Vanzare 3 camere Florilor renovat si utilat - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Vanzare 3 camere Florilor renovat si utilat 85 900 €Brasov - Azi la 46 m² Salvează ca favorit

16.09|12:18

Apartament 2 camere, renovat integral, mobilat, utilat, zona Florilor! 58 000 €Brasov - Azi la 28 m² Salvează ca favorit

25.09|11:04

Apartament 2 camere, P, Florilor, renovat 72 000 €Brasov - Azi la 38 m² Salvează ca favorit

23.09|10:52

| Apartament de 3 camere | Mobilat si utilat | Florilor | 143 500 € Brasov - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

07.10|16:57

Apartament de 3 camere, 67 mp, mobilat utilat, zona Florilor 74 900 €Floresti - Azi la 67 m² Salvează ca favorit

28.04|17:08

Braytim – Cartierul Florilor | 2 camere | Mobilat si Utilat ImoWest Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere situat la etajul 2/2 intr-un imobil din zona Braytim – Cartierul Florilor Apartamentul se află într-o locație excelentă, cu acces facil pietonal: 5 minute până la două locuri de joacă 3 minute până la magazinul de cartier 10 minute ... 1827 EUR/m2 | 52 m2 Braytim, Timisoara, Timis azi 95 000 EUR ImoWest Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere situat la etajul 2/2 intr-un imobil din zona Braytim – Cartierul Florilor Apartamentul se află într-o locație excelentă, cu acces facil pietonal: 5 minute până la două locuri de joacă 3 minute până la magazinul de cartier 10 minute până la Profi 5 minute până la strada Musicescu Suprafață de 52 mp + balcon spațios de 7 mp. Compartimentare practică: – Dormitor – Hol – Baie – Living cu bucătărie open space (ușor de închis dacă preferați) Apartamentul se vinde mobilat și utilat, dotat cu: – Două aparate de aer condiționat (unul smart) – Încălzire în pardoseală cu termostate smart (2 zone) – Video interfon, sistem de alarmă și camere de supraveghere pentru parcare – Loc de parcare privat, trecut în CF Publi24_1747043700

16.05|04:06

De vanzare 2 camere , renovat , mobilat , utilat 49 500 €Roman - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

08.04|19:00

De vanzare 2 camere,renovat,mobilat,utilat 29 500 €Roman - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

24.06|18:00

Apartament 3 camere, mobilat, utilat, boxa, zona Florilor! 71 000 €Brasov - Azi la 46 m² Salvează ca favorit

04.04|17:02

De vanzare - 3 camere – complet renovat, mobilat si utilat Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 85 000 € Bucuresti, Sectorul 5 Azi 85 000 €: Apartament 3 camere – complet renovat, mobilat si utilat - Direct proprietar – Mob: 0726290067 Apartament 3 camere, 2 grupuri sanitare, balcon tip logie, recent renovat (gresie, faianta, parchet, tap...

13.03|12:10

De vanzare 2 camere renovat , mobilat , utilat , 52000 e 52 000 €Roman - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

08.04|19:40

De vanzare 2 camere , ultracentral , renovat, mobilat utilat 75 000 €Roman - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

05.08|16:45

De Vanzare Apartament 3 Camere SV Renovat Mobilat Utilat 90 000 €Galati - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

26.04|21:36

Apartament 2 camere, finisat modern, mobilat, utilat, strada Florilor Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 56 000 € Floresti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Cluj (judet), Floresti, la 56 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 57.00 m&sup2 suprafata utila si 67 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Welt Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, electricitate, canalizare. Storia 5767561

27.07|18:57

Apartament cu doua camere, utilat si mobilat, zona Florilor, 65000 eur 65 000 €Floresti - Azi la 39 m² Salvează ca favorit

24.09|09:11

Apartament de vanzare cu 3 camere, Brazda, renovat,mobilat si utilat Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 107 000 € Craiova Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Dolj (judet), Craiova, la 107 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 62 m&sup2 suprafata utila si 67,70 m² suprafata construita. Conform Proprietarul principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, centrala termica, mobilat. Storia 6439237

01.04|15:29

Vanzare apartament 3 camere ,renovat complet,utilat -Pantelimon 90 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 63 m² Salvează ca favorit

29.07|09:12

De vanzare 2 camere , renovat, mobilat , utilat , 37500 euro 37 500 €Roman - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

12.04|11:10

De vanzare 3 camere , renovat , mobilat , utilat , 49000 euro 49 000 €Roman - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

23.05|10:59

De vanzare 3 camere , mobilat, utilat , renovat , 50000 euro 50 000 €Roman - Azi la 67 m² Salvează ca favorit

06.09|18:15

[Proprietar] De vanzare apartament 3 camere complet renovat si utilat 135 000 €Prețul e negociabil Timisoara - Azi la 67 m² Salvează ca favorit

10.11|21:39

Vanzare 2 Camere Zorilor, Renovat 2022, Complet Utilat și Mobilat 142 000 €Cluj-Napoca - Reactualizat Azi la 55 m² Salvează ca favorit

13.08|18:50

Apartament mobilat si utilat pe strada Florilor 84 500 € Floresti - Azi la 59 m² Salvează ca favorit

02.10|11:07

spatiu comercial utilat renovat nou! De vanzare 15 000 €Tecuci - Azi la 13 m² Salvează ca favorit

10.09|10:42

De vânzare spatiu comercial utilat renovat nou! 15 000 €Tecuci - Azi la 13 m² Salvează ca favorit

29.06|01:20

De vanzare Apartament 2 cam, et1, renovat, mobilat si utilat 49 500 €Giurgiu - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

07.09|20:07

De vânzare 2 cam Complet Mobilat,Utilat, Renovat 117 000 €Prețul e negociabil Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

05.10|23:58

1 camera vanzare Tiglina renovat , mobilat si utilat 41 000 €Galati - Azi la 25 m² Salvează ca favorit

08.04|09:01

Apartament finisat modern, mobilat si utilat complet, strada Florilor Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 81 500 € Floresti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Cluj (judet), Floresti, la 81 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 45.00 m&sup2 suprafata utila si 61 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Welt Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, electricitate, canalizare. Storia 6851544

29.07|18:18

Apartament 2 cam 41mp! Mobilat/Utilat!Str. Florilor! Zona Mega Image! 78 000 € Floresti - Azi la 41 m² Salvează ca favorit

26.10|16:18

De vanzare Apartament 1 camera, renovat si utilat zona Cetate 55 000 €Prețul e negociabil Alba Iulia - Azi la 32 m² Salvează ca favorit

06.10|22:31

Aleea Jupiter, de vanzare ap. 2 cam., renovat, mobilat/utilat, frumos 42 000 € Baia Mare - Azi la 31 m² Salvează ca favorit

30.10|15:54

2 camere CUG, renovat și utilat 72 700 €Iasi - Azi la 44 m² Salvează ca favorit

04.07|09:25

Apartament 44 mp, et.2 zona Florilor mobilat str.Florilor Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 49 500 € Floresti Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Cluj (judet), Floresti, la 49 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 2 are 44 m&sup2 suprafata utila si 52 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Record Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, electricitate. Storia 5566366

28.05|13:12

2 camere renovat complet utilat 69 500 €Prețul e negociabil Ramnicu Valcea - Azi la 59 m² Salvează ca favorit

01.11|14:55

Apartament 3 camere Renovat Mobilat Utilat Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 76 900 € Bucuresti, Sectorul 2 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bucuresti (judet), Pantelimon, la 76 900 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 10 are 64 m&sup2 suprafata utila si 81 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara EUGENE ESTATE principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, aer conditionat, conducta de gaze naturale. Storia 5189738

26.01|18:32

Apartament 3 camere, 70 mp, et. 1/3, renovat, mobilat si utilat, CT Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 71 500 € Focsani Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Vrancea (judet), Focsani, la 71 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 1 are 70 m&sup2 suprafata utila si 80 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Imobiliare Max principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, fibra optica. Storia 5506589

16.06|20:30

Apartament 2 camere, renovat, mobilat, utilat. Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 49 000 € Negociabil Sarbi Azi

05.11|13:16

Apartament 4 camere, renovat, mobilat+utilat, 2 bai Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 118 000 € Iasi Azi Excelent apartamente de vanzare cu 4 in Iasi (judet), Iasi, la 118 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 6 are 90 m&sup2 suprafata utila si 90 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Start Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, centrala termica, mobilat. Storia 6860487

27.07|14:40

4 camere Renovat Utilat Mobilat 100mp 94 900 €Braila - Azi la 100 m² Salvează ca favorit

28.07|10:33

Renovat- Mobila Si Utilat ! 2 camere Viziru 1, et 2 46 500 €Braila - Azi la 35 m² Salvează ca favorit

21.08|10:10

Apartament 2 Camere Renovat, Mobilat, Utilat 59 000 €Prețul e negociabil Onesti - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

29.04|17:03

Apartament 2 camere 56 mp, et. 3, - renovat, mobilat si utilat 62 000 €Botosani - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

09.04|12:41

Apartament 3 camere, renovat, mobilat& utilat 88 500 €Brasov - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

02.08|19:48

Apartament NOU renovat, 3 camere, mobilat, utilat 84 700 €Arad - Reactualizat Azi la 74 m² Salvează ca favorit

28.05|21:20

Apartament 3 camere renovat, mobilat si utilat 195 000 €Prețul e negociabil Cluj-Napoca - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

01.07|00:34

3 camere renovat | mobilat si utilat | cu loc de parcare 206 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 82 m² Salvează ca favorit

20.09|13:12

Apartament 3 camere, renovat, mobilat si utilat 87 000 € Brasov - Azi la 41 m² Salvează ca favorit

03.10|13:53

GAVANA 2 camere sd , renovat , centrala , mobilat + utilat !!! 53 999 €Pitesti - Azi la 42 m² Salvează ca favorit

22.08|20:01

VÂND apartament 2 camere, renovat și complet utilat Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 56 000 € Negociabil Drobeta-Turnu Severin Azi

19.09|01:11
  • >> Următoarea

Istoria cererilor dvs

Data adăugată