Apartament 2 camere bloc nou zona Tomis nord,Tomis Plus,Elvila!parcare Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 72 000 € Constanta Azi
Apartament 2 camere spatios Complex Tomis Park Tomis Nord plus Terasa 135 000 € Constanta - Azi la 87 m² Salvează ca favorit
130000 €: 130 000 €: Apartament 3 camere 70 mp - decomandat - izolat - rulouri exterioare - 1 baie - centrala pe gaz - 2 aere condiționate - videointerfon - complet mobilat și utilat recent - etaj 4 din 10 -...
Apartament 2 camere, zona Tomis III/Tomis Nord 71 000 EUR Persoana fizica, vand apartament 2 camere semidecomandat, avand o suprafata de 4 ... Tomis Nord Constanta Constanta azi 1 651 €/m2 | 43 m2 Persoana fizica, vand apartament 2 camere semidecomandat, avand o suprafata de 43 mp utili (54 mp construiti). Apartamentul este situat la etajul 2/4, cu vedere catre strada Tulcei. In zona apartamentului se afla statia de taxi-uri (vis a vis). Apartamentul este izolat, incadrat si are gaze la usa. Pretul este de 71 000 euro (1652 euro/mp) Fara intermediari Publi24_1654702471
Vand apartament 2 camere Tomis Nord. 112 000 € Constanta - Azi la 68 m² Salvează ca favorit
Vând Apartament 2 camere Tomis Nord 70 000 €Prețul e negociabil Constanta - Azi la 47 m² Salvează ca favorit
Vând apartament 2 camere in Tomis Nord 88 000 €Palazu Mare - Azi la 50 m² Salvează ca favorit
Vand apartament 5 camere Tomis Nord. 150 000 €Constanta - Azi la 100 m² Salvează ca favorit
Vând apartament cu 3 camere Tomis Nord 91 500 €Constanta - Azi la 56 m² Salvează ca favorit
Apartament 3camere bloc nou zona Tomis nord,Tomis Plus,Elvila 2parcari Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 115 000 € Constanta Azi
Proprietar vand apartament 2 camere Constanta, Tomis Nord 69 500 €Constanta - Azi la 58 m² Salvează ca favorit
Tomis Nord, TOMIS PARK, Studio 2 camere LA CHEIE, incalz in pardoseala Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 58 700 € Constanta Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Constanta (judet), Tomis Nord, la 58 700 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 8 are 48 m² suprafata utila si 52 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara CONNECT DEVELOPMENT principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, conducta de gaze naturale. Storia 5796629
Persoana fizica vând apartament 3 camere semidecomandat Tomis Nord Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 62 500 € Negociabil Constanta Azi 62 500 €: Persoana fizica vand apartament 3 camere semidecomandat,suprafata utila 53 mp.Centrala pe gaz pe condensatie nouă Immergaz în garantie ,etaj 2 din 4 ,apartamentul este izolat exterior,zona Badea Carta...
Vand Apartament Constanta 2 Camere Semidecomandat Tomis Nord BLOC NOU Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 72 000 € Constanta Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Constanta (judet), Tomis Nord, la 72 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 10 are 40 m² suprafata utila si 42 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Andra Purcarea principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, centrala termica, mobilat. Storia 6540824
Vand apartament 3 camere cu 2 balcoane mari , Tomis Nord , Constanta 98 000 €Constanta - Azi la 66 m² Salvează ca favorit
Persoana fizica, vand apartament 3 camere Tomis Nord, Ciresica Campus 83 000 €Constanta - Azi la 50 m² Salvează ca favorit
2 Camere | Tomis Park | Tomis Nord 148 700 € Constanta - Azi la 57 m² Salvează ca favorit
Garsoniera bloc nou zona Tomis nord,Tomis Plus,Elvila!-parcare inclusa Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 54 000 € Constanta Azi
Direct proprietar Tomis Nord Vând Apartament 3cam. Parter ZODiAC 396 000 €Constanta - Azi la 60 m² Salvează ca favorit
Vand Garsoniera Tomis Nord 48 000 € Constanta - Azi la 18 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere, Tomis Nord 112 000 € Constanta - Azi la 68 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere Tomis nord 78 000 €Prețul e negociabil Palazu Mare - Azi la 52 m² Salvează ca favorit
Tomis Nord - Apartament 2 camere 88 000 €Constanta - Azi la 50 m² Salvează ca favorit
Apartament TOMIS NORD 2 camere 46 000 €Prețul e negociabil Cap Aurora - Azi la 29 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere Tomis Nord 59 000 €Constanta - Azi la 40 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere Tomis Nord 76 500 €Constanta - Azi la 39 m² Salvează ca favorit
Tomis Nord - Apartament 3 camere 125 000 €Constanta - Azi la 72 m² Salvează ca favorit
Tomis Nord - Apartament 3 camere 67 000 €Constanta - Azi la 50 m² Salvează ca favorit
tomis nord,apartament 2 camere 60 000 €Constanta - Azi la 29 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere Tomis Nord 80 000 €Constanta - Azi la 50 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere Tomis Nord 112 000 €Constanta - Azi la 69 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere tomis nord 68 000 €Prețul e negociabil Constanta - Azi la 60 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere Tomis Nord 77 000 €Constanta - Azi la 43 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere Tomis Nord 87 500 €Constanta - Azi la 65 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere Tomis Nord 115 000 €Constanta - Azi la 62 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere 56 mp Tomis Nord 82 500 € Constanta - Azi la 52 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere Tomis Nord 85 000 €Constanta - Azi la 57 m² Salvează ca favorit
Tomis Nord - Apartament cu 2 camere 69 500 € Constanta - Azi la 38 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere Tomis Nord 82 000 €Constanta - Azi la 48 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere Tomis Nord 75 000 €Prețul e negociabil Constanta - Azi la 42 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere Tomis Nord Agentia Acord Imobiliar va propune un apartament de 2 camere situat in Tomis Nord .Apartamentul dispune de centrala pe gaz si se vinde complet mobilat si utilat . Pentru detalii va rugam sa ne contactati. Vizionare se va face in urma unui contract de vizionare. Comision 2% 1885 EUR/m2 | 52 m2 Constanta, Constanta azi 98 000 EUR Agentia Acord Imobiliar va propune un apartament de 2 camere situat in Tomis Nord .Apartamentul dispune de centrala pe gaz si se vinde complet mobilat si utilat . Pentru detalii va rugam sa ne contactati. Vizionare se va face in urma unui contract de vizionare. Comision 2% Publi24_1746023482
Apartament 2 camere - Ciresica -Tomis Nord 58 000 €Constanta - Azi la 31 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere zona Tomis Nord 75 000 € Constanta - Azi la 52 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 Camere în Zona Tomis Nord 120 000 €Constanta - Azi la 75 m² Salvează ca favorit
37172 Apartament 2 camere Tomis Nord 112 000 €Constanta - Azi la 68 m² Sterge din Salvate
35876 Apartament 2 camere Tomis Nord 52 000 €Constanta - Azi la 21 m² Salvează ca favorit
36287 Apartament 3 camere Tomis Nord 86 000 €Constanta - Azi la 51 m² Salvează ca favorit
Apartament cu 2 camere Tomis Nord - Euromaterna 125 000 €Constanta - Azi la 87 m² Sterge din Salvate
37618 Apartament 3 camere Tomis Nord 76 000 € Constanta - Azi la 50 m² Salvează ca favorit