Inchiriere Spatiu Comercial Zona Garii Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 700 € Negociabil Slobozia Azi 1 700 €: Adresa: Strada Garii, nr. 1, Slobozia, Ialomița (Autogara Comtrans) Suprafata utila: 150 mp. utili; Toate utilitățile, centrală termică pe gaz, aer condiționat, curent 2.20 și trifazic; Pretabil di...
Ofer spre inchiriere Spatiu Comercial Zona Piata Agroalimentara Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 000 € Negociabil Slobozia Azi
Închiriere Spațiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 € Slobozia Azi 1 lei: Închiriez spațiu comercial, ultra central, vis a vis de magazinul Ialomița, cu o suprafață de 32 metri pătrați. Spațiul dispune de punct sanitar si centrala proprie.
Închiriere spațiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 4 000 € Slobozia Ieri Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Ialomita (judet), Slobozia, la 4 000 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 470 m² suprafata utila si 470 m² suprafata construita. Storia 6085613
Inchiriere spatiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 9 € Slobozia Azi
Spatiu comercial vanzare/inchiriere Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 640 € Slobozia Ieri
Spatiu comercial vanzare/inchiriere Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 770 € Slobozia Azi
Spatiu comercial vanzare/inchiriere Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 770 € Slobozia 22 mar
ofer spre închiriere spațiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 9 € Slobozia Azi 9 €: renovat recent, utilități, situat în str. Vânători, bl. D3, parter, Slobozia, chirie 9 euro/mp
Ofer spre inchiriere spatiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 809 € Negociabil Slobozia Azi
Inchiriere/vanzare spatiu comercial central Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 574 € Negociabil Slobozia Azi
INCHIRIERE | Spațiu comercial | 162 mp | parter | Slobozia | 4 050 €Slobozia - Azi la 162 m² Salvează ca favorit
INCHIRIERE | Spațiu comercial | 400 mp | parter | Slobozia | 8 000 €Slobozia - Azi la 400 m² Salvează ca favorit
Ofer Inchiriere Spatiu Comercial Ultra Central Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 000 € Slobozia Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Ialomita (judet), Slobozia, la 1 000 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 50 m² suprafata utila si 60 m² suprafata construita. Conform Proprietarul principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, conducta de gaze naturale, baie privata. Storia 5827329
Inchiriere Spatiu Comercial Slobozia Matei Basarab Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 4 000 € Slobozia Azi Spatii comerciale de inchiriat bine pozitionat in Ialomita (judet), Bulevardul Matei Basarab, la 4 000 €/luna. Acest spatii comerciale de inchiriat are 470.00 m² suprafata utila si 475 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara ADAR CONSULT SERV SRL principalele calitati ale apartamentului sunt conducta de gaze naturale, aer conditionat, fibra optica. Storia 6303988
Spatiu comercial 208mp, vanzare sau inchiriere strada Matei Basarab 350 000 €Prețul e negociabil Slobozia - Azi la 208 m² Salvează ca favorit
Închiriere spatiu Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 500 € Slobozia Azi 500 €: Pretabil pentru diferite activitati
Policlinica cu plata | Spatiu Birouri | 2 camere | Prima Inchiriere 300 €Slobozia - Azi la 55 m² Salvează ca favorit
vand spatiu comercial, zona Ddeman Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 133 348 € Fetesti Azi 646 170 lei: SC ALBERTO COM SRL, in faliment, in bankruptcy, en faillite, cu sediul in municipiul Slobozia, DN 2A, zona Est Sere, lot nr.cladirea C1, jud. Ialomita, inregistrata la O.R.C. Ialomita sub nr. J 21/6...
Ofer spre inchiriere Spatiu Birouri Cabinet medical Administrativ 20 €Prețul e negociabil Slobozia - Azi la 74 m² Salvează ca favorit
Inchiriez spatiu comercial ( zona 0) langa Aktas Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 200 € Negociabil Slobozia Azi 1 200 €: Inchiriez spatiu comercial, fostul restaurant Bosfor. Aproximativ 150m.p, 2 bai,spatiu birou,spatiu amenajat nou. Pentru cei interesati va rog sa sunati la nr 0722366543 (banca,farmacie,etc)
Inchiriez Spatiu Comercial Zona Piata Agroalimentara Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 000 € Negociabil Slobozia Azi
Vand spațiu comercial stradal, afacere, zona Metalurgie, Doi Baieti 25 000 €Slobozia - Azi la Salvează ca favorit
vand spatiu comercial zona bazar Slobozia , posibil plata in rate Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 130 000 € Negociabil Slobozia Azi
vand spatiu comercial zona bazar Slobozia , posibil plata in rate Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 130 000 € Negociabil Slobozia Azi 130 000 €: Spatiul comercial este situat in zona bazar Slobozia , are Sc=130 mp , Su =120 mp , este dotat cu canalizare , apa, gaze , curent , incalzire in pardoseala . Deschidere fatada = 12 m . Posibil plata ...
Spatiu Comercial, 65 MP Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 600 € Slobozia Azi
Ofer spre inchiriere spatiu comercial, (zona bd. Cosminului - Central) utilat si dotat, ideal pentru casa de amanet/ schimb valutar (vad comercial de peste 20 ani) sau pentru alte activitati comerciale. Informatii la nr. tel 729 - arata telefon -
Închiriez spațiu comercial Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 900 € Slobozia Azi 900 €: Închiriez spațiu comercial ultracentral in suprafața de 50 mp
Inchiriez spatiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 000 € Slobozia Azi 1 000 €: Inchiriez spatiu comercial, Bulevardul Matei Basarab.,bloc J1,zona centrala.Mai multe detalii la telefon
Spatiu comercial Slobozia Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 95 000 € Slobozia Noua Azi 95 000 €: Spatiul comercial este situat in Slobozia, stradal, pe bulevardul Matei Basarab si beneficiaza de trafic pietonal si auto intens. Imobilul are o suprafata de 30 metri patrati utili, incalzirea est...
Vand spatiu comercial 280 000 EUR Vand cladire P+1+M in suprafata construita de 235 mp. parter , 202 mp. etaj si mansard ... Slobozia Ialomita Telefon validat azi 367 m2 Vand cladire P+1+M in suprafata construita de 235 mp. parter , 202 mp. etaj si mansarda 150mp, situat in Slobozia ,jud. Ialomita str. Garii peste drum de LIDL . Spatiul are cai de acces separate si are toate utilitatile; bucatarie parter, aer conditionat ,curent trifazic 380v, canalizare,apa,gaze,centrala termica,2 grupuri sanitare etc. Spatiul se preteaza pentru orice activitate comerciala (sali de evenimente,birouri,depozitare,croitorie,etc.) si este disponibi imediat. Pretul este de 280000 euro usor negociabil pentru vanzare. Spatiul este închiriat pe 5 ani . Relatii la tel 0722344645: Stadiul constructiei: Finalizat, numar etaj: 1, numar camere: 2, suprafata utila: 367mp, suprafata construita: 437mp, anul constructiei: 1993.
Inchiriez spatiu comercial Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 410 € Slobozia Azi 2 000 lei: Spatiu de 40m pătrați plus grup sanitar
Spatiu comercial Slobozia Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 110 000 € Slobozia Noua Azi 110 000 €: Spatiul comercial este situat in Slobozia, stradal, pe bulevardul Matei Basarab si beneficiaza de trafic pietonal si auto intens. Imobilul are o suprafata de 30 metri patrati utili, incalzirea est...
Spatiu comercial de inchiriat Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 1 200 € Slobozia Azi 1 200 €: Ofer spre inchiriere spatiu central in Slobozia, Bld. Chimiei, bl. D2, vitrina mare, doua unitati aer conditionat, centrala termica, curent 220/380 v, hidrant PSI in interior, 1 grup sanitar ( la cer...
Închiriez spațiu comercial. Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 266 € Slobozia Azi 1 300 lei: Închiriez spațiu comercial ideal birouri firmă,zona B-dul Unirii.
Vand spatiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 65 000 € Negociabil Slobozia Azi 65 000 €: Vand spatiu cu suprafata de 70 mp. Anul constructiei este 2016, iar structura este din fier si beton In prezent, la locatie isi desfășoară activitatea o brutarie si exista posibilitatea preluarii con...
Inchiriez spatiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 103 € Slobozia Noua Azi 500 lei: Ofer spre inchiriere spatiu comercial situat in Slobozia noua cu toate utilitatile. Mai multe detalii la telefon.
De vanzare spatiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 15 000 € Slobozia 5 nov 15 000 €: De vanzare spatiu comercial Imobilul este situat pe DN 2A in com.Andrasesti,str.Gheorghe Gr.Cantacuzino,nr.67,jud.Ialomita,compus din 3camere si un hol,cu suprafata construita de 82mp,terenul afe...
Închiriez spațiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 823 € Slobozia Azi
Inchiriez spatiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 2 000 lei Slobozia Azi 2 000 lei: Ofer spre închiriere spatiu comercial langa Spitalul Judetean Spatiul este pretabil pentru salon ,cabinet medical,birouri ,farmacie etc
Vânzare spațiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 88 000 € Negociabil Slobozia 3 sep
De vanzare spatiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 15 000 € Slobozia Azi 15 000 €: De vanzare spatiu comercial Imobilul este situat pe DN 2A in com.Andrasesti,str.Gheorghe Gr.Cantacuzino,nr.67,jud.Ialomita,compus din 3camere si un hol,cu suprafata construita de 82mp,terenul afe...
Spațiu comercial de închiriat Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 990 € Slobozia Azi 1 990 €: Spațiu comercial situat în Slobozia pe bulevardul central M.Basarab, lângă Banca Agricover. Spațiul este pretabil pt activități de tip, sală de jocuri, birouri, agenții, clinică medicală Toate utilită...
Închiriez spațiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 102 € Slobozia Azi
Închiriez spațiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 545 € Negociabil Slobozia Ieri
Închiriez spațiu comercial Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 101 € Slobozia Azi 500 lei: Închiriez spațiu comercial, 12 m.p ,str lacului, U 38
spatiu comercial de inchiriat Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 1 800 € Slobozia Azi
Spatiu Comercial de Inchiriat Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 500 € Slobozia Azi 500 €: Adresa: Strada Garii, nr. 1, Slobozia, Ialomița (Autogara Comtrans) Suprafata utila: 33 mp. utili (spatiu principal 24 mp, spatiu secundar 9 mp); Toate utilitățile, curent 2.20 și trifazic; Pretabi...
Spatiu comercial de vanzare Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 89 000 € Negociabil Slobozia Azi
Spațiu comercial de vânzare 89 000 EUR Vând spațiu comercial 50mp și 20 mp terasă acoperită. Spațiul este prevăzut cu dou ... Slobozia Ialomita Telefon validat azi 1 271 €/m2 | 70 m2 Vând spațiu comercial 50mp și 20 mp terasă acoperită. Spațiul este prevăzut cu două intrari separate din exterior cu câte două uși duble de termopan. Terasă nouă, faianță nouă în baie, centrală termică nouă, calorifere noi, apă separat, ușile de termopan duble la exterior sunt noi, spațiul este prevăzut cu rafturi de sticlă pentru cei interesați. Poate fi util: comerț cu amănuntul, birouri, cabinet. Spațiul este stradal, vad bun, vis-a-vis de hala agroalimentara. Publi24_1665466301