Apartament Zona Astra Mobilat Utilat Liber 79 500 €Brasov - Azi la 50 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere mobilat utilat - zona Astra 79 900 €Brasov - Azi la 42 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere (utilat-mobilat) zona Astra 85 000 €Brasov - Azi la 54 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere mobilat-utilat- zona Astra 100 000 €Brasov - Azi la 70 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere, mobilat si utilat, zona de interes Astra! 106 000 €Brasov - Azi la 61 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere mobilat-utilat , situat în zona Astra 85 000 €Brasov - Azi la 48 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 cam semidecomandat, mobilat, utilat, parter, zona Astra! 78 500 €Brasov - Azi la 43 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere, etaj 2, mobilat, utilat, zona Astra! 65 000 €Brasov - Azi la 39 m² Salvează ca favorit
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat - Zona Astra-Planete 79 500 € Brasov - Azi la 50 m² Salvează ca favorit
Apartament 3 camere, mobilat, utilat, parcare, zona Astra - Piata! 105 000 €Brasov - Azi la 56 m² Salvează ca favorit
Apartament tip vagon, etaj 4/4, zona Astra Brasov, mobilat si utilat 69 900 € Brasov - Azi la 48 m² Salvează ca favorit
Apartament Zona Grivitei Decomandat Mobilat Utilat Liber 95 000 €Brasov - Azi la 54 m² Salvează ca favorit
MOBILAT si UTILAT Apart 2 cam conf 2 Obor zona buna! LIBER 31 990 € Braila - Azi la 38 m² Salvează ca favorit
LIBER! 2 camere SPATIOS, Mobilat si Utilat, zona Bariera 63 000 € Braila - 16 octombrie 202455 m² Salvează ca favorit
MOBILAT si UTILAT Apart 2 cam conf 2 Obor zona buna! LIBER 34 000 €Braila - Azi la 38 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere, Astra, mobilat&utilat 74 000 €Brasov - Azi la 46 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere in Astra mobilat utilat 81 500 € Brasov - Azi la 45 m² Salvează ca favorit
LIBER Ap 2 cam conf 2 zona Obor etaj 2 Mobilat si utilat Merita vazut 36 000 €Braila - Azi la 30 m² Salvează ca favorit
Canta - apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, liber 93 000 €Iasi - Azi la 72 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere renovat, mobilat si utilat Astra-Lidl, X9KT10FDA 99 000 €Brasov - Azi la 50 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere, circular, etaj 2, mobilat, utilat, parcare, Astra 92 000 € Brasov - Azi la 48 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 camere, circular, etaj 2, mobilat, utilat, parcare, Astra 92 000 €Brasov - Azi la 50 m² Salvează ca favorit
Apartament mobilat si utilat, liber, et.2/8 bloc reabilitat- Teiul D 119 500 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 72 m² Salvează ca favorit
Apartament cu 2 camere Palas Mall, liber,mobilat si utilat Cod:156427 135 000 € Iasi - Azi la 48 m² Salvează ca favorit
Liber!MOBILAT si UTILAT!Apartament 2 camere,decomandat,capat Pacurari 94 000 € Rediu - Azi la 60 m² Salvează ca favorit
Liber!MOBILAT si UTILAT!Apartament 2 camere,decomandat,capat Pacurari 94 000 € Iasi - Azi la 60 m² Salvează ca favorit
APARTAMENT Bloc Nou 2022 Decomandat VIVO MALL Mobilat Utilat NOU Liber 79 900 €Pitesti - Reactualizat Azi la 57 m² Salvează ca favorit
Apartament 2 Camere EXPO PARC Confort 1 Semidecomandat Etaj 3 din 4 Liber Mobilat Și Utilat Complet Apartament 2 Camere EXPO PARC Confort 1 Semidecomandat Etaj 3 din 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! așa cum se vede în poze, dotat cu centrală proprie cu instalație pe cupru, termopan integral, izolat termic pe exterior, Instalație electrică schimbată cupru, baie renovată total, parchet laminat, ... 1666 EUR/m2 | 48 m2 Ceair, Pitesti, Arges azi 79 990 EUR Apartament 2 Camere EXPO PARC Confort 1 Semidecomandat Etaj 3 din 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! așa cum se vede în poze, dotat cu centrală proprie cu instalație pe cupru, termopan integral, izolat termic pe exterior, Instalație electrică schimbată cupru, baie renovată total, parchet laminat, gresie și faianță, Foarte Aproape De Centru, Disponibil Imediat, Pretabil Locuit Închiriere, Loc De Parcare Rezervat. MERITĂ VĂZUT !!! Agenția Imobiliară * KRISS * Comision Agenție 2 % Pentru mai multe detalii, poze, etc. ne puteți contacta la : TEL O768.O77.O62 ; O721.658.691 ; O753.O27.OOO WhatsApp : O768 O77.O62 sau E-mail Publi24_1743079758
Nou Pe Piață ! Apartament 3 Camere NORD Confort 1 Decomandat Renovat Mobilat Și Utilat Complet Liber Apartament de 3 camere NORD, Confort 1 Decomandat Sporit, Recent Renovat, Mobilat Și utilat Complet !!! Accesibilitate Excelentă, Preț Negociabil La Fața Locului !!! - Nou pe piață !!! Descoperiți un apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat într-un imobil modern cu lift, poziționat ... 1538 EUR/m2 | 65 m2 Nord, Pitesti, Arges azi 99 999 EUR De vanzare aparament 3 camere cam. Decomandat, 65 mp Etaj 5 Nord • Pitesti Arges • Detalii pe Publi24!
In arealul Astra- - - Racadau, Brasov, decomandat, mobilat si utilat 108 000 €Brasov - Azi la 65 m² Salvează ca favorit
2 camere mobilat utilat liber Giurgiului - Mirador 55 000 € Jilava - Azi la 49 m² Salvează ca favorit
Duplex 108 mp , utilat mobilat , teren liber 110 mp, Floresti. 189 990 € Floresti - Azi la 108 m² Salvează ca favorit
2 camere mobilat si utilat liber acte Berceni - Metalurgiei 85 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 61 m² Salvează ca favorit
Ap.3 camere, conf.1, dec, Viziru 3, etaj 2, mobilat si utilat, LIBER 49 900 €Braila - Azi la 65 m² Salvează ca favorit
2 camere mobilat utilat liber Brancoveanu - Grand Arena 83 500 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 62 m² Salvează ca favorit
3 camere mobilat utilat liber 5 min de Metrou Piata Sudului 75 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 55 m² Salvează ca favorit
2 camere mobilat utilat liber Brancoveanu - Izvorul Rece 77 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 52 m² Salvează ca favorit
Promotie! Berceni Luica 2 Camere Mobilat, Utilat Liber 46 000 €Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit
Ap.4 cam 92mp Scolilor conf.1 etaj 2. Mobilat si utilat! LIBER! 76 000 €Braila - Azi la 86 m² Salvează ca favorit
2 camere mobilat utilat liber Metalurgiei Parc Tudor Arghezi 96 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 57 m² Salvează ca favorit
2 camere mobilat si utilat modern, liber Berceni - Emil Racovita Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 73 000 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bucuresti (judet), Strada Emil Racovita, la 73 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 4 are 48.5 m² suprafata utila si 62 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Habitat Group Estate principalele calitati ale apartamentului sunt aer conditionat, conducta de gaze naturale, mobilat. Storia 6555806