Vand 2 parcele de teren, in comuna Ionesti, jud. Valcea. - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Vand 2 parcele de teren, in comuna Ionesti, jud. Valcea. Imobiliare Terenuri 4 € Negociabil Ionesti Azi 4 €: Terenurile se afla in vecinatatea drumului national ce leaga Rm Valcea de Dragasani, in comuna Ionesti, jud Valcea. Sunt 2 parcele: - 2500 m²: latime 17.5m; arabil, cu posibilate de constructie - 10...

23.01|14:39

Casă de vânzare în comuna Ionesti, Vâlcea 67 000 €Prețul e negociabil Ionesti - Azi la 170 m² Salvează ca favorit

26.04|12:58

Vând 3 hectare pădure in Ionesti, Valcea Imobiliare Terenuri 7 281 € Guguianca 2 ian

12.01|14:54

Teren in Ionesti judetul Valcea vanzare sau inchiriere 47 000 €Ionesti - Reactualizat la 23 aprilie 20247 864 m² Salvează ca favorit

30.04|14:45

Vand teren in Comuna Petresti sat Ionesti Imobiliare Terenuri 12 500 € Ionesti Azi 12 500 €: Vand 33000mp teren agricol(format din doua parcele vecine de 17500 si 15200 mp,la 1 km de autostrada Bucuresti Pitesti km 72, in zona Ionesti.Pretul este de 0,45euro /mp.

25.07|09:24

De vanzare teren intravilan ,la strada principala, având suprafața de 0,5 ha. Localitate Marcea, Ionesti. Preț negociabil.

06.01|08:50

Vand doua parcele teren intravilan Vâlcea ,Racovita Budesti Imobiliare Terenuri 30 000 € Ramnicu Valcea Azi 30 000 €: Teren excelent pentru construcție casa zonă foarte liniștită,este parcelat in doua parcele ,una este de 910 și cealaltă710 , la 4 km distanță de oraș , comuna Budesti , sat Racovita , toate utilitățil...

28.04|12:50

Casa Comuna Ionești Sat Gura susitei Imobiliare Case de vanzare 20 000 € Negociabil Gura Susitei Azi

13.01|16:22

Vând teren comuna Roesti în jud Vâlcea Imobiliare Terenuri 3,50 € Roesti Azi

18.07|14:00

Vând teren Comuna Berislăvești Jud. Vâlcea 25 000 €Prețul e negociabil Dobroesti - Azi la 5 689 m² Salvează ca favorit

04.05|17:37

Vand teren in comuna Berislăvești,Vâlcea 2,50 € Berislavesti - 30 iunie 202551 334 m² Salvează ca favorit

02.07|15:11

Vand Teren Intravilan IONESTI ( Jud. Dambovita) Imobiliare Terenuri 4 500 € Negociabil Ionesti Azi 4 500 €: Vând teren intravilan în sat Ionesti, com Petresti, la 3 km de Găești. Terenul are 1200 mp, cu deschidere la stradă de 37 ml pe 40ml.Utilitati în apropiere de teren 15-20 ml.. apă, curent electric... ...

13.03|12:11

Vand casa+teren, comuna Stoenesti, Rm. Valcea Imobiliare Case de vanzare 40 000 € Negociabil Piscu Mare Azi

23.05|12:23

Vând 1521mp teren in comuna Golesti jud Vâlcea Imobiliare Terenuri 6 600 € Negociabil Schitu-Matei Azi

10.06|19:34

Vand 2 loturi de teren in comuna Berislăvești,Vâlcea 4 € Berislavesti - Azi la 26 466 m² Salvează ca favorit

02.10|22:49

Vând teren extravilan Comuna Budesti județ Valcea Imobiliare Terenuri 7 € Negociabil Budesti Azi 7 €: Vând teren extravilan 2480 m2 in Comuna Budesti sat linia. Terenul are deschidere 40 m liniari cu acces la rețeaua de apa și curent electric pretabil pentru mai multe destinații construcții hale sau c...

03.01|14:22

Vand teren intravilan si extravilan, Comuna Malaia, jud.Valcea Imobiliare Terenuri 27 000 € Sibiu Azi

12.06|11:12

Vand urgent teren Ceretu comuna Danicei jud. Valcea 6 999 €Prețul e negociabil Pitesti - Azi la 3 300 m² Salvează ca favorit

09.11|11:13

Vand teren si casa, Comuna Popesti, Sat Daesti, Judetul Valcea 12 000 EUR Proprietar, vand teren in suprafata de 2000 mp si casa batraneasca, cu gradina zarzava ... Daesti (Popesti) Valcea azi 25 m2  |  2 camere Proprietar, vand teren in suprafata de 2000 mp si casa batraneasca, cu gradina zarzavat si livada de pomi in com Popesti, Sat Daesti, in zona pitoreasca, in mijlocul naturii. Proprietatea are acces direct la Drumul National Ramnicu Valcea - Babeni-Horezu, Targu Jiu, fiind situata la 25 km de Ramnicu Valcea si 35 km de Horezu. Alte obiective in apropiere sunt statiunile Govora, Ocnele Mari, Olanesti, Calimanesti. Zona este pitoreasca, cu peisaj incantator, pe malul unei ape de munte. Pretul este 12000 euro., Incalzire: Lemn, Stadiul constructiei: Gri, numar camere: 2, suprafata utila: 25, suprafata totala: 30

09.04|10:44

Vand parcele teren comuna berceni Imobiliare » Terenuri 40 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 4 Azi 40 €: Vand parcele teren comuna berceni diferite suprafete!acte complete!zona vile cu toate utilitatile langa teren! Drum asfaltat recent!!!

04.03|02:25

Vand teren extravilan comuna Barbatesti, Valcea, zona PARC NATIONAL!!! 4,99 €Prețul e negociabil Dobriceni - Azi la 2 050 m² Salvează ca favorit

25.05|19:12

Vand teren zona Marcea-ionesti, suprafața 2336mp,deschidere 90mp, Imobiliare Terenuri 5 € Marcea Azi 5 €: Vand teren zona Marcea-ionesti ,suprafața 2336mp,deschidere 90mp,pret 5 euro mp negociabil.mai multe detalii la nr 0771069038

17.04|17:52

Vand parcele de teren 450mp in comuna Pielesti Imobiliare Terenuri 32 € Negociabil Pielesti Azi

07.09|15:27

Vand teren, comuna Băbana, parcele de aproximativ 1000 m Imobiliare Terenuri 10 € Negociabil Cotmenita Azi

22.05|23:13

Vând doua parcele de teren in comuna Mitocu Dragomirnei Imobiliare Terenuri 25 000 € Mitocu Dragomirnei Azi

20.07|00:10

Vand casa Ionesti Imobiliare Case de vanzare 29 999 € Negociabil Ionesti Azi 29 999 €: Vand casa de caramida cu 3 dormitoare, salon,bucatarie si baie cu accesorii . Demisol 4 camere. Imbunatatiri parchet,gresie si faianta in bucatarie si baie. Casa este incalzita pe gaz avand centrala ...

30.08|01:18

Vand casa Ionesti Case de vanzare Baile Govora 27 000 €Negociabil Salveaza ca favorit 27 000 €: Vand casa de caramida cu 3 dormitoare, salon,living cu bucatarie si baie cu accesorii . Demisol 4 camere. Imbunatatiri gresie si faianta in bucatarie si baie. Casa este incalzita pe gaz avand central...

29.03|18:30

Vand doua parcele teren intravilan in sat Păușa comuna Nojorid Imobiliare Terenuri 5 € Pausa Azi 5 €: Vand doua parcele de teren intravilan,intre case,situate in sat Păușa com Nojorid.Suprafata totala este de 6035 mp.Parcelele sunt alaturate.Acces drum pietruit,posibilitati curent, apa,telefon,interne...

23.08|16:43

Vând teren in Comuna Mărișel , jud Cluj . Detin mai multe parcele Imobiliare Terenuri 50 € Negociabil Marisel Azi

28.09|13:05

Vând casă comuna Lalosu Vâlcea Imobiliare » Case de vanzare 2 300 € Craiova Azi 2 300 €: Casă este in stare bună

06.02|08:24

Vand padure 4,8 Ha in comuna Mitrofani, jud Valcea Imobiliare Terenuri 6 500 € Negociabil Dragasani Azi

05.12|19:22

Vând casa, Comuna Ladesti, Valcea Imobiliare Case de vanzare 23 000 € Negociabil Ladesti 18 aug

24.08|10:33

Parcele langa padure - Zona Troianu-Rm Valcea Imobiliare Terenuri 33 € Ramnicu Valcea 9 mar 33 €: Parcele 650-750 mp langa padure, conform PUZ aprobat, utilitati, cartier de vile, vedere panoramica la Aqua Park si Raul Olt.

11.03|01:06

Vând casă județul Vâlcea comuna alunu Imobiliare Case de vanzare 14 000 € Negociabil Alunu Azi 14 000 €: Vând casă județul Vâlcea comuna Alunu preț 14000 euro negociabil mai multe detalii la telefon

06.03|14:28

Vand Casa noua in Comuna Golesti la 15 km de Rm. Valcea Imobiliare Case de vanzare 35 000 € Negociabil Golesti Azi

20.05|18:31

Vând casă Comuna Budești, județul Vâlcea Imobiliare Case de vanzare 120 000 € Budesti Azi

05.06|19:05

Vand teren ultimele parcele 347 mp gaz curent in rate pe 24 luni comuna Berceni judet Ilfov 18 900 EUR Teren de vanzare in rate pe o perioada maxima de 24 luni, in baza unui avans de 30 ... Berceni Ilfov azi Teren de vanzare in rate pe o perioada maxima de 24 luni, in baza unui avans de 30% si rate lunare fixe Terenul se vinde cu extinderea retelelor de gaze si curent incluse, bransamnetele cazand in sarcina cumparatorului. Parcelele fac parte dintr-un cartier cu 740 loturi, vandut in proportie de 95%, cu case in constructie alaturi. Publi24_1630490604

07.06|15:37

Vând casă în județul Vâlcea, comuna Stroiești, sat Obrocești Imobiliare Case de vanzare 20 000 € Negociabil Obrocesti Azi

12.09|20:54

Vand imobil in comuna Orlesti, Valcea, extravilan, 4076 mp Imobiliare Terenuri 80 000 € Negociabil Berceni Azi

15.05|17:38

Vând casă situată în Comuna Lacusteni,Judet Valcea Imobiliare Case de vanzare 11 000 € Negociabil Robanestii de Sus Azi

16.10|23:02

Vând casă în com. Ionești, sat Gura Șușiței, județ Gorj Imobiliare » Case de vanzare 11 436 € Negociabil Gura Susitei Azi 55 000 lei: Vând casă bătrânească și anexă nouă situată în comuna Ionești, sat Gura Șușiței, județul Gorj împreună cu teren aferent, curți construcții, vie, pomi fructiferi, în suprafață totală de 965 mp. Preț...

04.03|07:56

Vând casă în com. Ionești, sat Gura Șușiței, județ Gorj Case de vanzare Turceni 60 000 leiNegociabil Salveaza ca favorit 60 000 lei: Vând casă bătrânească și anexă nouă situată în comuna Ionești, sat Gura Șușiței, județul Gorj împreună cu teren aferent, curți construcții, vie, pomi fructiferi, în suprafață totală de 965 mp. Preț 7...

18.05|07:49

Vând casă în com. Ionești, sat Gura Șușiței, județ Gorj Imobiliare » Case de vanzare 12 395 € Negociabil 60 000 lei: Vând casă bătrânească și anexă nouă situată în comuna Ionești, sat Gura Șușiței, județul Gorj împreună cu teren aferent, curți construcții, vie, pomi fructiferi, în suprafață totală de 965 mp. Preț 6...

24.05|07:41

vand casa de vacanta. judetul valcea. comuna daesti, sat desti 25 000 EUR Vand casa de vacanta, teren intravilan 496 mp. constructia 30mp+terasa 17mp. Dormito ... Daesti Valcea azi 50 €/m2 | 496 m2 Vand casa de vacanta, teren intravilan 496 mp. constructia 30mp+terasa 17mp. Dormitor, sufragerie cu bucatarie si baie.Posibilitati de mansarda, neterminat. Utilitati, apa , apa calda la baie si bucatarie cu boiler electric, incalzire locuinta cu panouri radiante. Fosa septica. Casa este din panouri sendwics . placa OSB, vata si placa rigips cu tencuiala. Parchet laminat in interior si bine inteles gresie si faianta la baie. Usi interioare lemn, geamuri termopan. Acoperis carton bitumat . Fiind din lemn multe posibilitati de modificari usor de realizat. Publi24_1654289040

03.06|23:40

Teren comuna Sutesti (valcea) 880 MP2 Imobiliare Terenuri 13 200 € Bucuresti, Sectorul 1 Azi 13 200 €: Teren în comuna Sutesti, la 7km de Dragasani, județul Vâlcea. Canalizare la poarta, casa nelocuita. Nu am intabulare și cadastru.

27.03|22:56

Teren comuna Sutesti (valcea) 800 MP2 Imobiliare Terenuri 7 500 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 1 Azi

30.07|19:56

--- || 0 % COMISION PENTRU CUMPARATOR || --- RE/MAX aduce iar in atentia dumneavoastra un teren exceptional in zona Nord a Ramnicului ! -310 m2 -intravilan -intr-o zona suprapopulata si aglomerata , se poate spune ce-a mai aglomerata zona de spatii comerciale din oras -langa Complexul Dovali UN TEREN DE EXCEPTIE CARE NECESITA DOAR IDEEA , DE RESTUL SE OCUPA POZITIA EXCEPTIONALA DE CARE DISPUNE TERENUL , SITUAT IN ZONA DOVALI ESTE PRETABIL PENTRU ORICE TIP DE ACTIVITATE , CU UN POTENTIAL DE RANDAMENT RIDICAT MULT PESTE MEDIE --- || 0 % COMISION PENTRU CUMPARATOR || --- NU EZITATI SA NE SUNATI PENTRU MAI MULTE DETALII SI PENTRU A PROGRAMA O VIZIONARE MAGADAN ANDREI GABRIEL TEL: - 0721 375558 -0774 049029 -0722 636363 Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.