Vând casă la curte comunăGradiste Str. Zsigmond Moricz - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Vând casă la curte comună Gradiste Str.Zsigmond Moricz Imobiliare Case de vanzare 48 000 € Arad Azi 48 000 €: Vând casă la curte comună,renovată,disponibilă imediat. Geamuri termopan,usi interior lemn ,încălzire pe curent,instalație electrică nouă,trifazic ,magazie și grădină cu flori în curte. Casa se află ...

03.12|18:15

Apartament cu 2 camere, la casa, cu curte privata, in Gradiste Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 41 000 € Arad Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Arad (judet), Gradiste, la 41 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 32 m&sup2 suprafata utila si 45 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Tranc & Tranc - Agentie Imobiliara VR principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, fibra optica. Storia 6759954

10.07|07:06

Casa 5 camere, curte, gazon livada in Gradiste 380 000 €Arad - Azi la 208 m² Salvează ca favorit

25.05|13:49

Vand casa in curte comuna Imobiliare Case de vanzare 80 000 € Negociabil Timisoara Azi 80 000 €: Vand casa la curte comuan in zona Iosefin-Dambovita:2 camere,bucatarie,hol,baie si Mansarda partial finalizata plus o terasa de 10 mp

17.06|00:49

Vand casa la curte comuna Imobiliare Case de vanzare 55 000 € Timisoara Azi 55 000 €: Compania Imobiliara Eugene Estate va oferă spre vânzare o casa cu 2 camere, intrarea in dormitoare se face din living, care este open space cu bucataria,situat în zona traian, cu iesire spre malul b...

17.06|12:26

Vând casă curte comuna Imobiliare Case de vanzare 200 000 € Cluj-Napoca Azi

31.05|08:26

Vand casa in curte comuna Imobiliare Case de vanzare 105 000 € Cluj-Napoca Azi

30.10|07:50

Vand casa la curte comuna 53 000 EUR Vand casa 2 camere in curte comuna ,3 persoane in curte.Situat in centru, pe strad ... Oradea Bihor azi 1 325 €/m2 | 40 m2 Vand casa 2 camere in curte comuna ,3 persoane in curte.Situat in centru, pe strada Plevnei, la 5 min pe jos pana in centrul orasului, 3 min de statii de autobuz, scoli, gradinite. Supratata locuibila este de 40 m patrati plus boxa, beci si magazie. Baie proprie, posibilitatea de racordare la gaz, fiind in fata casei. Interiorul necesita renovare, exteriorul este renovat. Mai multe detalii la telefon. Publi24_1661804447

29.08|23:20

Vand casa in curte comuna in Centru Imobiliare Case de vanzare 76 000 € Cluj-Napoca Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Cluj (judet), Strada Crisan, la 76 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 48 m², are 64 m&sup2 suprafata utila si 80 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Imobroker principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, conducta de gaze naturale. Storia 4512105

01.01|18:59

Vand casa in curte comuna in Semicentru Imobiliare Case de vanzare 48 900 € Cluj-Napoca Azi Minunata case de vanzare cu 1 in Cluj (judet), Marasti, la 48 900 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 60 m², are 33 m&sup2 suprafata utila si 40 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Imobroker principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, electricitate. Storia 4508145

11.02|18:28

Vand casa la curte comuna,3 camere 85 mp Imobiliare Case de vanzare 107 000 € Negociabil Timisoara Azi

01.01|09:32

vand casa si apartament cu curte comuna 105 000 EUR Vand o casa si un apartament la casele mici (cu 4 apartamente) din Aeroport (zon ... Deva Hunedoara azi 2 188 €/m2 | 48 m2 Vand o casa si un apartament la casele mici (cu 4 apartamente) din Aeroport (zona Dacia), cu curte comuna. Casa are 48 mp. la sol, are parter si etaj. La parter are hol, living și bucătărie open-space si o baie. La etaj are hol, o camera si baie. Apartamentul are 43 mp, este la etajul 1 si are 2 camere baie, bucatarie si camara. Curtea are app.50 mp Publi24_1657273482

08.07|12:31

Vand casa la curte comuna Muncitoresc 39 500 EUR Vand casa la curte comuna cu alte 2 case, in zona Muncitoresc, zona linistita, l ... Muncitoresc Resita Caras-Severin azi 549 €/m2 | 72 m2 Vand casa la curte comuna cu alte 2 case, in zona Muncitoresc, zona linistita, la 4 minute de statia de autobuz. Casa Este CompUSA din 2 dormitoare decomandate, 2 holuri, open space living cu bucatarie si Baie. Casa are si pivnita, iar suprafata locuibila este 72 MP. Casa a fost recovata complet la interior si are centralanoua, acoperis nou, USA intrare termopan dubla si geamuri termopan in 3 straturi. Pretul Este de 39500 euro negociabil. Persoana de contact este Gabriela. Publi24_1659021899

28.07|18:11

Vand casa 1 camera in curte comuna 62 000 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 25 m² Salvează ca favorit

17.08|21:54

Vand apartament la casa curte comuna 75 000 € Timisoara - Reactualizat Azi la 60 m² Salvează ca favorit

26.03|20:20

vand apartament la casa in curte comuna str.gelu Apartamente - Garsoniere de vanzare » 1 camera 48 000 € 48 000 €: Vand in TIMISOARA apartament la casa mansardat la curte comuna 60metrii patrati construiti ,105 cu tot cu curte . -Incalzire cu gaz,baie completa, -In mansarda nu este facut nimic dar se mai poate fac...

15.04|01:45

Vand casa in Lugoj, 2 camere, curte comuna Case de vanzare Lugoj 43 000 € Salveaza ca favorit 43 000 €: Casa 2 camere, situata în zona Garii, str. Xenopol cu urmatoarele caracteristici: Foarte aproape de centrul orasului, aproximativ 10 minute de mers pe jos Foarte bine intretinuta si ingrijita Comp...

25.04|10:40

vand apartament la casa in curte comuna str.gelu Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 48 000 € Timisoara Azi 48 000 €: Vand in TIMISOARA apartament la casa mansardat la curte comuna 60metrii patrati construiti ,105 cu tot cu curte . -Incalzire cu gaz,baie completa, -In mansarda nu este facut nimic dar se mai poate fac...

13.09|02:00

Vand casa la curte comuna, zona centrala Imobiliare Case de vanzare 161 500 € Negociabil Cluj-Napoca Ieri

10.07|00:19

Proprietar vând casă la curte comună Bălcescu Imobiliare Case de vanzare 76 000 € Timisoara Azi

22.01|22:38

Vand apartament la casa 61 mp, curte comuna cu un vecin 22 000 €Medias - Azi la Salvează ca favorit

09.08|19:25

Vand apartament 2 camere la casa, curte comuna 45 000 €Timisoara - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

07.05|12:35

Casa la curte comuna, 75mp, 195mp curte, strada Paris Imobiliare Case de vanzare 99 999 € Cluj-Napoca Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Cluj (judet), Strada Paris, la 99 999 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 195 m², are 75 m&sup2 suprafata utila si 75 m² of suprafata construita. Storia 4717758

30.10|17:39

Casa la curte comuna, 75mp, 195mp curte, strada Paris Imobiliare Case de vanzare 89 999 € Cluj-Napoca Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Cluj (judet), Strada Paris, la 89 999 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 195 m², are 75 m&sup2 suprafata utila si 75 m² of suprafata construita. Storia 4626303

27.01|10:32

Casa la curte comuna, 75mp, 195mp curte, strada Paris Imobiliare Case de vanzare 89 999 € Cluj-Napoca Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Cluj (judet), Strada Paris, la 89 999 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 195 m², are 75 m&sup2 suprafata utila si 75 m² of suprafata construita. Storia 4717758

23.01|19:02

Vand casa curte comuna ultracentral .Regele Ferdinand 330 000 EUR Casa cu 7 camere 5 bai 2 bucatarii 1 dining 3 holuri 230 mp.utili + 1 galerie 1 ... Centru Cluj-Napoca Cluj Telefon validat azi 230 m2  |  7 camere Casa cu 7 camere 5 bai 2 bucatarii 1 dining 3 holuri 230 mp.utili + 1 galerie 14 mp., Incalzire: Centrala proprie, Stadiul constructiei: Finalizat, numar etaj: 2, numar camere: 7, numar loc de parcare: 1, numar bai: 5, suprafata utila: 230, suprafata totala: 230, suprafata construita: 230, anul constructiei: 1920

23.03|08:53

Vand casa curte sat Oituz, comuna Lumina, Constanta Imobiliare Case de vanzare 41 000 € Negociabil Oituz Azi 41 000 €: Proprietat, vand casa foarte ingrijita, cu gospodarie bine amenajata, in satul Oituz, din Comuna Lumina, Judetul Constanta; -Casa se afla in centrul satului aproape de magazine, de statia de microb...

25.07|17:46

Vand casa individuala 4 camere curte 400 mp comuna Berceni Imobiliare Case de vanzare 125 900 € Berceni Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Ilfov (judet), Intrarea Macului, la 125 900 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 400 m², are 127 m&sup2 suprafata utila si 155 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Vaduva Nicoleta principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, conducta de gaze naturale, garaj. Storia 6982596

20.09|12:42

Casa in aradul nou la curte comuna (2 in curte) str.ogorului. Imobiliare Case de vanzare 65 000 € Negociabil Arad Azi 65 000 €: Casa la curte comuna (2 in curte) este compusa din 2 camere bucatarie hol baie pivnita magazie gradina, construcție din caramida, total suprafata teren este de 888 din care 100m pătrați este construct...

06.05|21:29

Vand sau inchiriez casa in curte comuna centru langa Primarie Imobiliare Case de vanzare 115 000 € Oradea Azi

09.05|10:32

Vând casă ultracentral în curte comuna aproape de piata și școală Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 30 763 € Negociabil Turda Azi 150 000 lei: Vând casă ultracentral în curte comuna compusa din o camera mare, 1 BUCĂTĂRIE, 1 CĂMARĂ, 1 BAIE, casa este intabulata, aproape de piata și școală. Mai multe detalii la nr 0751380601.

17.01|00:39

Vand casa cu curte si gradina in comuna Vladeni judetul Dambovita 69 000 €Prețul e negociabil Vladeni - Azi la 2 900 m² Salvează ca favorit

11.04|11:50

Vand casa curte comuna delimitata de vecini zona Lunei Imobiliare Case de vanzare 115 000 € Negociabil Timisoara Azi

13.02|15:20

09.04|22:09

Proprietar vand casa 1 camera curte comuna Parcul Carol 99 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 35 m² Sterge din Salvate

09.07|23:23

Vând casă teren la curte în județul Giurgiu comuna Daia sat Plopsoru Imobiliare Case de vanzare 48 000 € Negociabil Plopsoru Azi 48 000 €: Casa se află la 40km de București și la 10 km de Giurgiu. Este construită în anul 2014. Are 3 camere plus baie si bucătărie. Iar podul poate fii mansardabil. Cele 2 dormitoare au 12mp fiecare,baia 6mp...

23.06|20:42

Vând casa la curte comuna sau schimb cu apartament pref zona Velenta Imobiliare Case de vanzare 79 000 € Negociabil Oradea Azi

01.01|15:34

Proprietar vand Casa Parc Carol curte comuna str Lanariei Unirii 85 000 €Prețul e negociabil Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 35 m² Salvează ca favorit

18.08|21:31

Vand casa in Gradiste Imobiliare » Case de vanzare 56 000 € Negociabil Arad Azi 56 000 €: Vand casa in gradiste situată într-o zonă foarte buna si linistita, strada este forte lată, cu frontul stradal de 17 metri. Casa este încă locuibila si fiind construită la frontul stradal se poate co...

01.04|15:42

Vand casa in Gradiste Imobiliare Case de vanzare 55 000 € Negociabil Arad Azi 55 000 €: Vand casa in Gradiste pe strada Gelu , 192 metri patrati , 3 camere, bucatarie, baie, coridor , camara , anexe , apa , gaz, canalizare. Curtea este comuna cu un alt proprietar.

06.07|08:51

Vand casa in Gradiste Imobiliare Case de vanzare 55 000 € Arad Azi 55 000 €: Vand casa ingrijita, in Gradiste, formata din 2 camere, 2 bucatarii, hol, debara, plus anexe. Casa are toate utilitatile, o gradina mare de 650 mp, se afla aprope de statia de autobuz, pret 55000 euro...

04.08|17:20

Vând casa Gradiste P+M Imobiliare Case de vanzare 95 000 € Arad Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Arad (judet), Gradiste, la 95 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 180 m², are 120 m&sup2 suprafata utila si 140 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Impact Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, conducta de gaze naturale. Storia 6110429

07.11|12:51

Vand Casa in Gradiste Imobiliare Case de vanzare 135 000 € Negociabil Arad Azi

07.10|17:55

Vând casa Gradiste P+M Imobiliare Case de vanzare 96 000 € Negociabil Arad Azi

07.10|21:47

Vand casa in Gradiste Imobiliare Case de vanzare 92 000 € Arad Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Arad (judet), Gradiste, la 92 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 150 m², are 100 m&sup2 suprafata utila si 120 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Imobiliare Plus principalele calitati ale apartamentului sunt spatiu de joaca, canalizare, apa curenta. Storia 6614693

18.05|14:01

Vand casa gradiste Imobiliare Case de vanzare 130 000 € Negociabil Arad Azi

18.07|23:13

Vand casa in Gradiste Imobiliare Case de vanzare 265 000 € Negociabil Arad 8 aug

11.08|17:20

Vand casa in Gradiste Imobiliare Case de vanzare 75 000 € Negociabil Arad 24 aug

26.08|20:22

Vând casa în Gradiste 125 000 €Prețul e negociabil Arad - Azi la 90 m² Salvează ca favorit

10.05|22:26

Proprietar Vand Apartament 3 camere la casa cu 4 ap. in braytim, mobilat&utilat, curte comuna si pod Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Braytim (in aproprierea muzeului de apa, Calea Urseni), direct de la proprietar, fara comisioane. Apartamentul este situat intr-o casa cu 4 apartamente (2 la parter, 2 la etaj) si este situat la etajul 1. Cladirea a fost construita in anul 2019 si dispune ... 1893 EUR/m2 | 75 m2 BRAYTIM, Timisoara, Timis azi 142 000 EUR Telefon validat Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Braytim (in aproprierea muzeului de apa, Calea Urseni), direct de la proprietar, fara comisioane. Apartamentul este situat intr-o casa cu 4 apartamente (2 la parter, 2 la etaj) si este situat la etajul 1. Cladirea a fost construita in anul 2019 si dispune de toate utilitatile (apa, canalizare, curent, gaz, fibra optica). Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, astfel: - Bucatarie 11mp (frigider Samsung, cuptor electric si cuptor cu microunde incorporate, masina spalat vase incorporata, plita inductie, hota) - Living 20mp (televizor LG, soundbar JBL, aer conditionat Yamato 24.000 BTU) - Hol 8mp (masina spalat rufe) - Baie (cu cada) 5mp - Baie (cu dus walk-in) 3mp - Dormitor 11mp (aer conditionat Yamato 12.000 BTU) - Dormitor 13mp - Balcon acoperit de 6mp - Pod propriu de 80mp - Curte comuna cu loc de joaca pentru copii si loc de gratar Incalzirea precum si apa calda menajera sunt furnizate de o centrala pe gaz Immergas de 28kW. Cladirea dispune de 4 locuri de parcare in interiorul curtii, si aproximativ 8 locuri in fata gardului (pe spatiul public). Apartamentul este momentan locuit, asadar termenul de predare este de 3 luni de la data semnarii contractului. ID anunț: 1754307008