Teren pentru constructii Gura Vaii, Com Bujoreni, Jud Valcea - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Teren pentru constructii Gura Vaii, Com Bujoreni, Jud Valcea Imobiliare Terenuri 25 € Calimanesti Azi 25 €: Suprafata construibila 2623 mp, cu deschidere la DN 7 pe o lungime de 13,72 m. .

03.04|17:27

Teren pentru constructii Gura Vaii, Com Bujoreni, Jud Valcea Imobiliare Terenuri 25 € Calimanesti Azi

26.06|08:59

Casa de vanzare în Gura -Vaii Comuna Bujoreni, Judetul Valcea . Pret negocial . Prezentare generala : Suprafata construita : 180 m patrati Numar de camere : 4 Bai : 3 Anul constructiei : 2013 Numar de etaje : 1 Suprafata teren cu tot cu casa : 550 m patrati Compartimente : decomandat . Descriere anunt : Va oferim spre vanzare o vila la rosu ,situata intr-o zona foarte frumoasa cu vedere a raului Olt în Gura -Vaii ,ideala pentru familile care vor sa evadeze din cotidian. Vila este construita din caramida si BCA dispusa pe parter si etaj . Compartimentarea parterului si a etajului este facuta an mod practic pentru a asigura o buna functionalitate si un maxim comfort. Parterul este prevazut cu living ,bucatarie ,camara ,baie ,dormitor cu baie ,doua terase ,camera centralei si scara interioara . La etaj avem doua dormitoare ,baie ,doua terase ,hol , un mini living cu vedere a raului Olt . Propietatea are instalatie electrica si sanitara finalizata si jasna. Mai multe detalii la telefon 00 34 642 757 079 /Sau mesaj pe wapp și va sun eu. Număr Băi: 3 Posibilitate parcare: Da Apă Curent Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

06.08|10:34

Teren intravilan situat la 10 kilometri de Piatra Neamt, sat Gura Vaii, comuna Girov, chiar langa Scoala. Lotul are o deschidere de 22,68 metri si o lungime 44,86 metri, drum are o latime de 7 metri. Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

01.04|15:44

Teren intravilan situat la 10 kilometri de Piatra Neamt, sat Gura Vaii, comuna Girov, chiar langa Scoala. Lotul are o deschidere de 24,31 metri si o lungime 42 metri, drum are o latime de 7 metri. Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

01.04|15:45

Teren intravilan situat la 10 kilometri de Piatra Neamt, sat Gura Vaii, comuna Girov, chiar langa Scoala. Lotul are doua fronturi stradale, unul de 31,48 metri si 16.72 metri, drum are o latime de 7 metri. Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

01.04|15:45

Teren intravilan situat la 10 kilometri de Piatra Neamt, sat Gura Vaii, comuna Girov, chiar langa Scoala. Lotul are o deschidere de 39,20 metri si o lungime 42 metri, drum are o latime de 7 metri. Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

01.04|15:45

Teren 2377 mp in comuna Bujoreni sat Gura Vaii 26 147 €Gura Vaii - Azi la 2 377 m² Salvează ca favorit

10.09|10:21

Casa Bujoreni- Gura Vaii Imobiliare Case de vanzare 210 000 € Ramnicu Valcea Azi

10.07|18:24

Vand 8000mp teren intravilan,plan drept, in sat Gura Vaii,comuna Girov, 37mp deschidere la drumul principal, utilitati la limita proprietatii. Coordonate Google Maps: 46.958821, 26.443103

04.02|09:56

Proprietar Bujoreni, Gura Vaii, vand teren intravilan, 6798 mp, platforma betonata, 20 euro/mp 135 960 EUR Proprietar Bujoreni, Gura Vaii, langa raul 0lt, vand teren 6798 mp, platforma betonat ... Gura Vaii Valcea azi 6 798 m2

24.11|14:43

5 €: 5 €: Vand 12600 teren arabil la strada principala argintaru (gura vaii)deschidere la strada 20m, posibilitate apa si curent electric. Teren 1800 m intravilan restul extravilan. Pret negociabil. Relati...

22.05|17:55

Minunata case de vanzare cu 4 in Bacau (judet), Gura Vaii, la 31 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 802 m², are 802 m² m&sup2 suprafata utila si 802 m² of suprafata construita. Storia 7422862

25.05|14:56

Teren intravilan pentru casa Turturesti-Sat Gura Vaii 20 000 €Turturesti - Azi la 1 800 m² Salvează ca favorit

10.08|19:03

Exploreaza acest terenuri de vanzare din Arges (judet), Gura Vaii, la 40 400 €. Acest terenuri de vanzare are 1 615 m², iar conform Agentia imobiliara MR. EXCLUSIVITATE principalele calitati alte terenului sunt electricitate, asfaltat, pavat. Storia 6856625

22.05|15:38

Teren Gura Vaii 977 mp Imobiliare Terenuri 7 900 € Gura Vaii Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Neamt (judet), Gura Vaii, la 7 900 €. Acest terenuri de vanzare are 977 m², iar conform Agentia imobiliara RE/MAX GOLD, PIATRA NEAMT principalele calitati alte terenului sunt electricitate, apa curenta, acces - drum asfaltat. Storia 6519030

12.04|15:58

Teren Gura Vaii Dambovita Imobiliare Terenuri 15 € Negociabil Targoviste Azi 15 €: Teren Gura Vaii ,Targoviste. Zona pitoreasca Utilitati:curent ,gaze, apa Suprafata:2137mp cu deschidere 19m https://goo.gl/maps/HyiakeK4zvRHgwZc9 Tel: 0733904186 0735937988

14.11|13:03

Vand teren Gura Vaii Imobiliare Terenuri 23 € Valea Voievozilor Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Dambovita (judet), Valea Voievozilor, la 23 €. Acest terenuri de vanzare are 941 m², iar conform Proprietarul principalele calitati alte terenului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, apa curenta. Storia 6600117

18.05|15:41

Vand teren in Olteni -Bujoreni, Valcea . Imobiliare Terenuri 35 € Ramnicu Valcea Azi

25.04|11:11

teren intravilan Bujoreni sat Olteni jud Valcea 24 EUR Vand teren intravilan situat in Bujoreni, sat Olteni,str Piscinei, jud Valcea, suprafat ... Bujoreni Valcea azi Vand teren intravilan situat in Bujoreni, sat Olteni,str Piscinei, jud Valcea, suprafata 2239 mp, deschidere 55,32 m, cu posibilitate de racordare la utilitati, cadastru, intabulare. Pret 24 euro/mp Publi24_1653751295

28.05|18:07

Teren Gura Vaii, Valea Voievozilor Imobiliare Terenuri 60 € Manastirea Azi

06.10|21:43

Teren | Gura Vaii | 725mp | Intravilan Imobiliare Terenuri 21 500 € Valea Voievozilor Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Dambovita (judet), Valea Voievozilor, la 21 500 €. Acest terenuri de vanzare are 725 m². Storia 7046224

27.09|16:22

Teren intravilan, 3566 mp, Gura Vaii 45 000 €Valea Voievozilor - Azi la 3 566 m² Salvează ca favorit

09.08|09:11

Casa cu teren de 3300mp , Gura Vaii! 80 000 €Craiova - Azi la 125 m² Salvează ca favorit

14.05|16:35

Par ele de teren Gura Vaii, comuna Girov 7 €Gura Vaii - Azi la 5 000 m² Salvează ca favorit

14.08|17:44

Vând teren in Bujoreni , Olteni , jud. Vâlcea cu deschidere la Olt Imobiliare Terenuri 90 000 € Negociabil Olteni Azi

17.12|17:28

Vand teren intravilan Bujoreni, limita cu Rm Valcea Imobiliare Terenuri 28 € Bogdanesti Azi

29.04|14:58

Teren de vanzare Bujoreni Rm Valcea 1230Mp Utilitati 36 500 € Bujoreni - Azi la 1 229 m² Salvează ca favorit

09.10|20:37

Vand teren Valea Voievozilor Gura Vaii Imobiliare » Terenuri 10 € Valea Voievozilor Azi 10 €: Vand 1500mp teren intravilan impreuna cu 5000mp extravilan cu deschidere la strada 17m, langa constructii, in Valea Voievozilor str. Gura Vaii la 4 km de Targoviste. Pret 10 e/mp pe intravilan si 3...

11.04|19:02

Teren - Gura Vaii , Valea Voievozilor, Targoviste Imobiliare Terenuri 31 000 € Manastirea 5 nov 31 000 €: Proprietar vand Teren intravilan, 850 mp, 23 m deschidere, utilitatile trase la poarta, canalizare, put propriu, strada asfaltata, zone cu vile

07.11|16:19

Teren intavilan in suprafata de 3,717 mp in Gura Vaii Arges Imobiliare Terenuri 12 184 € Albota Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Arges (judet), Strada Mosteni, la 60 000 RON. Acest terenuri de vanzare are 3 717 m². Storia 3598104

16.06|14:31

Vand teren intravilan in Sat Gura Vaii ,judetul Arad Imobiliare » Terenuri 24 000 € Negociabil 24 000 €: Terenul are 4900 metri patrati , este situat in centrul satului , intrare de pe 3 strazi.La soseaua nationala ,zona frumoasa. Pretul este 6 euro pe metru patrat

18.04|01:33

Vand teren intravilan in Sat Gura Vaii ,judetul Arad Imobiliare Terenuri 24 000 € Negociabil Arad Azi 24 000 €: Terenul are 4900 metri patrati , este situat in centrul satului , intrare de pe 3 strazi.La soseaua nationala ,zona frumoasa. Pretul este 6 euro pe metru patrat

30.09|12:04

Teren intravilan Gura Vaii - Valea Voievozilor 684/798mp Imobiliare Terenuri 32 500 € Manastirea Azi

18.01|23:16

Teren extravilan 1ha legat, Gura Vaii, Husi, Vaslui 1 €Prețul e negociabil Gura Vaii - Azi la 10 000 m² Salvează ca favorit

09.08|09:31

Teren intravilan Podari Gura Văii 3300 mp deschidere 35 ml 21 €Craiova - Azi la 3 300 m² Salvează ca favorit

26.09|13:17

Teren Afacere Turism agrement Bujoreni Rm. Valcea 25 euro/mp NEGOC. Imobiliare Terenuri 262 500 € Ramnicu Valcea 25 mai

29.05|14:15

Vând teren Valea Voievozilor - str. Gura Vaii plus minicasa de vacanta Imobiliare Terenuri 50 000 € Valea Voievozilor Azi

13.09|10:08

Teren Targoviste,Gura Vaii zona rezidentiala-Comision 0 cumparator!! Imobiliare Terenuri 155 000 € Targoviste Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Dambovita (judet), Targoviste, la 155 000 €. Acest terenuri de vanzare are 9 000 m². Storia 5560379

26.05|18:26

Casa batraneasca cu teren de vanzare Gura Vaii, zona liniștită Imobiliare Case de vanzare 19 280 € Pielesti Azi

19.06|17:08

Vand teren intravilan sat Gura Vaii, nr 108, comuna Recea, jud Brasov Imobiliare Terenuri 5 € Recea Azi

20.06|20:25

Casa batraneasca cu teren de vanzare Gura Vaii, zona liniștită Imobiliare Case de vanzare 37 568 € Pielesti Azi

21.06|20:30

Teren extravilan de vanzare 600 mp cu vedere la Munte zona Gura Vaii Vrei sa investesti intr-un teren? Stai la bloc si simti nevoia in weekend-uri sa evadezi intr-o zona mult mai linistita? TABOO Imobiliare iti propune acest teren de vanzare in zona Gura Vaii. Daca doresti sa construiesti si sa ai si spatiu pentru gradina mult visata, acest teren va fi alegerea potrivita, ... 600 m2 Gura Vaii, Brasov azi 4 500 EUR De vanzare gradina 600 mp • Gura Vaii Brasov • Detalii pe Publi24!

03.04|07:33

Vand proprietate compusa din teren intravilan 1065 mp, doua case de locuit, anexe, vie, fantana. Proprieteatea are deschidere de 14 mp, cu posibilitatea intrarii si lateral. 1. Casa de locuit compusa din parter + beci ( sup 18 mp) + pod inalt cu posibilitate de extindere, terasa , suprafta construita la sol 91 mp. Casa este compusa din sufragerie, dormitor, baie, bucatarie, hol, camera de centrala, complet mobilata. 2. Casa de locuit (parter)compusa din 3 camere, hol, wc, suprafata construita 71 mp. Zona este in proiect de alimentare cu apă, canalizare a zonei, dar si cu gaze. Mijloace de transport din jumatate in jumatate de ora. Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

26.03|06:00

Teren intravilan 2740 mp utilitati in zona Gura Vaii Judetul Brasov COMISION 0%!!! Teren intravilan de vanzare, avand o suprafata generoasa de 2740 mp, situat intr-o zona pitoreasca cu vedere panoramica catre Muntii Fagaras. Locatia ofera toate utilitatile necesare pentru confortul si dezvoltarea unui proiect de constructie: gaz, curent electric, canalizare si apa. ... 2,740 m2 Gura Vaii, Brasov azi 23 500 EUR COMISION 0%!!!Teren intravilan de vanzare, avand o suprafata generoasa de 2740 mp, situat intr-o zona pitoreasca cu vedere panoramica catre Muntii Fagaras. Locatia ofera toate utilitatile necesare pentru confortul si dezvoltarea unui proiect de constructie: gaz, curent electric, canalizare si apa. Accesul la teren se face pe un drum asfaltat si iluminat stradal, asigurand astfel siguranta si accesibilitatea pe timp de noapte. Distanta de doar 15 km fata de orasul Fagaras face din acest teren o optiune ideala atat pentru construirea unei locuinte de vis intr-un cadru natural spectaculos, cat si pentru dezvoltarea unei afaceri, beneficiind de proximitatea orasului si de infrastructura deja existenta. Aceasta proprietate ofera numeroase posibilitati de utilizare, fiind perfecta pentru cei care doresc sa se bucure de frumusetea naturii, dar si de avantajele unei zone bine dezvoltate din punct de vedere al facilitatilor urbane. Pret: 23.500€ Cod ofertă ID: P20830 Sună-ne acum la 0754.262.497 și află detalii despre această proprietate de vanzare din Gura Vaii, dar și despre alte proprietăți potrivite pentru tine. Apartamente de vanzare Sibiu Case de vanzare Sibiu Informatii speciale: 1. Descarcă aplicația de mobilul tau "TABOO Imobiliare" din Apple Store, Google Play sau Huawei AppGallery pentru a afla instantaneu noile proprietăți care intră pe piață.    2. Dacă ai o proprietate pe care vrei să o vinzi sau să o închiriezi, suntem aici pentru tine! Contactează-ne pentru o evaluare gratuită fără obligații și vei descoperi avantajele de a lucra cu o echipă dedicată și experimentată. 3. Dacă vrei sa incepi o cariera de agent imobiliar, suna la 0754.262.497 si programeaza o intalnire pentru a afla toate beneficiile si avantajele. Intra pe www.TABOO.ro și descoperă cele mai recente oferte, actualizate zilnic. Publi24_1717496503

02.05|16:16

Vand padure Bujoreni Valcea 20 000 EUR Com Bujoreni,pentru detali sunati ... Bujoreni Bujoreni Valcea azi Com Bujoreni,pentru detali sunati Publi24_1646482207

03.08|20:21

Apartament de vanzare Gura Văii 16 500 EUR Vand apartament Gura Văii, 36mp, 2 camere, baie, bucatarie, gresie, faianță, parche ... Gura Vaii Mehedinti azi 458 €/m2 | 36 m2 Vand apartament Gura Văii, 36mp, 2 camere, baie, bucatarie, gresie, faianță, parchet,et 1, 16500 negociabil Publi24_1661668679

28.08|09:25

Apartament de vanzare Gura Văii 16 500 EUR Vand apartament Gura Văii, 36mp, 2camere, baie,bucătărie, gresie,faianță,parche ... Drobeta-Turnu Severin Mehedinti azi 458 €/m2 | 36 m2 Vand apartament Gura Văii, 36mp, 2camere, baie,bucătărie, gresie,faianță,parchet, 36mp, et 1 ,16500 euro negociabil Publi24_1661669039

28.08|09:36

Casa de vânzare, Str. Gura Văii 39 979 €Valea Voievozilor - Azi la 214 m² Salvează ca favorit

17.08|14:38

Casa 4 camere ,com.Gura Vaii Imobiliare Case de vanzare 39 900 € Onesti Azi

30.07|16:01
  • >> Următoarea

Data adăugată