ca favorit

08.08|17:32

EXCLUSIVITATE!! Teren intravilan zona Brosteni 116 000 €Buzau - Azi la 1 450 m² Salvează ca favorit

27.09|17:39

10000 €: 10 000 €: Vând teren extravilan in comuna Broșteni, judetul Vrancea, 1600 mp,carte funciara, deschidere 15 m, zonă liniștită. Preț 10.000 euro, negociabil.

10.04|09:02

OCAZIE-Vand 1300 MP teren cu dubla deschidere in Rosu-Chiajna- Sector 6 ideal dezvoltare imobiliara 275 EUR Proprietar vand teren rezidential cu dubla deschidere intravilan 1300 m2 in Rosu ... Rosu Ilfov Telefon validat azi Proprietar vand teren rezidential cu dubla deschidere intravilan 1300 m2 in Rosu- Chiajna - foarte aproape de sector 6 Bucuresti. Utilitati: trifazic, gaz, bransament canal, put forat. Vis a vis parcare publica si statie maxi taxi. Ideal pentru investitie, dezvoltare imobiliara, business, etc. Nivel de inaltime P+2E+M, deschidere 60+35 ml si grad de ocupare 35%- CUT 1.25. Se poate dezmembra la 720 m2 pt contructie vila individuala. Reper: intersectia Apanova (Crinului cu Apeductului). Colaborez cu agentii!

06.03|15:26

Teren intravilan in zona Aleea Sporturilor Brosteni Imobiliare Terenuri 69 000 € Buzau Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Buzau (judet), Buzau, la 69 000 €. Acest terenuri de vanzare are 3 000 m². Storia 7049809

28.09|16:15

Teren 1300 mp intravilan, zona Slobozia 52 000 €Targu Jiu - Azi la 1 300 m² Sterge din Salvate

13.07|16:44

Teren 1300 mp intravilan, zona Balesti 52 000 €Targu Jiu - Azi la 1 300 m² Salvează ca favorit

13.06|16:38

Vând teren intravilan zona Penny Market Broșteni Imobiliare Terenuri 50 € Negociabil Buzau Azi 50 €: Vând teren intravilan 560mp², în zona Penny Market Broșteni, pe aleea cu After School Karate. 50 euro mp²-negociabil. Sunați la nr. 0726753537, 072671454.

24.11|23:01

Vand teren intravilan. zona brosteni,spate pennymarket Imobiliare Terenuri 65 € Negociabil Buzau Azi

28.06|09:21

Vând teren intravilan în zona de munte Broșteni, Suceava 21 000 €Prețul e negociabil Brosteni - Azi la 5 200 m² Salvează ca favorit

07.08|19:34

Exploreaza acest terenuri de vanzare din Brasov (judet), Strada Nufarului, la 110 000 €. Acest terenuri de vanzare are 1 300 m². Storia 3729401

23.03|13:53

Garsoniera de vanzare in zona Peny Market Apartamente - Garsoniere de vanzare » 1 camera 20 400 € Negociabil Giurgiu Azi 20 400 €: Garsoniera este complet renovată anul trecut instalație electrica cupru , instalație sanitara , centrala pe gaz ,plita pe gaz. Etc se vinde mobilată si utilată exact asa cum se vede in poze pret ...

23.03|23:06

Vand Teren Intravilan 1300 mp Pitesti Zona Restaurant Capitol Trivale Imobiliare Terenuri 78 € Negociabil Pitesti 17 ian

23.01|18:33

Minunata case de vanzare cu 4 in Sibiu (judet), Brosteni, la 40 500 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 2 600 m², are 120.00 m&sup2 suprafata utila si 150 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara TABOO.ro Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 7415521

17.03|01:27

Minunata case de vanzare cu 4 in Sibiu (judet), Brosteni, la 40 500 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 120 m², are 120 m² m&sup2 suprafata utila si 120 m² of suprafata construita. Storia 7679595

01.06|02:09

Vînd apartament în zona vitro Mediș an spatele magazinului peny makhet Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 28 000 € Medias Ieri

09.12|00:33

1300 mp.intravilan Iasi zona Copou De vanzare in Iasi , Soseaua Stefan cel Mare si Sfant,inainte de Pensiunia Carolina spre oras, teren intravilan cu o suprafata de 1296 mp , cu deschidrea de 25ml la sos. principala (sos. Stefan Cel Mare ) pretabil pentru constructie . Terenul este potrivit pentru constructii individuale in conformitate ... Copou, Iasi, Iasi azi 85 EUR De vanzare in Iasi , Soseaua Stefan cel Mare si Sfant,inainte de Pensiunia Carolina spre oras, teren intravilan cu o suprafata de 1296 mp , cu deschidrea de 25ml la sos. principala (sos. Stefan Cel Mare ) pretabil pentru constructie . Terenul este potrivit pentru constructii individuale in conformitate cu PUZ realizat P+2E H = 9m la cornisa , POT 30% , CUT 0.9 . Terenul este situat la 4 km de Petrom Sararie, zona Copou si la 6 km de Podul de Fier prin bd. C. A. Rosetti. Beneficiaza de puz , schita cadastrala si intabulare , intreaga suprafata fiind identificata topocadastral. Extrasul de carte funciara este liber de sarcini. Suprafata plana foarte buna pt. constructii , titlu de proprietate, toate utilitatile la limita proprietatii . Pret fix 85 eur mp. Publi24_1745333483

25.04|00:08

Teren Intravilan Brosteni 10 €Brosteni - Azi la 4 486 m² Salvează ca favorit

20.09|21:57

VIND TEREN INTRAVILAN BROSTENI 8 EUR Vînd TEREN INTRAVILAN 1000 de metri dintre care jumătate vie 'iar jumătate libe ... Focsani Vrancea azi Vînd TEREN INTRAVILAN 1000 de metri dintre care jumătate vie iar jumătate liber pentru construire,terenul se află la 50 de metri de stradă principal ,rog doar cei interesați s ma contacteze nr . Publi24_1664127291

25.09|20:34

Vând Teren intravilan in Broșteni (Costești) Imobiliare Terenuri 2,50 € Pitesti Ieri 2,50 €: Vând loturi de teren 1000m , 2000m ,5000 in Broșteni /oras Costești Arges preț 2,50 euro .

11.07|00:18

Teren intravilan aproape de Penny Brosteni ! 120 000 €Buzau - Azi la 1 300 m² Salvează ca favorit

26.09|12:52

Teren intravilan Penny Brosteni 2 deschideri ! 120 000 € Buzau - Reactualizat Azi la 1 300 m² Salvează ca favorit

03.10|13:49

Teren intravilan 1300 m2 Imobiliare » Terenuri 30 € Negociabil Sibiu Azi 30 €: Vand teren intravilan 1300 mp Cluj -CAMPIA TURZII str ,GEORGE COȘBUC PRET 30 € MP 0049.1783022689 Marilena Emmerlich

04.03|21:18

Teren intravilan, Arva, comuna Broșteni, Vrancea 6 €Prețul e negociabil Arva - Azi la 4 000 m² Salvează ca favorit

06.04|10:25

Teren varsatura intravilan 1300 m 19 €Prețul e negociabil Varsatura - Azi la 1 300 m² Salvează ca favorit

08.04|09:56

Vand teren intravilan str. ISACCEI 1300 mp Imobiliare Terenuri 260 000 € Tulcea Azi 260 000 €: Vand teren intravilan, in Tulcea, str.Isaccei, Suprafata totala 1300 mp, cu deschidere la 2 strazi , D-70 ml,respectiv D-20 ml, ideal Hotel, Depozite, Constructii birouri, Spatii Comerciale. Pret va...

13.10|10:06

Teren intravilan in Calinesti-Bucecea, 1300 mp 11 700 €Bucecea - Azi la 1 300 m² Salvează ca favorit

11.04|19:00

Teren intravilan 1300 mp in Bucov, langa Ploiesti Imobiliare Terenuri 52 000 € Bucov Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Prahova (judet), Strada DN1B, la 52 000 €. Acest terenuri de vanzare are 1 300 m². Storia 6139543

15.11|19:59

Teren 1300 mp Intravilan Slatioarele lângă pârtia de ski Imobiliare Terenuri 10 € Negociabil Slatioarele Azi

15.11|19:59

Teren intravilan de vanzare 1300 mp Oarda de Jos Jud Alba 19 500 €Alba Iulia - Azi la 1 300 m² Salvează ca favorit

26.04|13:44

Teren intravilan Str. Crângului 1300 mp cu toate utilitățile 62 000 €Zalau - Azi la 1 300 m² Sterge din Salvate

23.07|09:33

Teren intravilan Bunloc 1300 mp-73 euro/mp Comision 0 95 000 €Sacele - Azi la 1 300 m² Salvează ca favorit

17.05|12:59

Teren intravilan 1300 mp strada Viilor, Bolintin Vale 42 000 EUR - deschidere 21 ml, - teren inchis cu gard - zona frumoasa si linistita - pomi ... Bolintin-Vale Giurgiu azi 1 300 m2

20.11|15:09

Teren intravilan in sat Manastirea Doamnei, S- 1300 mp, intre case Imobiliare Terenuri 28 600 € Manastirea Doamnei Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Botosani (judet), Manastirea Doamnei, la 28 600 €. Acest terenuri de vanzare are 1 300 m². Storia 6362741

23.02|16:55

Teren intravilan, Vintila Voda, jud. Buzau, central, 1300 mp, Imobiliare Terenuri 10 400 € Negociabil Ploiesti Azi

02.08|17:10

Valea Ursului: teren in suprafata totala de 1300 mp, intravilan Imobiliare Terenuri 45 500 € Valea Ursului Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Arges (judet), Valea Ursului, la 45 500 €. Acest terenuri de vanzare are 1 300 m². Storia 7111179

19.10|14:28

Vand teren intravilan Comarnic Valea Prahovei 1300 mp 31 950 €Comarnic - Azi la 1 300 m² Sterge din Salvate

23.07|18:37

2 loturi (1500+1300) teren intravilan ostrovul corbului 28 €Ostrovu Corbului - Reactualizat Azi la 4 372 m² Salvează ca favorit

01.08|10:42

Teren intravilan, 1300 m.p., de vanzare, Capat Copou - Sos. Stefan cel 78 000 €Iasi - Azi la 1 300 m² Salvează ca favorit

28.05|12:09

Teren intravilan Iasi. Bucium . 1300 mp. La intrarea in sat Pietraria. 45 000 € Barnova - Reactualizat Azi la 1 300 m² Salvează ca favorit

30.07|20:11

TEREN de vanzare zona BROSTENI 105 000 €Buzau - Azi la 1 050 m² Salvează ca favorit