Apartament Urziceni - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

11000 €: 11 000 €: Vând teren intravilan ofertă mai multe detalii 0720719444 ofer dif cu loc în urziceni sau apartament

20.05|22:49

20 €: 20 €: Teren intravilan semicentral in Urziceni Ialomita, suprafata peste 1000 mp, situat in vecinatatea Silozului de cereale, in spatele caselor de pe str. Puscasi, accesul prin str. Viilor la dreapta...

25.03|12:10

Vând apartament 3 camere decomandat situat în Urziceni vis a vis de magazinul Profi dintre blocuri pe str Muncii. Apartamentul deține 2 dormitoare 1sufragerie 1 bucătărie 1 baie 2 holuri 3debarale și un balcon foarte spațios închis în termopan. Apartamentul este foarte bine întreținut deținând centrală termică nouă și acoperiș având posibitate extindere sau modificări fiind ultimul etaj. Se vinde complet mobilat și utilat. Mai multe detalii la tel: 0764 114 657 Confort: 1 Tip imobil: Bloc de apartamente Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

09.08|20:56

Apartament Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 49 000 € Urziceni Azi

09.07|16:17

Apartament Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 28 000 € Barbulesti Azi

06.05|15:53

Apartament 3 camere Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 70 000 € Urziceni Azi

20.02|23:07

Apartament de vanzare in Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 60 000 € Negociabil Urziceni Azi

31.08|12:07

Vand apartament Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 42 000 € Urziceni Azi

05.03|15:27

Apartament 3 camere Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 45 000 € Urziceni Azi

05.09|15:42

Apartament 3 de vinzare in Urziceni 60 000 EUR Apartament 3 camere de vanzare in Urziceni la etajul 3 din 4 intr un bloc ultra centra ... Central Urziceni Ialomita azi 952 €/m2 | 63 m2 Apartament 3 camere de vanzare in Urziceni la etajul 3 din 4 intr un bloc ultra central cu vedere la catedrala. Apartamentul dispune de 2 bai de centrala termica, aer conditionat, geamuri termopan, usa metalica etc. Pretul apartamentului este de 60.000 EUR negociabil. Pentru mai multe detalii sunati la nr Nicu. Publi24_1659604430

04.08|12:08

Apartament 3 camere/Urziceni 72 500 €Urziceni - Azi la 74 m² Salvează ca favorit

20.08|11:54

Apartament 2 camere Urziceni 65 000 €Urziceni - Azi la Salvează ca favorit

11.09|22:00

Apartament 2 camere Urziceni 65 000 €Urziceni - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

16.09|17:43

ȘOS GIURGIULUI STR URZICENI APARTAMENT 2CAMERE CONFORT 2 ETAJ 4/4 LIBER CADASTRU ȘI INTABULARE ACCEPT PRIMA CASĂ ȘI CREDIT IPOTECAR BANCAR.

18.01|18:42

Apartament 3 cam, de vânzare Urziceni, Ialomita Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 59 800 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 3 Azi

23.04|09:59

Apartament 2 camere, Urziceni, Ialomita Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 33 500 € Negociabil Urziceni 27 dec 33 500 €: Vand apartament in Urziceni. Strada Muncii, bloc 112, scara C, apartament 12, etaj 3. Apartamentul dispune de 2 camere.

18.01|01:32

Vând apartament 2 camere Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 30 000 € Negociabil Urziceni Azi

28.12|04:26

Vând apartament 3 camere Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 55 000 € Negociabil Urziceni Azi

05.04|08:34

Vand Apartament 3 camere, Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 60 000 € Negociabil Urziceni Azi

23.04|20:24

Apartament 2 Camere Urziceni Nr Tel în descriere 40 000 €Urziceni - Azi la 40 m² Salvează ca favorit

10.04|19:00

Vand apartament 3 camere Urziceni 60 000 €Urziceni - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

27.08|19:26

URZICENI vand apartament 2 camere etaj 2/4 Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 25 500 € Urziceni Azi 25 500 €: URZICENI proprietar vand apartament de doua camere semidecomandat etaj 2 din 4 in bloc civilizat. Apartamentul este dotat cu centrala proprie pe gaz, este recent renovat cu gresie, faianta, parchet si...

05.09|10:20

APARTAMENT 5 CAMERE , 2 NIVELE,ULTRACENTRAL URZICENI 75 000 EUR Apartamentul se afla situat in centrul Municipiului Urziceni pe Bd. Republicii.Configurati ... Urziceni Ialomita Telefon validat azi 735 €/m2 | 102 m2  |  5 camere Apartamentul se afla situat in centrul Municipiului Urziceni pe Bd. Republicii.Configuratia este astfel: 1. Nivelul 1(etajul 4) : bucararie+ debara, 1 baie, 1 hol, living spatios+ spatiu de depozitare,balcon, scara interioara catre nivelul 2(etajul 5). 2. Nivelul 2(etajul 5): 1 hol, 4 dormitoare,1 baie. Dispune de centrala termica. Este pozitionat cu vedere catre S si E. Exista posibilitatea de a fi mansardat si de amenajare a unei terase.Pentru mai multe detalii pot fi contactat telefonic. Publi24_1636669973

16.06|21:25

Apartament 50 mp decomandat, zona centrala Urziceni 48 000 €Prețul e negociabil Urziceni - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

09.08|19:54

Vand apartament 2 camere in Urziceni -Ialomita 55 000 €Posta - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

22.04|17:00

Apartament 3 camere, ultracentral Urziceni, jud Ialomita 65 000 €Posta - Azi la 69 m² Salvează ca favorit

09.07|12:48

Apartament ultracentral Urziceni, decomandat, 5 camere, 2 niveluri Apartamente - Garsoniere de vanzare 4 sau mai multe 15 325 € Negociabil Urziceni Azi

11.11|19:10

Urban Residence II-Apartament 2 camere bloc nou Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 55 000 € Urziceni Azi

17.01|23:18

Urban Residence I - apartament cu 3 camere in bloc nou Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 69 000 € Negociabil Urziceni 8 mar

27.03|19:35

Apartament de vanzare in urziceni, strada calea Bucuresti Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 58 000 € Urziceni Azi

25.10|21:54

Urban Residence I - apartament cu 3 camere in bloc nou Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 69 000 € Negociabil Urziceni Azi

10.04|01:12

Urban residence III apartament cu 3 camere in bloc nou Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 67 000 € Negociabil Urziceni Azi

11.07|23:30

Vand apartament 4 camere etaj 1, mun. Urziceni, jud Ialomita 75 000 EUR Vand apartament cu 4 camere, decomandat, în municipiul Urziceni, str. Calea Bucurest ... Urziceni Ialomita azi 987 €/m2 | 76 m2 Vand apartament cu 4 camere, decomandat, în municipiul Urziceni, str. Calea Bucuresti, etaj 1, vedere pe ambele parti ale blocului. Apartamentul dispune de 2 bai, centrală termică, geamuri termopan Gealan, parchet, gresie, faianță, balcon închis si izolatie termică din polistiren cu grosimea de 10cm. Pret 75.000euro negociabil. Tel Cumpăr apartament cu 2 camere etaj 1 sau 2. Publi24_1660243165

11.08|21:29

De vanzare apartament 3 camere Urziceni Calea București 55 000 €Urziceni - Azi la Salvează ca favorit

27.05|18:52

Apartament 3 camere Parter, Urziceni str 9 Mai, langa Piata Centrala Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 48 000 € Urziceni Azi

22.02|16:34

55000 €: 55 000 €: Decomandat strada Aurora bloc 50 Dalia suprafața totală 72mp și utili 53 etaj 3 două balcoane,debara în interior cu ușă plus un alt spațiu de depozitare pe palier de 6,28mp, recent renovat,c...

20.05|19:23

60000 €: 60 000 €: Vând apartament decomandat 3 camere mobilat și utilat in conditii foarte bune complet renovat in 2020 .Apartamentul se afla pe str Eroilor in spate la clubul sindicatelor la etajul 4.Central...

02.05|01:05

Urziceni, Ialomita - apt. 3 cam. 73 mp Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 80 000 € Urziceni Azi 80 000 €: Apt. 3 camere din 1995 73 mp Etaj 2/2 - 9 apartamente pe scară Zona linistita, langa Poliția Urziceni Loc de parcare Zona verde in jurul blocului Liber peste 6 luni

16.04|23:43

casa de vanzare Urziceni Imobiliare Case de vanzare 68 000 € Urziceni Azi 68 000 €: Casa de vanzare in Urziceni, jud Ialomita, pe strada Viitorului nr 18. suprafata totala 680 mp, suprafata utila casa 102 mp, are 3 camere, 2 bai, bucatarie, magazie. Are apa, gaze, canalizare, curent ...