Casa de vanzare in Petrosani - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Minunata case de vanzare cu 2 in Hunedoara (judet), Petrosani, la 40 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 350 m², are 61 m&sup2 suprafata utila si 85 m² of suprafata construita. Storia 7340213

26.03|15:54

se vinde urgent casa in petrosani pe str george enescu nr 15 petrosani Imobiliare Case de vanzare 29 000 € Petrosani Azi 29 000 €: casa de vanzare in petrosani str George enescu nr 15compusa din 2 camere, living, o baie, bucatarie, geamuri termopan noi, usi interior noi ,instalatie eléctrica noua, instalatie sanitara noua, baia...

19.12|20:44

Minunata case de vanzare cu 4 in Hunedoara (judet), Petrosani, la 120 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 180 m², are 160 m&sup2 suprafata utila si 160 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Imobiliare Valea Jiului principalele calitati ale apartamentului sunt centrala termica, mobilat, fibra optica. Storia 7392504

14.04|19:19

Casa de vanzare in Petrosani Imobiliare Case de vanzare 70 000 € Negociabil Petrosani 13 apr 70 000 €: Vand casa in Petrosani compusa din 3 camere buc baie camara hol mare suprafata totala 118m” separat de casa dependinte de 52m”in regim fundatie bca planseu beton teren 700m” toate cladirile si terenu...

19.04|21:58

Casă de vânzare Petroșani Imobiliare Case de vanzare 53 000 € Negociabil Petrosani Azi

27.06|02:26

Casa de vanzare Petrosani Imobiliare Case de vanzare 125 000 € Negociabil Petrosani Azi

22.05|11:03

Casa + teren de vânzare. Petrosani. Imobiliare Case de vanzare 20 000 € Rosia Azi 20 000 €: Casa este bătrânescă . Necesita renovare. Mai multe detalii la telefon și la fata locului. Menționez are canalizare, apa,curent electric.

07.05|21:04

Vânzare casă cu 6 camere - Petroșani Nord 240 000 €Prețul e negociabil Petrosani - Azi la 651 m² Salvează ca favorit

29.08|14:05

Casa de vanzare , cu teren , in apropierea Universitatii Petrosani, jud. Hunedoara 60 000 EUR Casa cu gradina situata in Petro ani -HD, in apropierea campusului universitar, l ... Petrosani Hunedoara azi 300 m2

24.09|19:36

46000 €: 46 000 €: Vând casă în Petroșani Str Gheorghe Doja. Este compusă din:3 camere, living, bucătărie. Ca anexe are:Camera tehnica, cămară, garaj spațios și aproximativ 200mp de curte. Casa este bine între...

17.03|13:50

100000 €: 100 000 €: Vând Casa in Petrosani ! Casa a fost finalizată în anul 2020. Are o suprafață de aproximativ 80 mp pe nivel, total 160 mp iar terenul este in suprafață de 400 mp. Casa se compune din parter...

05.06|17:44

Vanzare CASĂ MAGAZIN+LOCUIT, 6 camere -Petrosani (in Petrila) 58 000 €Prețul e negociabil Petrosani - Azi la 217 m² Salvează ca favorit

10.08|13:04

Vanzare Teren 1,7HA centru Petrosani 2 000 000 EUR Winner Imob va propune spre vanzare un teren intravilan in zona PetrosaniTerenu ... Petrosani Hunedoara azi 17 000 m2 Winner Imob va propune spre vanzare un teren intravilan in zona PetrosaniTerenul are o suprafata de 17000 mp., este singurul teren cu o asemenea suprafata de vanzare in tot orasul Petrosani.Se afla langa fosta intreprindere de utilaj minier.Pret vanzare : 2000000 euro usor negociabil Informatii eficienta energetica: Publi24_1654547307

06.06|23:22

Apartament 3 camere de vanzare petrosani 35 000 €Prețul e negociabil Petrosani - Azi la Salvează ca favorit

24.08|12:45

Cladire comerciala de vanzare in Petrosani 1 200 000 € Petrosani - Reactualizat Azi la 855 m² Salvează ca favorit

10.06|10:04

Apartament vanzare 2 camere, Hunedoara/Petrosani. Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 650 000 lei Petrosani Azi 650 000 lei: Apartament 2 camere, hol, baie, bucatarie, mobilat, etajul 1. Județul Hunedoara/Petroșani, zona Aeroport. OFER SI ROG SERIOZITATE.

26.10|07:52

Apartament vanzare 2 camere, Hunedoara/Petrosani. Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 10 000 € Negociabil Petrosani Azi

01.09|22:07

Cabana de Vanzare Petrosani Parang Hunedoara Imobiliare Case de vanzare 40 000 € Negociabil Jiet Azi

08.01|18:53

Vanzare apartament 2 camere Petrosani str. Aviatorilor Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 25 000 € Petrosani Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Hunedoara (judet), Strada Aviatorilor, la 25 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul 3 are 37,58 m&sup2 suprafata utila si 52,61 m² suprafata construita. Conform Proprietarul principalele calitati ale apartamentului sunt fibra optica, conducta de gaze naturale, electricitate. Storia 7140354

29.10|11:39

Apartament de vânzare cu 2 camere în Petroșani, str. Avram Iancu Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 32 999 € Petrosani Ieri

17.11|00:13

Garsoniera de vanzare, Zona Excelenta, Petrosani-Nord Apartamente - Garsoniere de vanzare 1 camera 13 500 € Negociabil Petrosani Azi

05.04|09:04

Apartament de vanzare cu 2 camere Petrosani str SATURN BLOC 4 AP 5 par 16 000 €Prețul e negociabil Rosia - Azi la Salvează ca favorit

04.11|15:32

Casa in Petrosani Imobiliare Case de vanzare 6 300 € Petrosani Azi Minunata case de vanzare cu 2 in Hunedoara (judet), Strada Mihail Kogalniceanu, la 6 300 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 119 m², are 85 m&sup2 suprafata utila si 85 m² of suprafata construita. Storia 4655689

07.01|17:52

Vând casă Petroșani 43 000 EUR Vând casă în Petroșani lângă barieră, pe fundație din piatră și beton, cu pereț ... Petrosani Hunedoara Telefon validat azi 478 €/m2 | 90 m2 Vând casă în Petroșani lângă barieră, pe fundație din piatră și beton, cu pereți din cărămidă, toate tavanele au plasă din fibră de sticlă , suprafața construită 90mp, total 195mp *Dormitor 21mp *Cameră 12mp *Bucătărie 19mp *Baie 3,64mp *Hol 9,31mp *Cămară 3,7mp *Beci Usile, ferestrele și roletele(ajustabile zi-noapte) sunt din tâmplărie de lemn, podul casei fiind înalt se poate mansarda, anexă lângă casă, cu posibilitate de extindere Acces auto. Zonă bună aproape de stațiunea Parâng 15km, Straja 25km Preț 43000 euro negociabil Pentru mai multe detalii vă rog lăsați mesaj sau sunați la nr Publi24_1631304383

30.07|17:28

Casa Petroșani cu 3 camere și teren aferent

11.01|01:32

Casa cu teren Petroșani Imobiliare » Case de vanzare 11 000 € Petrosani Azi 11 000 €: Casa cu teren Petroșani în zona Roșia. Detalii doar la numărul de telefon 0722246699(avocat Zgripcea)

02.03|11:25

Casă Petroșani Nord Imobiliare » Case de vanzare 35 000 € Petrosani Azi 35 000 €: ... Ofer spre vânzare această casă compusa din 2 camere, bucătărie, baie în casa, centrala termica pe combustibil solid, camera centralei de 35 mp. Construcție 2009. Casa este situata în Petroșani pe ...

05.04|21:47

12.04|00:46

Vand casa Petrosani Imobiliare Case de vanzare 62 000 € Negociabil Petrosani Azi 62 000 €: Vând casă, compusă din 3 camere, situată pe strada George Enescu, nr 1 D ( in spatele gării )bucatarie, baie, 2 debarale, curte 600 mp cu pomi fructiferi altoiți. Casa are toate utilitățile (apa, cure...

06.12|18:31

Vand casa Petroșani Imobiliare Case de vanzare 40 000 € Petrosani Azi 40 000 €: Vand casa in centrul orașului in spatele liceului Teoretic, Colegiul Mihai Eminescu.

25.10|23:20

Vand Casa Petrosani Imobiliare Case de vanzare 45 500 € Petrosani Azi

09.07|18:01

Casa 4 camere, Petrosani Imobiliare Case de vanzare 35 500 € Petrosani Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Hunedoara (judet), Colonie, la 35 500 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 200 m², are 70 m&sup2 suprafata utila si 70 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara Imobiliare Valea Jiului principalele calitati ale apartamentului sunt electricitate, spatiu de joaca, anexa. Storia 6959723

30.08|13:13

Vând casă în Petroșani 135 000 €Prețul e negociabil Petrosani - Azi la Salvează ca favorit

07.07|16:25

Vand casa in Petrosani 19 500 € Petrosani - Azi la 75 m² Salvează ca favorit

05.11|15:20

Casa petrosani nord 55 000 €Prețul e negociabil Petrosani - Azi la Salvează ca favorit

04.08|15:42

Vând Casă Petroșani 69 000 €Petrosani - Azi la 83 m² Salvează ca favorit

09.09|09:47

Casa la tara - Petrosani Constanta Imobiliare » Case de vanzare 25 175 € Negociabil Petrosani Azi 120 000 lei: Casa de vanzare in satul Petrosani, judetul Constanta. 4 camere, sala, hol, baie, bucatarie,garaj cu rampa, curte, gradina, livada, in suprafata totala de 2000 mp. Casa este construita din piatra, c...

12.02|21:14

Apartament in casă. Petrosani central Imobiliare Case de vanzare 31 500 € Petrosani Azi 31 500 €: Apartament in casa, cu intrare si curte separate, str. Stefan cel Mare (Muncii) nr. 12, compus din 2 camere, bucatarie, baie, pivnita si anexe in curte. Necesita renovare completa la interior si exter...

09.04|18:17

Casa petrosani nord str Poienilor 55 000 €Prețul e negociabil Petrosani - Azi la Salvează ca favorit

04.08|21:01

Vand Casă Petroșani 350mp 75 000 €Prețul e negociabil Petrosani - Azi la 350 m² Salvează ca favorit

07.11|19:25

Spatiu comercial de vanzare in localitatea Petrosani pretul este 199 000 EURO+TVA negociabil 236 810 EUR Spatiu comercial de vanzare in localitatea Petrosani suprafata utila 183 mp. ... Central Petrosani Hunedoara azi 1 294 €/m2 | 183 m2 Spatiu comercial de vanzare in localitatea Petrosani suprafata utila 183 mp. Publi24_1648817449

22.06|08:15

Teren central pentru casa Petrosani Imobiliare » Terenuri 12 000 € Petrosani Azi 12 000 €: Teren pt casa pe str tabacari,intre bulevard si insemex,apa,curent la poarta,aproape de izvor,bonus proiect de casa cu etaj,living,trei dormitoare,doua bai,amprenta la sol 85 mp,font stradal 5 m cu po...

16.03|21:32

Casa Petrosani vand/schimb cu apartament ! Imobiliare Case de vanzare 35 000 € Negociabil Petrosani Azi

14.10|01:14

Vand casa in Petrosani - zona centrala 170 000 EUR Vand asa in Petrosani, zona centrala, formata din D+P+E+M, cu suprafat ... Petrosani Hunedoara Telefon validat azi 400 m2  |  8 camere

22.05|18:32

Casa de vacanta, Petrosani, zona Parangul Mic Imobiliare Case de vanzare 100 217 € Valea Azi Minunata case de vanzare cu 4 in Hunedoara (judet), Parang, la 492 300 RON. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 100 m², are 30 m&sup2 suprafata utila si 40 m² of suprafata construita. Storia 7002007

12.09|21:32

Vand casa, teren + garaj, Petrosani Imobiliare Case de vanzare 46 000 € Petrosani Azi Minunata case de vanzare cu 3 in Hunedoara (judet), Petrosani, la 46 000 €. Aceasta case de vanzare construita pe un teren de 148 m², are 148 m&sup2 suprafata utila si 148 m² of suprafata construita. Conform Agentia imobiliara AELIS IMOBILIARE ALA SRL principalele calitati ale apartamentului sunt garaj, mobilat, electricitate. Storia 6936436