Vând cameră de cămin in Valea roșie! ! - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Vând cameră de cămin in Valea roșie!! 12 500 €Prețul e negociabil Craiova - Azi la 10 m² Salvează ca favorit

27.10|22:13

Cameră cămin Valea Roșie 27 000 EUR Imobilul este situat pe strada Putnei în căminul nr. 2, la etajul 2 din 4. Se vind ... Craiova Dolj Telefon validat azi 1 227 €/m2 | 22 m2 Imobilul este situat pe strada Putnei în căminul nr. 2, la etajul 2 din 4. Se vinde cu tot ce se regăsește în poze. Baia este la comun, dar există posibilitatea de a transforma camera în garsonieră. Suprafață utilă 22 mp. Publi24_1659680236

05.08|09:03

Camera de camin 10,5 m , Valea rosie 16 000 €Craiova - Azi la 11 m² Salvează ca favorit

14.08|18:11

Camera de Camin 22mp, cartier Valea Rosie 33 000 € Craiova - Azi la 22 m² Salvează ca favorit

01.11|16:20

Blitz propune spre vizionare o camera de camin in cartier Valea Rosie , situata la etajul 3 , ideala pentru locuit sau investitie. Imobilul este dotat cu geamuri termopan , incalzire prin termoficare , izolata la interior . In apropiere se afla mijloace de transport in comun , magazine , farmacii , supermarket-uri , gradinite , scoli. Imobilul masoara o suprafata utila de 13 mp. Pretul este usor negociabil . Va asteptam cu drag la vizionare ! Cod ofertă ID BLITZ: P143572 Id intern: P143572 Confort: 1 Tip imobil: Bloc de apartamente Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

09.04|10:16

Apartament 2 camere, 59mp, cartier Valea Rosie, zona Piata Valea Rosie 88 000 €Craiova - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

23.09|11:46

Vând cameră de cămin-cameră-hol-baie 15 500 €Prețul e negociabil Botosani - Azi la 20 m² Sterge din Salvate

19.07|14:44

Vând magazin Piața Valea Roșie Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 20 000 € Negociabil Craiova Azi

28.07|09:19

Vând apartament urgent valea rosie 65 000 €Craiova - Azi la 43 m² Salvează ca favorit