Apartament 2 Camere Acces Metrou Zona Aparatorii Patriei Mutare Rapida - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament 2 Camere Acces Metrou Zona Aparatorii Patriei Mutare Rapida 87 200 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

17.09|10:17

Apartament 2 Camere Acces Metrou Zona Aparatorii Patriei Mutare Rapida 87 200 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

02.10|17:08

MUTARE RAPIDA! Apartament 3 camere , Metrou Aparatorii Patriei (10min) 84 510 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 69 m² Salvează ca favorit

07.11|11:13

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere, bloc nou, mutare rapida 68 290 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 47 m² Salvează ca favorit

14.09|12:46

Garsoniera-Mutare Rapida-Aparatorii Patriei 48 300 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

22.05|13:14

Apartament 3 camere cu terasa 42 mp- acces metrou Aparatorii Patriei 137 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

06.10|13:38

Apartament decomandat cu 2 camere, acces metrou Aparatorii Patriei, S4 110 900 € Bucuresti, Sectorul 4 - 26 iulie 202563 m² Salvează ca favorit

01.08|04:13

Apartament 2 camere decomandat | Acces metrou Apărătorii Patriei 75 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat la 30 aprilie 202558 m² Salvează ca favorit Excelent apartament de vânzare cu 2 în Bucuresti (judet), Aparatorii Patriei, la 75 000 €. Acest apartament de vânzare situat la etajul 3 are 57,70 m² m&sup2 suprafața utilă și 57,70 m² suprafața construită. Conform Agentia imobiliara Vladimir Tataru principalele calitati ale apartamentului sunt balcon, lift, internet. Storia 9409429

03.05|05:13

Apartament 3 camere, acces rapid Metrou Aparatorii Patriei, imobil nou 95 140 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

27.09|11:15

Apartament 2 camere decomandat, acces rapid metrou Aparatorii Patriei 89 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 62 m² Salvează ca favorit

07.10|08:50

Apartament 3 camere, acces rapid Metrou Aparatorii Patriei, imobil nou 104 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 78 m² Salvează ca favorit

03.09|14:32

Cauti un apartament cu mutare rapida? Acces metrou Lujerului cu STB 63 600 €Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 53 m² Salvează ca favorit

10.09|00:19

Apartament cu acces rapid la metrou Apărătorii Patriei 95 413 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 66 m² Salvează ca favorit

04.10|08:57

30.09|09:44

Apartament cu acces rapid la metrou Apărătorii Patriei 95 413 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 66 m² Salvează ca favorit

09.09|08:52

Apartament cu acces rapid la metrou Apărătorii Patriei 59 633 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

05.09|18:18

09.09|22:06

09.09|22:13

Apartament tip studio, acces rapid la metrou Aparatorii Patriei 75 900 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

03.10|06:04

Apărătorii Patriei - Casă cu 4 Camere - Acces Rapid la Metrou 199 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 104 m² Salvează ca favorit

26.10|18:53

Metrou Aparatori Acces Rapid - 2 camere etaj 1 Acte Gata mutare rapida 67 995 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

08.10|10:23

2 camere metrou Aparatorii Patriei gata de mutare 74 770 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

28.10|09:10

2 camere 56,8 mp - gata mutare - Metrou Aparatorii Patriei 74 800 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

05.09|10:03

Apartament 2 camereAparatorii PatrieiMetrou Aparatorii Patriei 82 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

28.10|10:59

Apartament 4 camere decomandat, acces la metroul Aparatorii Patriei 151 900 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 112 m² Salvează ca favorit

07.10|09:33

Apartament 2 Camere Zona Metrou Aparatorii Patriei 73 435 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

04.10|10:04

Apartament 2 Camere Zona Metrou Aparatorii Patriei 83 695 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 61 m² Salvează ca favorit

28.08|15:45

13.09|09:27

Apartament 2 Camere Zona Aparatorii Patriei 15 Min Metrou 72 385 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

18.09|20:45

Apartament 2 Camere Zona Aparatorii Patriei 15 Min Metrou 72 385 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit

03.10|20:05

Apartament 2 Camere Tip Studio Zona Metrou Aparatorii Patriei 68 550 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 49 m² Salvează ca favorit

23.04|21:21

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Aparatorii Patriei 15 Min Metrou 66 880 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

08.10|20:36

Apartament 3 camere cu balcon spectaculos, zona metrou Aparatorii Patriei Acest apartament decomandat cu 3 camere, situat in prestigiosul ansamblu Kreisstadt Boutique Residence, ofera un echilibru perfect intre confort, spatiu si design modern. Cu o suprafata utila de 74.90 mp, plus un balcon impresionant de 15.50 mp, locuinta este ideala pentru cei care apreciaza un stil ... 1907 EUR/m2 | 75 m2 Berceni, Sector 4, Bucuresti ieri 142 830 EUR Repostat automat Acest apartament decomandat cu 3 camere, situat in prestigiosul ansamblu Kreisstadt Boutique Residence, ofera un echilibru perfect intre confort, spatiu si design modern. Cu o suprafata utila de 74.90 mp, plus un balcon impresionant de 15.50 mp, locuinta este ideala pentru cei care apreciaza un stil de viata modern si aerisit. Ce ofera acest apartament? - Living spatios de 18.25 mp, ideal pentru relaxare si socializare - Bucatarie separata de 8.60 mp, optimizata pentru organizare eficienta - Dormitor matrimonial de 14.20 mp, perfect pentru confort maxim - Al doilea dormitor de 13.65 mp, ideal pentru copii, birou sau oaspeti - Doua bai moderne (3.35 mp si 4.85 mp), finisate cu materiale premium - Hol generos de 12.00 mp, cu posibilitate de depozitare inteligenta - Balcon spectaculos de 15.50 mp, loc ideal pentru momente de relaxare - Apartament decomandat – camere distincte pentru intimitate sporita - Balcon generos – spatiu extins pentru relaxare - Finisaje premium si design modern - Parcare subterana si supraterana disponibila - Acces rapid la metrou si zone comerciale ID anunț: 1741940201

15.08|05:07

Apartament 3 camere, in mobil Lux tip boutique. Zona metrou Aparatorii Patriei. Agentia Cristal Imobiliare va prezinmta spre vanzare apartament modern 3 camere. Zona metrou Aparatorii Patriei. Parter inalt in imobil lux de tip boutique cu 3 etaje. An constructie 2021. Complet mobilat si utilat. Calitate si finisaje premium. Living spatios cu bucatarie open-space si zona ... 2632 EUR/m2 | 68 m2 Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti azi 179 000 EUR De vanzare aparament Decomandat, 68 mp Parter Aparatorii Patriei • Sector 4 Bucuresti • Detalii pe Publi24!

03.04|05:28

Apartament 2 camere finalizat, mutare imediata, Aparatorii Patriei 87 200 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 64 m² Salvează ca favorit

08.10|09:34

30.09|00:06

Apartament tip studio, metrou Aparatorii Patriei, zona linistita 64 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Reactualizat la 10 iulie 202449 m² Sterge din Salvate

11.07|08:58

Apartament nou- Aparatorii Patriei- mutare in 2 luni- 69.500 euro+tva 69 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

26.08|00:13

2 camere, zona Berceni, Aparatorii Patriei, Metrou/STB; Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 68 500 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bucuresti (judet), Strada Turnu Magurele, la 68 500 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 7 are 60 m&sup2 suprafata utila si 70 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara ESENTIALHOME.RO principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, fibra optica, conducta de gaze naturale. Storia 5141274

16.06|11:25

Direct Dezvoltator 3 Camere Mutare Rapida Zona Metrou Comision 0 92 900 €Popesti-Leordeni - Azi la 110 m² Salvează ca favorit

05.08|17:38

Apartament 3 Camere | One Cotroceni I LUX | Metrou | Mutare rapida 260 000 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 103 m² Salvează ca favorit