Vand casa in comuna Simian jud. Bihor Imobiliare Case de vanzare 13 000 € Simian Azi 13 000 €: cu acte la zi - 2948 mp dincare curti constructii - 681. mp. si - 2267 mp. arabil
Casa de vanzare Voivozi , Comuna Simian Bihor Imobiliare Case de vanzare 16 000 € Oradea Azi 16 000 €: Se vinde casa in Localitatea Voivozi de Silindru comuna Simian. Judet Bihor aproximativ 70 km de Oradeasi la 10 km de Valea lui Mihai. Număr 210. Facilitați : Casa compusă din :coridor,Bucătărie,dormi...
Vand casa cu gradina in com. Simian Bihor cu actele la zi. Imobiliare Case de vanzare 20 000 € Oradea Azi 20 000 €: Vand casa cu anexe si gradina . Suprafata 2100 mp. Casa este compusa din 2 camere, bucatarie, baie, camara alimente, hol, bucatarie de vara cu 2 camere.
Vand casa in Simian jud Bihor 29000 euro neg. 29 000 €Prețul e negociabil Simian - Azi la 75 m² Salvează ca favorit
De vanzare casa in satul Simian jud Bihor 37 000 €Prețul e negociabil Santandrei - Azi la 70 m² Salvează ca favorit
Vând teren comuna simian 25€/mp 125 000 €Prețul e negociabil Bucuresti, Sectorul 1 - Azi la 5 200 m² Salvează ca favorit
Vand teren 840 mp -comuna simian - mehedinti Imobiliare Terenuri 16 € Negociabil Drobeta-Turnu Severin Azi
Vand teren arabil comuna Simian Imobiliare Terenuri 50 € Negociabil Dedovita Noua Azi
21000 €: 21 000 €: -Teren intravilan -Acces la curent, apa, gaze si canal -Deschidere 13.52 m la strada -Pentru mai multe detalii: zero septe doi sase unu zero zero trei cinci noua
Vand teren agricol comuna Simian, sat Cerneti, judet Mehedinti Imobiliare Terenuri 50 € Cerneti Azi
Vand casa in comuna gepiu BIHOR Imobiliare Case de vanzare 22 000 € Gepiu Azi 22 000 €: Vând casa 20 de are de grădina locuibila si acte la zii mai multe detalii la telefon 18 Km de la Oradea
Vând casa comuna Borș județul Bihor Imobiliare Case de vanzare 35 000 € Oradea Azi
Vand casa cu teren in comuna Derna-Bihor 38 000 €Prețul e negociabil Derna - Azi la 150 m² Salvează ca favorit
Casa renovata si modernizata integral. Casa cu 4 camere decomandate, bucatarie, baie, pivnita, camara, gradina, pomi fructiferi si vita de vie, filigorie in curte, magazie de lemne. Pretul include si 1,38 ha de teren arabil. - apa de la reteaua publica a localitatii - fantana - canalizare - cablu tv si internet - strada pietruita, 200 de metri pana la asfalt - 250 m pana in centrul localitatii(magazin, biserica etc) - fatada cu polistiren si tencuiala decorativa - ferestre termopan - acoperisul reparat, inclusiv jgheaburi si burlane noi - parchet laminat, gresie, faianta, piatra decorativa - instalatie electrica noua, inclusiv corpuri de iluminat - usi interioare si exterioare noi - baie cu cada si dus - amenajari exterioare: imprejmuire noua, poarta de acces, santuri betonate, alee auto betonata Casa este situata la 50 km de Oradea si la 18 km de Beius. Pentru informatii sunati la telefon 0744 600 849. Număr niveluri imobil: 1 Număr Băi: 1 Încălzire Canalizare Apă Curent Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Vând casa în comuna Roșiori sat Mihai Bravu. Bihor Imobiliare Case de vanzare 18 000 € Negociabil Mihai Bravu Azi
Vand casa la tara sat Bratesti, comuna Rabagani, Bihor 30 000 EUR Vand casa in Bratesti - caramida, 3 camere, suprafata 90MP, langa soseaua E79. Anexa ... Bratesti Bihor azi 333 €/m2 | 90 m2 Vand casa in Bratesti - caramida, 3 camere, suprafata 90MP, langa soseaua E79. Anexa: casa de vaiuga + grajd in supafata de aproximativ 100MP. Suprafata totala proprietate 5.640MP, curte de 640MP, doua livezi: aproximativ 100 pruni in spatele gradini, si aproximativ 30 pomi fructiferi in deapta casei. Utilitati: apa si canalizare. Adresa: Bihor, Comuna Rabagani, Sat Bratesti, NR: 278 Contact: Les Floare, Luni-Sambata 10.00-20.00. Publi24_1620305090
PROPRIETAR Vand casa in Comuna Borș, Judetul Bihor 120 000 €Prețul e negociabil Bors - Azi la 113 m² Salvează ca favorit
15000 €: 15 000 €: Vând 700mp.teren în Simian . Terenul este situat pe drumul asfaltat între Calea Craiovei si Calea Hinovei. Utilitățile sunt foarte aproape gaz,curent ,apa.
7 €: 7 €: Închiriez sau vând spațiu comercial în Șimian , Calea Craiovei vis a vis de Politie în c.f.este trecut spațiu comercial și are o suprafață 80 mp. Spațiul este configurat în felu următor: Spatiu...
Teren extravilan Sat Dudas, comuna Simian 24 €Prețul e negociabil Cerneti - Azi la 1 008 m² Salvează ca favorit
20000 €: 20 000 €: Parcele de teren de 500 mp sau 720 mp la intrarea in Livada , dupa calea ferata in cartierul cu constructii noi, Puz in lucru , curent , drum asfalt , drum de piatra ca acces
Vând teren intravilan, comuna Paleu, str. Soarelui, jud. Bihor. Imobiliare Terenuri 15 € Paleu Azi 15 €: Suprafața terenului : 1.000 mp. Utilități: curent electric, rețea de apă. Canalizarea: în curs de execuție cu vecinii. Urmează gazul ( s-a semnat tabelul ).
De Vânzare Teren 1000 mp - Extravilan, Comuna Șimian, Calea Hinovei 28 000 €Prețul e negociabil Simian - Azi la 1 000 m² Salvează ca favorit
Vand teren intravilan in sat Damis, comuna Bratca, judetul Bihor Imobiliare Terenuri 29 000 € Negociabil Oradea Azi
Vând casa în Simian Imobiliare Case de vanzare 73 000 € Simian Azi 73 000 €: Vând casa în Simian cu suprafata terenului de 700 de m2. Casa este compusa din 3 camere, living, bucătărie, beci. Bucătăria poate fi folosita ca spațiu comercial având intrare din strada. În spatele c...
Casa de vanzare,in comuna SARBI BIHOR Imobiliare » Case de vanzare 12 000 € Negociabil 12 000 €: Vand urgent casa in comuna SÂRBI,compusa din 3 camere,cu apa trasa in casa,cu gradina,nr tel. 0740601463
Casa de vanzare,in comuna SARBI BIHOR Case de vanzare Sacueni 12 000 €Negociabil Salveaza ca favorit 12 000 €: Vand urgent casa in comuna SÂRBI,compusa din 3 camere,cu apa trasa in casa,cu gradina,nr tel. 0740601463
teren casa comuna Buntesti, jud. Bihor Imobiliare Terenuri 20 000 lei Negociabil Medias Azi 20 000 lei: Teren intravilan pentru casa. Este turnata deja fundatia. terenul dispunde de canalizare, stalp de curent in vecinatate. Suprafata totala: 250 mp. Zona linistita. Amplasare: comuna Buntesti, jud....
Casă de vânzare in comuna Căbești jud Bihor Imobiliare Case de vanzare 51 999 € Negociabil Cabesti Azi
Casa la țară în comuna Sârbi, Bihor. Imobiliare Case de vanzare 29 900 € Oradea Azi
Casa de vânzare in comuna Salard bihor la Nr 811 Imobiliare Terenuri 58 000 € Salard Azi
Casa la țară în comuna Sîrbi, Bihor. Imobiliare Case de vanzare 29 900 € Oradea Azi
Casa de vanzare comuna Madaras, Bihor 69 000 €Madaras - Azi la 125 m² Salvează ca favorit
Casa de vanzare in Comuna Tulca Bihor Casa este situată in centrul comunei Tulca la sosea. Casa dispune de 5 camere,parchetate baie.bucatarie,garaj și alte anexe.Dispune de sursa proprie de apa,hidrofor și boiler electric iar încălzirea se face in sobe de teracota cu lemne. Suprafața totala este de 1400 mp .Casa se vinde complet mobil ... 33 EUR/m2 | 1,400 m2 Tulca, Bihor azi 45 900 EUR Casa este situată in centrul comunei Tulca la sosea. Casa dispune de 5 camere,parchetate baie.bucatarie,garaj și alte anexe.Dispune de sursa proprie de apa,hidrofor și boiler electric iar încălzirea se face in sobe de teracota cu lemne. Suprafața totala este de 1400 mp .Casa se vinde complet mobilată. Publi24_1655572144
Vând casa cu teren în Simian 90 000 €Prețul e negociabil Simian - Azi la 2 000 m² Salvează ca favorit
Casă pentru Weekend comuna Roșia, Bihor Imobiliare Case de vanzare 14 500 € Negociabil Rosia Azi
Casă de vînzare comuna săcădat jud bihor la 500.mt de șoseaua E 60 Imobiliare Case de vanzare 58 000 € Sacadat Azi
casa+anexa+ teren in comuna Ciumeghiu, jud. Bihor 75 000 € Imobiliare Case de vanzare 75 000 € Ciumeghiu Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Bihor (judet), Ciumeghiu, la 75 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 2 300 m², are 140 m² suprafata utila si 150 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Imoveis novo SRL principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, electricitate. Storia 6254973
Casa familiala in Les, comuna Nojorid județul Bihor Imobiliare Case de vanzare 94 500 € Negociabil Les Azi
Casă de vânzare comuna Batăr județul Bihor. 55 000 EUR Situată în comuna Batăr la strada principală, județul Bihor. Casa are toate utilitatilatil ... Batar Bihor Telefon validat azi 917 €/m2 | 60 m2 Situată în comuna Batăr la strada principală, județul Bihor. Casa are toate utilitatilatile, 4 camere, baie și încălzire centrala. Are și bucătărie de vară. Are terasa între casa și bucătăria de vara Gradina mare de legume și pomi fructiferi, și solar, are și anexe pentru păsări și purcei. Suprafața totală 732m2 și este situata în centrul comunei. Pretabilă și pentru o activitate comercială. Are două întrări în curte dinspre doua străzi. Se mai poate construi o casa în gradina cu întrare separata. Tel. 0_7_5_8_2_6_0_4_0_2. Negociabil. Publi24_1662046829
Casa de vanzare Seghiste Comuna Lunca Bihor 47 500 €Prețul e negociabil Seghiste - Azi la 190 m² Salvează ca favorit
Vând casa cu teren de 1000 mp in Simian Imobiliare Case de vanzare 65 000 € Negociabil Simian Azi
Vand casa Șimian Calea Craiovei Str.Rasaritului 127 000 €Simian - Azi la 140 m² Salvează ca favorit