Apartament 2camere, 23 000 €Prețul e negociabil Streisangeorgiu - Azi la 48 m² Salvează ca favorit
Apartament 2camere 45 000 €Prețul e negociabil Resita - Azi la 56 m² Salvează ca favorit
Apartament 2Camere 75 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit
apartament 2camere proprietar vând apartament semidecomandat cu 2camere pe nanterre. apartamentul se afla situat la etajul 4 4, fara probleme la acoperiș. are o suprafață de 45mp și deține centrala termica. in apropiere se afla școală Nr 22 , parcul Pușkin,fiind o zona foarte buna cu acces la mijloace de transport,piata ... 1778 EUR/m2 | 45 m2 Craiova, Dolj azi 80 000 EUR proprietar vând apartament semidecomandat cu 2camere pe nanterre. apartamentul se afla situat la etajul 4 4, fara probleme la acoperiș. are o suprafață de 45mp și deține centrala termica. in apropiere se afla școală Nr 22 , parcul Pușkin,fiind o zona foarte buna cu acces la mijloace de transport,piata mare. mai multe detalii la telefon. Publi24_1742811643
Apartament 2camere in Bunloc 54 999 EUR Proprietar Vand apartament cu 2camere decomandat, total mobilat si utilat cu o suprafat ... Bunloc Sacele Brasov azi 50 m2 | 2 camere
Vând apartament 2camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 8 513 € Negociabil Medgidia Azi
Apartament 2camere, in centru, et. 4 45 000 EUR Vand apartament 2camere, semidecomandat, 2balcoane, 2 spatii depozitare (debara ... Calarasi Calarasi azi 49 m2 Vand apartament 2camere, semidecomandat, 2balcoane, 2 spatii depozitare (debara), 50mp, et. 4/4, in centru, fara nici o îmbunătățire. Publi24_1646510905
Vând apartament 2camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 46 000 € Negociabil Costesti Azi
Vând apartament cu 2camere 75 000 €Prețul e negociabil Targu Jiu - Azi la Salvează ca favorit
Vând Apartament,2camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 42 000 € Medgidia Azi
Vând apartament 2camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 42 000 € Negociabil Medgidia 15 oct
Vand apartament 2camere Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 47 000 € Negociabil Alexandria Azi
Vând apartament 2camere 42 000 €Prețul e negociabil Tarnaveni - Azi la 54 m² Sterge din Salvate
Vând apartament 2camere 56 000 €Prețul e negociabil Valcele - Azi la 59 m² Salvează ca favorit
Apartament 2camere, decomandat 54 000 €Prețul e negociabil Vaslui - Azi la Salvează ca favorit
Apartament 2camere decomandat 73 000 € Slatina - Azi la 55 m² Salvează ca favorit
De vanzare apartament 2camere 29 900 €Alexandria - Azi la 36 m² Salvează ca favorit
Apartament 2camere unirii sud 72 000 €Buzau - Azi la 53 m² Salvează ca favorit
Vand apartament 2camere 35 000 €Prețul e negociabil Bocsa - Azi la Sterge din Salvate
Apartament 2camere decomandat!!! 78 000 €Bacau - Azi la 57 m² Salvează ca favorit
Apartament 2camere de vînzare 580 000 €Prețul e negociabil Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 38 m² Salvează ca favorit
Apartament 2camere Craiovita 8/10 64 000 €Craiova - Azi la 41 m² Salvează ca favorit
Apartament 2camere unirii sud 78 000 € Buzau - Azi la 60 m² Salvează ca favorit
Vand apartament 2camere 36 000 €Prețul e negociabil Giurgiu - Azi la 40 m² Salvează ca favorit
Apartament 2camere Rovine 3/4 70 500 € Craiova - Azi la 42 m² Salvează ca favorit
apartament 2camere central 2camere necesita renovare interior exterior izolat central et -1 982 EUR/m2 | 56 m2 Campina, Prahova azi 55 000 EUR Telefon validat 2camere necesita renovare interior exterior izolat central et -1 Publi24_1715524566
Vând apartament 2camere Rahova Rahova caporal ilina apartament 2camere cf1 dec p 4 curat cadastru intabulare 1442 EUR/m2 | 52 m2 Rahova, Sector 5, Bucuresti azi 75 000 EUR Telefon validat Rahova caporal ilina apartament 2camere cf1 dec p 4 curat cadastru intabulare Publi24_1750946239
Apartament 2camere Traian Vuia Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 53 000 € Buzau Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Buzau (judet), Buzau, la 53 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 50mp m² suprafata utila si 55 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Orizont Impex principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, parcare masina, conducta de gaze naturale. Storia 6691794
Apartament 2camere 30mp Tatarasi 50 000 €Iasi - Azi la 30 m² Salvează ca favorit
Apartament 2camere mobilat și utilat Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 60 000 € Craiova Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Dolj (judet), Craiova, la 60 000 €. Acest apartamente de vanzare are 42 m² suprafata utila si 42 m² suprafata construita. Storia 6775537
Apartament 2camere Spiru Haret 50 000 €Buzau - Azi la 50 m² Sterge din Salvate
Vand apartament 2camere, Severin 38 000 EUR Vand apartament 2camere in Drobeta Turnu Severin, etajul 1, zona centrala, lamg ... Drobeta-Turnu Severin Mehedinti Telefon validat azi 42 m2
Apartament-2camere-zona ultracentrală Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 57 000 € Deva Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Hunedoara (judet), Bulevardul 22 Decembrie, la 57 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 49 m² suprafata utila si 63 m² suprafata construita. Storia 6231566
Apartament 2camere Craiovita Segarcea Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 56 000 € Craiova Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Dolj (judet), Craiova, la 56 000 €. Acest apartamente de vanzare are 51 m² suprafata utila si 56 m² suprafata construita. Storia 7118457
Vând apartament 2camere în Deva 62 000 €Prețul e negociabil Deva - Azi la Salvează ca favorit
Vând urgent apartament 2camere Micro 19! 51 000 EUR Persoana fizică, vând apartament cu doua camere decomandate în Micro 19 la blocuril ... Micro 19 Galati Galati azi 1 133 €/m2 | 45 m2 Persoana fizică, vând apartament cu doua camere decomandate în Micro 19 la blocurile O de la capătul troleului. Apartamentul este la etajul 1/10, are 45 mp totali, izolat exterior, termopan, centrala termica, aer condiționat, este liber, și prețul este de 51.000 euro usor negociabil. Pentru mai multe detalii apelați la . Publi24_1653328900
Vand apartament Nord 2camere 50 000 €Prețul e negociabil Ploiesti - Azi la 45 m² Salvează ca favorit