Vînd 2camere etaj 1 - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Vînd 2camere etaj 1 64 000 €Galati - Azi la 54 m² Sterge din Salvate

25.07|09:58

Vind 2camere etaj 1 65 000 €Galati - Azi la 61 m² Sterge din Salvate

24.07|10:02

Vînd 2camere etaj 1 71 000 €Galati - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

08.08|15:33

Vînd 2camere parter balcon 49 000 €Galati - Azi la 38 m² Salvează ca favorit

28.08|13:25

Vînd 2camere parter micro39 52 000 €Galati - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

18.06|19:05

Vînd 2camere parter în micro40 52 000 €Galati - Azi la 34 m² Salvează ca favorit

13.09|13:03

Vînd 2camere pe anghel Salygni parter balcon 70 000 €Galati - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

13.09|12:54

Etaj 1 micro 5 Targoviste, vânzare apartament 2camere 47 000 €Targoviste - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

18.09|10:54

Vânzare apartament 2camere, etaj 3/4, micro9 Târgoviște 51 000 € Targoviste - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

08.10|07:32

Apartament 2camere, tip studio, ultracentral, Năsăud - 63 mp, etaj 4/5 58 000 €Nasaud - Azi la 63 m² Salvează ca favorit

12.08|10:05

Apartament Nou 2Camere - Centrala - Etaj 10/11 - Splaiul Uniri-Popesti 70 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

03.08|17:23

Proprietar,Comision 0! 2camere,ultracentral Republicii ,etaj 1, Onesti Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 38 500 € Onesti Ieri

03.06|00:02

MOBILAT-UTILAT 2camere,zona Buzaului,etaj 2,id 14054 Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 56 000 € Braila Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Braila (judet), Ansamblul Buzaului, la 56 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 50 m&sup2 suprafata utila si 50 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Chivu principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, centrala termica, mobilat. Storia 6266084

18.04|12:54

DECOMANDAT confort I, 2camere 57mp Vidin Etaj 2, balcon de 7m 37 990 €Braila - 28 iunie 202450 m² Sterge din Salvate

24.07|15:09

Exclusivitate- Tomis ll, 2camere, etaj 1/4, pret 65000 euro Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 65 000 € Constanta Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Constanta (judet), Aleea Crizantemelor, la 65 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 48 m&sup2 suprafata utila si 60 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Opal Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, spatiu de joaca. Storia 6748792

06.09|12:22

Oportunitate| Etaj 3-6-9-13 |2Camere| Vedere Panoramica|One Verdi Park 210 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

15.08|18:29

Apartament confort 1,cu 2camere,2 balcoane,etaj 2,mobilat si utilat 45 000 €Prețul e negociabil Tandarei - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

18.04|20:26

Apartament Nou-2Camere - Centrala - Etaj 5/11 - Confort City - Popesti 61 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 47 m² Salvează ca favorit

20.08|11:21

Vand apartament 2camere etaj intermediar ,renovat totalt 66 000 €Pitesti - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

20.08|21:18

Apartamente cu 2camere, bucatarie separata, etaj intermediar, Lidl. 80 000 € Giroc - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

29.09|01:30

Apartament cu 2camere, etaj intermediar, complet finalizat in Braytim. 64 000 € Timisoara - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

01.10|01:50

Apartamente cu 2camere, etaj intermediar,complet finalizat, zona Lidl. 80 000 € Giroc - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

28.10|17:24

Vînd clădire parter etaj Imobiliare Terenuri 2 021 € Botosani Azi

23.01|17:01

Vind Casa cu Etaj Cantemir 225 000 €Oradea - Azi la 170 m² Salvează ca favorit

26.06|12:57

Inchiriez spatiu 350 euro la etaj sau vind Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 350 € 350 €: Închiriez spațiu comercia la etaj sau vand toata cladirea piata noua micro 3 etaj si parter De inchiriat la etaj Turda strada Narciselor Nuferilor vizavi de Kaufland preț 500 de euro negociabil...

17.05|13:32

Vind casa cu etaj pădureni timis 120 000 EUR Vind casa cu etaj pădureni, toate utilitățile, teren 3705. Inf ... Timisoara Timis azi 667 €/m2 | 180 m2 Vind casa cu etaj pădureni, toate utilitățile, teren 3705. Inf Publi24_1658312915

20.07|13:24

Proprietar vînd apartament PB Nufarul etaj 2 85 000 €Oradea - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

09.07|08:00

VIND APARTAMENT 3 CAMERE ETAJ 1/4 BALCON MICRO 14 55 000 EUR USA METALICA,GEAMURI TERMOPAN,CALORIFERE OTEL PARCHET FAG,GRESIE,FAIANTA ,CONTORIZA ... Micro 14 Buzau Buzau azi 1 279 €/m2 | 43 m2 USA METALICA,GEAMURI TERMOPAN,CALORIFERE OTEL PARCHET FAG,GRESIE,FAIANTA ,CONTORIZAT,CURAT,MOBILAT,INTERFON ,PROPRIETAR Publi24_1662104414

02.09|10:38

Vînd apartament in micro 19 cu două camere etaj 4 37 000 €Galati - Azi la 34 m² Salvează ca favorit

23.04|07:19

Vînd garsonieră 26m2 etaj 1 Rogerius str Podului 54 000 €Prețul e negociabil Oradea - Azi la 26 m² Salvează ca favorit

10.09|21:06

Vind apartament 2 camere confort 2 etaj 4 în zona Obor Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 32 000 € Braila Azi

08.08|20:52

Vind apartament 2 camere c romanilor etaj 3 pret 45 000 euro Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 45 000 € Arad Azi

01.08|10:43

Vind apartament 2 camere semidecomandat etaj 1 suprafață 56 mp orientare SUD 48 900 EUR Vând apartament cu doua camere semidecomandat etaj 1 suprafață 56 mp. ... Central Bistrita Bistrita-Nasaud azi 56 m2 Vând apartament cu doua camere semidecomandat etaj 1 suprafață 56 mp. Publi24_1650282020

18.04|14:27

PROPRIETAR vind ap 2 camere la mare etaj 1 in vila Constanta 95000euro 95 000 €Constanta - Reactualizat Azi la 60 m² Salvează ca favorit

19.04|14:31

Vind vila în orașul Ovidiu șoseaua națională parter etaj plus mansarda 250 000 €Prețul e negociabil Ovidiu - Azi la 136 m² Salvează ca favorit

31.07|10:48

Vind imobil vechi cu etaj in Galati strada Garii amplasare excelenta pt investitori coltul strazii 175 000 EUR Vind imobil vechi cu etaj in Galati strada Garii pe colt aproape de gara , autogar ... Garii Galati Galati azi 1 010 m2 Vind imobil vechi cu etaj in Galati strada Garii pe colt aproape de gara , autogara si Euromool , suprafata totala 1010 mp . amprenta la sol 125 mp , deschidere la strada 15 ml , toate utilitatile , gaze la poarta . Numar camere 10 . Numar bai 4 . Imobilul necesita renovare partiala . Posibilitate marire suprafata cu aproximativ 200 mp si a deschiderii la strada cu inca aproximativ 16 ml prin cumparare de la Primarie a unui spatiu liber alaturat . Amplasamentul este excelent pentru investitori cu potential . Pret fix 175.000 euro . Telefon proprietar . Publi24_1613038003

22.04|13:24

Apartament 2camere 60 000 € Craiova - Azi la 30 m² Salvează ca favorit

27.10|21:52

Apartament 2camere, 23 000 €Prețul e negociabil Streisangeorgiu - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

22.09|19:39

Apartament 2camere 45 000 €Prețul e negociabil Resita - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

20.04|14:57

Apartament 2Camere 75 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

05.11|12:26

Apartament 2camere 34 000 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la Salvează ca favorit

15.09|21:51

Apartament 2camere 61 500 €Baia Mare - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

25.09|16:34

Vând 2camere 37mii Vând schimb apartament 2camere in micro38,etaj4, gaz,apa separat,(in zona pietei micro39),tel077131721noua. 1000 EUR/m2 | 37 m2 Galati, Galati azi 37,000 EUR 38,000 EUR Telefon validat Vând schimb apartament 2camere in micro38,etaj4, gaz,apa separat,(in zona pietei micro39),tel077131721noua. Publi24_1728817489

27.05|02:03

apartament 2camere proprietar vând apartament semidecomandat cu 2camere pe nanterre. apartamentul se afla situat la etajul 4 4, fara probleme la acoperiș. are o suprafață de 45mp și deține centrala termica. in apropiere se afla școală Nr 22 , parcul Pușkin,fiind o zona foarte buna cu acces la mijloace de transport,piata ... 1778 EUR/m2 | 45 m2 Craiova, Dolj azi 80 000 EUR proprietar vând apartament semidecomandat cu 2camere pe nanterre. apartamentul se afla situat la etajul 4 4, fara probleme la acoperiș. are o suprafață de 45mp și deține centrala termica. in apropiere se afla școală Nr 22 , parcul Pușkin,fiind o zona foarte buna cu acces la mijloace de transport,piata mare. mai multe detalii la telefon. Publi24_1742811643

30.06|23:05

Apartament 2camere in Bunloc 54 999 EUR Proprietar Vand apartament cu 2camere decomandat, total mobilat si utilat cu o suprafat ... Bunloc Sacele Brasov azi 50 m2  |  2 camere

02.05|19:49

Vând apartament 2camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 8 513 € Negociabil Medgidia Azi

15.10|16:09

Vand urgent 2camere 42 500 EUR Vand urgent apartament 2 camere pe Aleea Rogerius,avand o suprafata de 32m util ... Rogerius Oradea Bihor azi 1 328 €/m2 | 32 m2  |  2 camere Vand urgent apartament 2 camere pe Aleea Rogerius,avand o suprafata de 32m utili ,Acesta este situat la parterul unui bloc cu patru etaje,langa liceul Lucian Blaga,aproape de P-ta Rogerius si de mijloacele de transport.Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat.Pret 42500E,usor negociabil.Relatii la tel si . MILTERRA IMOBILIARE Publi24_1654451047

05.06|20:29

2camere-Zona central #259; 53 500 EUR BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -Restaurant -Banc ... Deva Hunedoara azi 991 €/m2 | 54 m2  |  2 camere BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -Restaurant -Banca comerciala -Patiserie -Parcul Lido -Magazin alimentar 2. Beneficii tehnice ale ofertei: -Centrala proprie -Partial renovat -Mobilat si utilat -Geamuri de termopan -Usa de la intrare este de metal -Liftul este functional -Apartamentul este decomandat 3. Situatia juridica: Liber de sarcini 4. Unde se poate petrece timpul liber: Restaurant Capone ID ACTIV IMOB: 214666 CASA te bucuri!!! Publi24_1664958669

07.10|16:07

Apartament 2camere, in centru, et. 4 45 000 EUR Vand apartament 2camere, semidecomandat, 2balcoane, 2 spatii depozitare (debara ... Calarasi Calarasi azi 49 m2 Vand apartament 2camere, semidecomandat, 2balcoane, 2 spatii depozitare (debara), 50mp, et. 4/4, in centru, fara nici o îmbunătățire. Publi24_1646510905

14.04|21:34

Vând apartament 2camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 46 000 € Negociabil Costesti Azi

18.10|18:04
  • >> Următoarea

Istoria cererilor dvs

Data adăugată