Vand apartament Comănești - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

35000 €: 35 000 €: Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera in Groapa cu Lei, pe strada Aleea Parcului. Locuinta este complet renovata si mobilata . Detalii: - Suprafata 32m2 - Etaj 1 - Instalatii sanitara s...

01.05|17:57

65000 lei: 65 000 lei: Vand teren intravilan, 2200 m2, str. Muntelui (recent asfaltata), zona linistita, proiect implementat de primarie in derulare pentru racordare gaz, acces la apa si energie electrica, usor ...

09.05|16:24

Vand apartament Comănești Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 52 044 € Comanesti Azi

11.08|21:25

Vând apartament cu 3 camere ultracentral in Comănești,str. Republicii. Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 52 000 € Negociabil Comanesti Ieri

16.07|00:02

Vand apartament 3 camere , Comanesti Zavoi, RENOVAT, Etajul 1 Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 24 000 € Negociabil Comanesti 21 mai

24.05|01:24

65000 €: 65 000 €: Vând apartament 3 camere decomandat plus loc de garaj, situat pe Str. Gârlei in vecinătatea bisericii Adventiste. Apartamentul are o suprafață totală de 74,25 mp și este compus din 3 camere,...

17.03|21:54

Vand Casa Comanesti Imobiliare Case de vanzare 55 000 € Negociabil Comanesti Azi

11.07|12:38

Vand garsoniera Comanesti Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 26 041 € Comanesti Azi

01.10|19:39

Vand garsoniera in Comanesti 26 500 €Prețul e negociabil Comanesti - Azi la Salvează ca favorit

19.09|11:24

vand garsoniera confort 1 Comanesti Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 39 000 € Comanesti Azi

10.10|00:24

Vând casă în Comănești-Bacău Imobiliare Case de vanzare 60 000 € Negociabil Comanesti Azi

02.05|17:21

Vand casa Duplex - Leorda - Comanesti Imobiliare Case de vanzare 99 000 € Negociabil Comanesti Azi

15.09|09:43

Vand casa in Duplex - Leorda - Comanesti 112 000 EUR DESCRIERE DESCRIERE !CASELE SUNT FINALIZATE! Ultima casă disponibilă! Casa est ... Comanesti Bacau azi 713 €/m2 | 157 m2 DESCRIERE DESCRIERE !CASELE SUNT FINALIZATE! Ultima casă disponibilă! Casa este situată în Leorda Comănești Suprafata utila 157 mp Lot teren 370 mp Strada asfaltata 5ml latime Utilitati - gaze , curent electric , apa , canalizare - fosa finisaje la cheie constructie din caramida Porotherm interior/exterior tamplarie PVC cu geam tripan , 7 camere , gri antracit acoperis tabla izolant izolatie polistiren 10 cm , EPS 80 incalzire pardoseala gresie si faianta la cererea clientului in pretul stabilit pe mp obiecte sanitare la cererea clientului in pretul stabilit prize modulare la cererea clientului in pretul stabilit parchet special pentru incalzirea in pardoseala usi la cererea clientului in pretul stabilit scara imbracata la cererea clientului in pretul stabilit centrala termica IMMERGAS 35kw Parter: - Living: 42 mp - Hol: 12 mp - Bucatarie 15 mp - Grup sanitar: 12 mp - Beci 15 mp - Terasa: 8 mp Etaj : - Dormitor 1: 16 mp - Dormitor 2: 16 mp - Dormitor 3: 13 mp - Baie: 9.50 mp - Dressing: 8 mp - Hol: 8 mp - Terasa: 8 mp Pentru mai multe detalii sau poze suplimentare va rog sa ne contactati la numarul prezent in anunt. Publi24_1659856608

07.08|10:05

Vand Garsoniera str Aleea Parcului Comanesti 21 000 €Prețul e negociabil Comanesti - Azi la 28 m² Sterge din Salvate

13.07|12:57

Vând casa duplex in Comănești, Zavoi 50 000 €Prețul e negociabil Comanesti - Azi la 194 m² Salvează ca favorit

16.06|21:10

Vand teren 6700mp Comanesti-Leurda Str Progresului Imobiliare Terenuri 3 € Negociabil Comanesti Azi