Vand teren intravilan in Urziceni - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

20 €: 20 €: Teren intravilan semicentral in Urziceni Ialomita, suprafata peste 1000 mp, situat in vecinatatea Silozului de cereale, in spatele caselor de pe str. Puscasi, accesul prin str. Viilor la dreapta...

25.03|12:10

11000 €: 11 000 €: Vând teren intravilan ofertă mai multe detalii 0720719444 ofer dif cu loc în urziceni sau apartament

20.05|22:49

Vand teren intravilan in Urziceni Imobiliare Terenuri 79 890 € Urziceni Azi 79 890 €: Se vinde teren intravilan in suprafata de 2663 mp situat in Urziceni intre fostul abator si baza sportiva, Judet Ialomita,soseaua buzaului ,numarul 48. pretul fiind de 30 euro/mp negociabil.

22.01|08:18

Vand teren Intravilan in Urziceni Ialomita 2528mp (cartier Ceramica) Imobiliare Terenuri 50 000 € Urziceni Azi

07.07|13:20

Vand teren intravilan in Urziceni Ialomita centru vechi str.R.Ferdinand nr.61-63 central ,zona B. 105 EUR Terenul are toate utilitatile,este ideal pt.constructi,case blocuri de locuit sa ... Urziceni Ialomita Telefon validat azi Terenul are toate utilitatile,este ideal pt.constructi,case blocuri de locuit sau marchet Se poate vinde si loturi mai mici Pretul este de 105 mp. negociabil.8 Publi24_1631341862

21.11|20:24

Vand 26 hectare DN2 ,Bucuresti-Urziceni ,intravilan 20 € Sinesti - Azi la 260 000 m² Salvează ca favorit

03.10|01:44

Teren urziceni intravilan Imobiliare Terenuri 38 000 € Urziceni Ieri

30.11|12:08

Teren intravilan Urziceni 1 €Prețul e negociabil Urziceni - Azi la 501 m² Salvează ca favorit

22.08|10:33

Teren intravilan, ideal pentru constructia unei locuinte, aproape de lac in Comuna Dridu, Ialomita Suprafata 19,6m x 57,88m = 1.134m Pret: 9 euro/m2 (negociabil) Detalii suplimentare la numarul de telefon afisat!

11.03|10:29

Teren Intravilan Urziceni - Ialomita 2300 Imobiliare Terenuri 69 000 € Negociabil Urziceni 15 aug

24.08|20:42

Teren intravilan de vânzare aproape de Urziceni/București. Imobiliare Terenuri 7 500 € Moldoveni Azi 7 500 €: Teren intravilan situat în Comuna Moldoveni jud Ialomița (10 km depărtare de Urziceni și 59 km de București). Terenul este situat la 2min de gara din Moldoveni și are o suprafață de 1730 metri pătrați...

18.09|20:53

URZICENI - Cartier POSTA, Teren intravilan - 5000 mp 85 000 €Urziceni - Azi la 5 000 m² Salvează ca favorit

10.04|08:17

Teren intravilan 2400mp, Urziceni, Cartierul peste linie Imobiliare » Terenuri 72 000 € Negociabil 72 000 €: Vand teren intravilan 2400mp in Urziceni, Cartierul peste linie. Deschidere 33m la Str Prelungirea vanatori nr.23A (asfaltata) Pe suprafata de 1200mp se afla vie pe rod. Fără construcţii pe el. Ra...

10.04|22:21

Teren intravilan 2400mp, Urziceni, Cartierul peste linie Imobiliare Terenuri 48 000 € Urziceni Azi

14.05|12:51

Vand teren la Moldoveni (Urziceni) Imobiliare Terenuri 14 000 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 2 Azi 14 000 €: Vand teren la moldoveni langa urziceni!45km de Bucuresti!Suprafata utila 1780 m2,se vinde doar terenu casa nu reprezinta nici o valoare!Terenul poate fi folosit in scopuri agricole sau pentru construc...

15.11|09:51

Teren intravilan in suprafata de 1325 m2, situat intr-o zona linistita, in inima celui mai nou cartier al orasului. Acesta se afla in Cartierul Nou, Urziceni, Str. Viorelelor(actuala Vioarelor in imediata vecinatate a fabricii Alcoprod Service SA. Ideal pentru constructii cu o deschidere impresionanta de 47.78m*28.44m, front stradal. Acesta este inconjurat de casevile, pe partea stanga a parcelei se afla o casa construita iar pe partea din spate a terenului se afla o strada neasfaltata, care se poate utiliza ca a doua iesire. Mai am un teren de vanzare pe acceasi strada cu suprafata totala de 1368 m. Distante utilitati pentru acest teren: energie electrica, gaz metan, canalizare la cca. 100m. Pretul este de 17.000 euro usor negociabil. Zona este in continua dezvoltare, utilitatile precum apa,curent electric, canalizare se afla la teren. PRETUL ESTE DE 22.500 euro(usor negociabil).Proprietar iar terenurile au toate actele in regula. TELEFON: 00447878367513 Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

10.07|18:18

Vând apartament 3 camere decomandat situat în Urziceni vis a vis de magazinul Profi dintre blocuri pe str Muncii. Apartamentul deține 2 dormitoare 1sufragerie 1 bucătărie 1 baie 2 holuri 3debarale și un balcon foarte spațios închis în termopan. Apartamentul este foarte bine întreținut deținând centrală termică nouă și acoperiș având posibitate extindere sau modificări fiind ultimul etaj. Se vinde complet mobilat și utilat. Mai multe detalii la tel: 0764 114 657 Confort: 1 Tip imobil: Bloc de apartamente Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

09.08|20:56

Vand 2ha teren extravilan - zona sat Malu aprox 15 km de Urziceni Imobiliare Terenuri 6 € Bucuresti, Sectorul 3 Azi

01.11|10:13

3000 mp, Intravilan, Urziceni, str.Industriei, nr.54, jud.Ialomita Imobiliare Terenuri 27 000 € Urziceni Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Ialomita (judet), Urziceni, la 27 000 €. Acest terenuri de vanzare are 3 000 m², iar conform Agentia imobiliara ICI Imobiliare principalele calitati alte terenului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 4476094

22.12|17:22

3000 mp, Intravilan, Urziceni, str.Industriei, nr.54, jud.Ialomita Imobiliare Terenuri 24 000 € Urziceni Azi 24 000 €: Intravilan 3000 mp, deschidere 30 m, situat in mun.Urziceni, str.Industriei, nr.54, jud.Ialomita. Posibilitate bransare utilitati (gaze, apa, canal, electricitate)

04.08|17:21

1200 €: 1 200 €: Inchiriez /vand teren 1650 mp situat in Manasia . Zona cu trafic auto foarte intens . Intersectia unde se afla terenul face legatura cu diferite sate si comune din judet(Garbovi, Alexeni, ion...

07.04|22:51

Vand apartament Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 42 000 € Urziceni Azi

05.03|15:27

Vând casă în Urziceni Imobiliare Case de vanzare 35 000 € Negociabil Urziceni Azi 35 000 €: Vând casă în Urziceni str libertati, prețul este de 35000 €, apa curenta, canalizare, gaze mai multe detalii la telefon 0720014177

08.05|23:16

Vand casa la tara 15 km de Urziceni Imobiliare Case de vanzare 8 203 € Negociabil Malu Azi 40 000 lei: Vând casă paiantă, an construcție 1993, 3 camere, bucătărie, holuri, baie începută. Casa este tencuită pe exterior, necesită câteva lucrări de renovare. În curte se află și o cameră cu verandă (ti...

24.01|22:07

Vând apartament 2 camere Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 30 000 € Negociabil Urziceni Azi

28.12|04:26

Vând apartament 3 camere Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 55 000 € Negociabil Urziceni Azi

05.04|08:34

Vand Apartament 3 camere, Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 60 000 € Negociabil Urziceni Azi

23.04|20:24

Vand apartament 3 camere Urziceni 60 000 €Urziceni - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

27.08|19:26

vand casa Urziceni, cartier POSTA Imobiliare Case de vanzare 30 000 € Urziceni Azi 30 000 €: Vand casa in URZICENI, complet mobilata si utilata. Pretul este negociabil, acceptam credit.

22.01|23:47

URZICENI vand apartament 2 camere etaj 2/4 Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 25 500 € Urziceni Azi 25 500 €: URZICENI proprietar vand apartament de doua camere semidecomandat etaj 2 din 4 in bloc civilizat. Apartamentul este dotat cu centrala proprie pe gaz, este recent renovat cu gresie, faianta, parchet si...

05.09|10:20

Vând afacere DN 2, Km55 Urziceni, Ialomița Imobiliare Terenuri 4 000 000 € Urziceni Azi

09.10|19:11

Vând spațiu comercial în Urziceni, Ialomița Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 169 000 € Urziceni Azi

15.07|14:20

Vand apartament 2 camere in Urziceni -Ialomita 55 000 €Posta - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

22.04|17:00

Vand apartament 4 camere etaj 1, mun. Urziceni, jud Ialomita 75 000 EUR Vand apartament cu 4 camere, decomandat, în municipiul Urziceni, str. Calea Bucurest ... Urziceni Ialomita azi 987 €/m2 | 76 m2 Vand apartament cu 4 camere, decomandat, în municipiul Urziceni, str. Calea Bucuresti, etaj 1, vedere pe ambele parti ale blocului. Apartamentul dispune de 2 bai, centrală termică, geamuri termopan Gealan, parchet, gresie, faianță, balcon închis si izolatie termică din polistiren cu grosimea de 10cm. Pret 75.000euro negociabil. Tel Cumpăr apartament cu 2 camere etaj 1 sau 2. Publi24_1660243165

11.08|21:29

vand casa Urziceni, cartier POSTA-reducere 7000 euro!!! Imobiliare Case de vanzare 35 000 € Urziceni Azi

07.05|10:55

Proprietar vand ap 2 cameme cf 2 semi zona almasu mare urziceni resita Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 53 500 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi

29.06|22:52

60000 €: 60 000 €: Vând apartament decomandat 3 camere mobilat și utilat in conditii foarte bune complet renovat in 2020 .Apartamentul se afla pe str Eroilor in spate la clubul sindicatelor la etajul 4.Central...

02.05|01:05

7654 €: 7 654 €: Construim case modulare pe structura de lemn orce model dorește clientu sau cabane tip A, pentru comenzii puteți să ne sunați

01.06|00:14

teren de vanzare in Urziceni IL. 90 EUR 600mp intravilan ci toate utilitatile str.Regele Ferdinand nr.61-63 centru vech ... Urziceni Ialomita Telefon validat azi

28.09|05:11

Urziceni teren de vanzare 5 €Barbulesti - Azi la 78 000 m² Salvează ca favorit

16.04|17:43

Teren intravila oras Urziceni Ialomita 40 EUR Vand teren intravila suprafata dd 2000m2 cu doua intrari strada Vanatori,Urzicen ... Urziceni Ialomita azi Vand teren intravila suprafata dd 2000m2 cu doua intrari strada Vanatori,Urziceni judetul Ialomita Publi24_1663309720