Apartament mobilat si utilat, liber, et. 28 bloc reabilitat- Teiul D - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Apartament mobilat si utilat, liber, et.2/8 bloc reabilitat- Teiul D 119 500 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 72 m² Salvează ca favorit

08.04|13:24

Gorjului Apartament 2 Camere Mobilat Utilat Bloc Reabilitat 65 000 €Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

20.08|09:36

4 Camere Sebastian Apartament 2 Bai Mobilat Utilat Bloc Reabilitat 127 950 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 89 m² Salvează ca favorit

26.04|21:07

Apartament mobilat, utilat in bloc reabilitat Tei Facultatea De Const 64 000 € Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 41 m² Salvează ca favorit

09.10|09:32

Apartament 4 Camere 2 Bai Mobilat Utilat Bloc Reabilitat Sebastian 127 950 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 89 m² Salvează ca favorit

12.04|09:16

Apartament De Lux Mobilat Si Utilat Decomandat Bloc 1989 Reabilitat 95 000 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 72 m² Salvează ca favorit

16.04|11:36

21.06|10:07

27.04|09:39

05.08|10:05

Apartament decomandat, mobilat si utilat bloc reabilitat Metrou OBOR 120 000 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 76 m² Salvează ca favorit

27.09|11:30

Apartament 3 Camere Mobilat Utilat Bloc Reabilitat Dumbrava Noua 125 690 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

11.06|09:09

Petre Ispirescu Apartament 2 Camere Mobilat Utilat Bloc Reabilitat 75 000 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

28.05|08:21

APARTAMENT Bloc Nou 2022 Decomandat VIVO MALL Mobilat Utilat NOU Liber 79 900 €Pitesti - Reactualizat Azi la 57 m² Salvează ca favorit

30.06|10:57

AX700 Girocului, mobilat-utilat, bloc reabilitat termic 72 000 €Timisoara - Azi la 56 m² Salvează ca favorit

04.04|15:10

Ap. 3 camere 2 bai ,mobilat utilat,bloc din 1980 ,reabilitat 2024 110 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

01.10|17:38

3 Camere drumul taberei Mobilat Utilat Boxa Bloc Reabilitat 99 000 €Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 65 m² Salvează ca favorit

26.04|21:07

27.04|09:39

13 Septembrie 2 Camere Renovat Mobilat Utilat Centrala Bloc Reabilitat 125 900 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

29.05|08:35

13 Septembrie 2 Camere Renovat Mobilat Utilat Centrala Bloc Reabilitat 119 990 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 58 m² Salvează ca favorit

17.06|08:35

Ultracentral 3 cam.complet mobilat și utilat cu electrocasnice,bloc anvelopat și reabilitat termic Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat cu electrocasnice. Situat la et.4 pe str.Aleea Alunilor într-un bloc reabilitat termic și anvelopat în anul 2024. Datorită izolației de ultimă generație apartamentul își păstrează constant temperatura interioară foarte mult timp ,călduros iarna și răcoros ... 1059 EUR/m2 | 49 m2 Central, Valenii de Munte, Prahova azi 51,900 EUR 52,900 EUR Telefon validat Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat cu electrocasnice. Situat la et.4 pe str.Aleea Alunilor într-un bloc reabilitat termic și anvelopat în anul 2024. Datorită izolației de ultimă generație apartamentul își păstrează constant temperatura interioară foarte mult timp ,călduros iarna și răcoros vara un plus fiind A.C -ul de ultimă generație 12.000 btu. cu invertor Apartamentul este complet mobilat si utilat cu electrocasnice : AC,combina frigorifica,masina de spalat, aragaz inox cu rotisor ,hota, 2 TV Lcd , internet si TV.Incalzirea se realizeaza prin centrala proprie cu 5 calorifere din otel.(Costuri reduse la incalzire ) . Livingul este dotat cu coltar +masa cu 2 scaune, si 1 TV.Dormitorul dotat cu mobila moderna compusa din biblioteca cu birou PC,1 TV ,2 sifoniere, somiera ,pat cu saltea din spumă.Sufrageria : biblioteca,canapea extensibila 2locuri,1 sifonier + 1 dulap depozitare,masuta PC.Holul este dotat cu pantofar+ cuier.Contorizarea utilitatilor este individuala, existand separatie la apa si gaze. Loc de parcare auto rezervat la primăria orașului în fața blocului. Publi24_1723544675

09.07|02:09

1 Mai Metrou,Ion Mihalache,bloc reabilitat,et 5*8,LIBER!!! Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 72 000 € Bucuresti, Sectorul 1 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Bucuresti (judet), Bulevardul Ion Mihalache, la 72 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 5 are 47 m&sup2 suprafata utila si 51 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara ADRIANA principalele calitati ale apartamentului sunt lift, balcon inchis, spatiu depozitare. Storia 7003706

11.10|12:32

Apartament 2 camere MOBILAT/UTILAT zona linistita -Teiul Doamnei - 83 500 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

26.09|13:17

2 camere liber bloc reabilitat balcon Brancoveanu - Uioara 45 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

07.11|09:29

08.10|14:14

Proprietar-Liber-Drumul Taberei ,Moghioros,Favorit, bloc reabilitat Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 61 500 € Bucuresti, Sectorul 6 Azi

11.09|09:16

Militari Gorjului 3-4 minute etaj 3 Bloc Reabilitat liber Curat 78 500 €Bucuresti, Sectorul 6 - Azi la 72 m² Salvează ca favorit

26.04|07:23

Canta - apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, liber 93 000 €Iasi - Azi la 72 m² Salvează ca favorit

21.04|13:38

Apartament Zona Astra Mobilat Utilat Liber 79 500 €Brasov - Azi la 50 m² Salvează ca favorit

23.04|12:36

Apartament Zona Grivitei Decomandat Mobilat Utilat Liber 95 000 €Brasov - Azi la 54 m² Salvează ca favorit

21.09|16:15

Apartament cu 2 camere Palas Mall, liber,mobilat si utilat Cod:156427 135 000 € Iasi - Azi la 48 m² Salvează ca favorit

31.10|08:16

Liber!MOBILAT si UTILAT!Apartament 2 camere,decomandat,capat Pacurari 94 000 € Rediu - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

06.10|16:37

Liber!MOBILAT si UTILAT!Apartament 2 camere,decomandat,capat Pacurari 94 000 € Iasi - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

03.10|16:40

Apartament 2 camere Dorobanti I Bloc reabilitat I Mobilat 105 000 €Bucuresti, Sectorul 1 - Azi la 37 m² Salvează ca favorit

23.04|18:43

Apartament 2 camere semidecomandat, renovat si mobilat,bloc reabilitat 91 999 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 52 m² Salvează ca favorit

16.06|17:50

Apartament 3 cam Unirii | Mobilat | Mutare imediata | Bloc reabilitat 349 000 €Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 84 m² Salvează ca favorit

24.04|11:57

Apartament 2 Camere EXPO PARC Confort 1 Semidecomandat Etaj 3 din 4 Liber Mobilat Și Utilat Complet Apartament 2 Camere EXPO PARC Confort 1 Semidecomandat Etaj 3 din 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! așa cum se vede în poze, dotat cu centrală proprie cu instalație pe cupru, termopan integral, izolat termic pe exterior, Instalație electrică schimbată cupru, baie renovată total, parchet laminat, ... 1666 EUR/m2 | 48 m2 Ceair, Pitesti, Arges azi 79 990 EUR Apartament 2 Camere EXPO PARC Confort 1 Semidecomandat Etaj 3 din 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! așa cum se vede în poze, dotat cu centrală proprie cu instalație pe cupru, termopan integral, izolat termic pe exterior, Instalație electrică schimbată cupru, baie renovată total, parchet laminat, gresie și faianță, Foarte Aproape De Centru, Disponibil Imediat, Pretabil Locuit Închiriere, Loc De Parcare Rezervat. MERITĂ VĂZUT !!! Agenția Imobiliară * KRISS * Comision Agenție 2 % Pentru mai multe detalii, poze, etc. ne puteți contacta la : TEL O768.O77.O62 ; O721.658.691 ; O753.O27.OOO WhatsApp : O768 O77.O62 sau E-mail Publi24_1743079758

08.06|08:05

Nou Pe Piață ! Apartament 3 Camere NORD Confort 1 Decomandat Renovat Mobilat Și Utilat Complet Liber Apartament de 3 camere NORD, Confort 1 Decomandat Sporit, Recent Renovat, Mobilat Și utilat Complet !!! Accesibilitate Excelentă, Preț Negociabil La Fața Locului !!! - Nou pe piață !!! Descoperiți un apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat într-un imobil modern cu lift, poziționat ... 1538 EUR/m2 | 65 m2 Nord, Pitesti, Arges azi 99 999 EUR De vanzare aparament 3 camere cam. Decomandat, 65 mp Etaj 5 Nord • Pitesti Arges • Detalii pe Publi24!

03.04|11:35

Teiul Doamnei Colentina,bl 1986 REABILITAT, 8 min Metrou Obor Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 85 000 € Bucuresti, Sectorul 2 Azi Excelent apartamente de vanzare cu 3 in Bucuresti (judet), Colentina, la 85 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 8 are 70 m&sup2 suprafata utila si 80 m² suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Exces Imobiliare principalele calitati ale apartamentului sunt mobilat, electricitate, lift. Storia 6874304

01.08|17:39

Apartament 3 Camere BLOC 2008 CRAIOVEI 180 Mp. Garaj Liber Mobilat 169 999 €Pitesti - Azi la 180 m² Salvează ca favorit

10.09|14:14

Parc Sebastian 3 Camere 2 Bai Mobilat Utilat Centrala Bl Reabilitat 118 000 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 77 m² Salvează ca favorit

25.04|14:33

Sebastian 3Camere 2Bai Mobilat Utilat Centrala Reabilitat Et 3/8 117 990 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 77 m² Salvează ca favorit

27.06|09:03

Sebastian 3 Camere 2 Bai Mobilat Utilat Centrala Bl Reabilitat Parc 118 000 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 77 m² Salvează ca favorit

29.04|08:57

Sebastian Parc 3 Camere 2 Bai Mobilat Utilat Centrala Reabilitat 118 000 €Bucuresti, Sectorul 5 - Azi la 77 m² Salvează ca favorit

23.05|08:46

Dristor metrou , bl.Reabilitat, decomandat,mobilat,utilat,balcon,AC 74 500 € Bucuresti, Sectorul 3 - Azi la 55 m² Salvează ca favorit

30.09|11:44

Timpuri Noi metrou Tineretului, BL.1985 REABILITAT, mobilat,utilat. 110 000 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 60 m² Salvează ca favorit

30.09|13:47

Berceni metrou, bl.Reabilitat, mobilat,utilat, AC , balcon ,2 debarale 67 900 € Bucuresti, Sectorul 4 - Azi la 60 m² Salvează ca favorit