10 minute Metrou Berceni - 2 Camere cu gradina53990 Euro - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

10 minute Metrou Berceni - 2 Camere cu gradina 53990 Euro 53 990 €Popesti-Leordeni - Azi la 71 m² Salvează ca favorit

13.09|11:23

10 minute Metrou Berceni - 2 camere cu Gradina 53990 Euro 53 990 €Popesti-Leordeni - Azi la 71 m² Salvează ca favorit

26.09|10:05

10 minute Metrou Berceni - 2 camere Decomandat - 61926 Euro 61 926 €Popesti-Leordeni - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

13.09|11:23

10 minute Metrou Berceni - 2 camere tip Studio - 49083 Euro 49 083 € Popesti-Leordeni - 04 octombrie 202445 m² Salvează ca favorit

05.10|19:15

10 minute Metrou Berceni - 2 camere Decomandat - 61926 Euro 61 926 € Popesti-Leordeni - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

30.10|09:30

10 minute Metrou Berceni - 2 camere tip studio - 50917 Euro 50 917 € Popesti-Leordeni - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

30.09|11:57

10 minute Metrou Berceni - 2 camere tip Studio - 50917 Euro 50 917 €Popesti-Leordeni - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

26.09|10:12

10 minute Metrou Berceni - Garsoniera - 40826 Euro 40 826 €Popesti-Leordeni - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

19.09|11:11

10 minute Metrou Berceni - garsoniera - 40826 Euro 40 826 € Popesti-Leordeni - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

31.10|14:57

METROU Berceni | Apartament 3 camere la 2 minute METROU 78 900 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

02.05|20:45

Metrou Berceni 2 camere la 4 minute de metrou 58 250 €Popesti-Leordeni - Azi la 45 m² Salvează ca favorit

23.04|09:18

Soseaua Berceni Apartament Nou cu Gradina Metrou M2 Berceni 56 500 €Popesti-Leordeni - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

25.09|14:09

Metrou Berceni-2 camere plus gradina 61 500 €Popesti-Leordeni - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

14.09|09:21

Metrou Berceni vanzare garsoniera dubla - 6 minute de metrou 48 600 €Popesti-Leordeni - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

15.04|09:34

Promotie la 2 camere cu gradina la Metrou Berceni 61 500 €Popesti-Leordeni - Azi la 75 m² Sterge din Salvate

24.07|19:01

Metrou Berceni Biruintei 2 camere cu gradina. 61 500 €Popesti-Leordeni - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

16.08|08:47

Metrou Berceni [7 minute]-2 Camere-Finalizat 76 900 € Popesti-Leordeni - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

01.11|17:37

[ 8 MINUTE METROU BERCENI ] APARTAMENT 3 CAMERE - 61 MP 68 900 EUR COMISION 0% !!! Vino sa iti prezentam acest apartament versatil ce te va face s ... Popesti-Leordeni Ilfov azi 1 130 €/m2 | 61 m2  |  3 camere COMISION 0% !!! Vino sa iti prezentam acest apartament versatil ce te va face sa intelegi rapid ca nu exista pentru tine o alegere mai buna decat aceasta! Va propunem spre achizitie apartament cu 3 camere de 61 mp si balcon de 10 mp, situat la etajul 1, intr-un imobil cu regim de inaltime P+4. Pentru a te simti cu adevarat acasa in noua ta locuinta iti punem la dipozitie posibilitatea de a alege gresia, faianta si parchetul. Ansamblul dispune de infrastructura completa si acces rapid la mijloacele de transport. Știm că alegerea unei locuințe este una dintre cele mai importante decizii în viață, de aceea am ales să investim în materiale și finisaje durabile, sigure, de calitate. Este amplasat la aproximativ 10 minute de mers pe jos față de stația de metrou Berceni și de mijloacele de transport în comun STB tramvai si autobuz. În proximitate găsim: grădinițe, scoli, parcuri, magazine si hipermarketuri. !!! TERMEN DE FINALIZARE Aprilie 2023. Publi24_1654682342

20.06|16:37

Apartament 3 camere 7 minute metrou Berceni 107 900 € Popesti-Leordeni - Azi la 70 m² Salvează ca favorit

29.10|11:02

3 Camere 4 Minute Metrou Berceni - Finalizat 116 500 €Popesti-Leordeni - Azi la 83 m² Salvează ca favorit

17.08|12:46

Metrou Berceni [7 minute]-2 Camere-Finalizat 76 900 €Popesti-Leordeni - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

13.09|14:52

Berceni metrou 5 minute Ap 3 camere decomandat 74 mp 106 900 €Popesti-Leordeni - Azi la 74 m² Salvează ca favorit

27.09|17:01

7 Minute Metrou Berceni - 2 camere - Piscina 60 900 € Popesti-Leordeni - Azi la 42 m² Salvează ca favorit