Proiect autorizat pentru casa de vanzare - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Teren de 713mp cu proiect autorizat pentru duplex în Chinteni! 110 000 €Chinteni - Azi la 713 m² Salvează ca favorit

05.08|16:02

110000 €: 110 000 €: vand teren 1000mp, cu proiect autorizat pentru 2 case individuale.Terenul este situat in centrul localitatii Dezmir.

09.05|23:51

Teren si proiect autorizat de vanzare 140 000 €Dezmir - Azi la 218 m² Salvează ca favorit

27.09|16:18

Teren De vânzare cu Proiect Parc Fotovoltaic Autorizat 2 200 000 €Salonta - Azi la 58 342 m² Salvează ca favorit

06.05|12:24

Teren 687mp cu proiect de casa autorizat 55 000 €Alba Iulia - Azi la 683 m² Salvează ca favorit

29.05|23:42

Proiect Autorizat pt Casa la Lac+teren cu vedere la Lac com Geaca 15 069 €Prețul e negociabil Geaca - Azi la 150 m² Salvează ca favorit

06.08|17:25

Teren intravilan 610 mp + Proiect casa autorizat | Alecu Russo Imobiliare Terenuri 33 000 € Satu Mare Azi

12.09|14:35

Vand teren cu Puz aprobat, proiect autorizat de casa individuala Imobiliare Terenuri 82 740 € Sibiu Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Sibiu (judet), Sibiu, la 82 740 €. Acest terenuri de vanzare are 591 m², iar conform Agentia imobiliara LIVE BROKER REAL ESTATE principalele calitati alte terenului sunt electricitate, acces pavat, canalizare. Storia 6760298

26.07|22:10

Teren intravilan cu proiect de casa autorizat, Sibiu, CRISTIAN 40 500 €Cristian - Azi la 485 m² Salvează ca favorit

02.09|14:23

Vând Proiect Casa Cuplata, autorizat imediat construibil 50 000 €Prețul e negociabil Martinesti - Azi la 240 m² Salvează ca favorit

27.05|14:23

Teren intravilan Cu Proiect de Casa Autorizat, Sibiu, CRISTIAN 40 000 €Cristian - Azi la 485 m² Salvează ca favorit

13.09|14:35

Exploreaza acest terenuri de vanzare din Mures (judet), Targu Mures, la 1 400 000 €. Acest terenuri de vanzare are 8 165 m², iar conform Agentia imobiliara Ioan principalele calitati alte terenului sunt gaz, electricitate, canalizare. Storia 6022678

03.06|16:52

Teren 480mp Tamasi Corbeanca + proiect arh AUTORIZAT casa sustenabila Imobiliare Terenuri 48 500 € Tamasi Ieri Exploreaza acest terenuri de vanzare din Ilfov (judet), Tamasi, la 48 500 €. Acest terenuri de vanzare are 480 m², iar conform Proprietarul principalele calitati alte terenului sunt acces - drum asfaltat, apa curenta. Storia 5884007

01.09|06:25

Vand teren 850 mp cu proiect autorizat, se poate autoriza inca o casa Imobiliare Terenuri 355 000 € Negociabil Muntele Cacovei Azi

03.01|12:47

Teren cu proiect autorizat Imobiliare Terenuri 64 000 € Cluj-Napoca Azi

18.09|22:48

Exploreaza acest terenuri de vanzare din Satu Mare (judet), Satu Mare, la 29 500 €. Acest terenuri de vanzare are 610 m², iar conform Agentia imobiliara CASEROM principalele calitati alte terenului sunt gaz, electricitate, canalizare. Storia 7439159

31.05|15:15

PF vand teren 1000 mp cu autorizatie de construcție: PROIECT IMOBILIAR AUTORIZAT cu AC pentru 25 Apartamente de 2 și 3 cam și 2 penthouse uri in Localitatea Floresti Jud Cluj strada Valea Gârbăului (capăt manastur in spate la Polus și restaurantul Roata). Terenul este in suprafața de 1000 mp, front la strada principala 25 ml, toate utilitățile pe teren. Indici urbanistici: CUT 2.5 POT 35% regim de înălțime D+P+4E+ER. Suprafața utila apartamente 1700 mp. Preț 550.000 euro.

29.12|01:10

Teren cu proiect autorizat P+1 1 Decembrie 27 500 €Adunatii-Copaceni - Azi la 150 m² Salvează ca favorit

06.04|21:06

Teren cu proiect autorizat de blocuri noi 800 000 €Prețul e negociabil Targu-Mures - Azi la 5 000 m² Salvează ca favorit

01.10|12:30

Proiect autorizat Chinteni str. I.L.Caragiale 65 000 €Prețul e negociabil Chinteni - Azi la 475 m² Salvează ca favorit

07.05|17:47

Teren cu proiect autorizat, în Chinteni 110 000 €Chinteni - Azi la 713 m² Salvează ca favorit

29.07|21:19

Teren cu proiect autorizat in Borhanci 260 000 €Cluj-Napoca - Azi la 613 m² Salvează ca favorit

18.09|14:50

Vand proiect autorizat complex residential Imobiliare Terenuri 635 000 € Berceni Azi

24.08|23:34

Teren cu proiect autorizat duplex, in Borhanci 230 000 €Cluj-Napoca - Azi la 447 m² Sterge din Salvate

09.07|18:00

Vand teren + proiect autorizat Somesul Rece Imobiliare » Terenuri 20 000 € Cluj-Napoca Azi 20 000 €: Ofer spre vanzare teren in Somesul Rece la 25 km de cluj. Utilitati - curent electric Proiect autorizat de primaria gilau.( AC 78/ 25.07.2019) Parcela este imprejmuita cu gard de lemn. Pe proprietare ...

23.02|10:16

Vand teren + proiect imobiliar autorizat 6 apartamente Imobiliare Terenuri 145 000 € Negociabil Targoviste Azi 145 000 €: Vand teren 424 mp + proiect imobiliar autorizat pentru constructie bloc locuinte (6 apartamente cu doua camere si locuri de parcare) situat in Targoviste. Total suprafata construita 510 mp.

02.05|07:52

Vand teren 850 mp in Dambul Rotund cu proiect autorizat Imobiliare Terenuri 355 000 € Negociabil Cluj-Napoca Ieri

07.01|06:07

Teren intravilan 1160 mp sat Aiton cu tot cu proiect autorizat! Imobiliare Terenuri 63 800 € Negociabil Cluj-Napoca Azi

07.11|21:23

Teren intravilan 1160 mp sat Aiton cu tot cu proiect autorizat! Imobiliare Terenuri 59 € Negociabil Cluj-Napoca Ieri

13.07|17:19

Teren 5718 Mp | Soseaua Dobroesti | Proiect Autorizat 2 498 766 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 5 718 m² Salvează ca favorit

27.04|12:58

Proiect autorizat cu fundatia turnata si bransamente Apahida 45 000 €Apahida - Azi la 120 m² Salvează ca favorit

30.06|17:10

Teren 485 mp, intravilan, PUZ aprobat, proiect autorizat - Cristian 41 000 €Cristian - Azi la 485 m² Salvează ca favorit

19.09|19:51

Teren intravilan 847 mp | Autorizat pentru casa | Sat. Gheorghieni! 79 900 €Gheorghieni - Azi la 848 m² Salvează ca favorit

27.07|12:16

Teren cu proiect de constructie AUTORIZAT -Calea Surii Mici Imobiliare Terenuri 1 490 000 € Sibiu Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Sibiu (judet), Calea Surii Mici, la 1 490 000 €. Acest terenuri de vanzare are 9 858 m². Storia 4416896

06.12|07:34

03.01|07:22

Vand teren + proiect imobiliar autorizat, in zona Centrala Imobiliare Terenuri 1 650 000 € Negociabil Cluj-Napoca Azi 1 650 000 €: Societate comerciala vinde teren+ proiect imobiliar autorizat 2S+P+2E+ER, in zona Hotelului Napoca din Cluj Napoca. Mai multe detalii regasiti in linkul de mai jos: https://upcro12522-my.sharepoint....

30.04|09:40

Exploreaza acest terenuri de vanzare din Cluj (judet), Feleacu, la 120 000 €. Acest terenuri de vanzare are 1 010 m², iar conform Agentia imobiliara Koncept Imobiliare principalele calitati alte terenului sunt gaz, electricitate, apa. Storia 7433002

29.05|19:40

Autorizat duplex, proiect impresionant, teren 1500 m2, front 25 550 000 € Cluj-Napoca - Azi la 1 500 m² Salvează ca favorit

08.11|09:07

Teren cu oportunitate investitie garantata, proiect autorizat existent 200 €Prețul e negociabil Mosnita Noua - Reactualizat Azi la 6 045 m² Sterge din Salvate

25.07|19:42

Teren autorizat pentru casa in zona Eremia Grigorescu 225 000 EUR Va propunem spre vanzare o parcela de teren cu proiect autorizat de casa, situa ... Grigorescu Cluj-Napoca Cluj Telefon validat azi 300 m2

12.05|12:22

Teren cu Proiect Autorizat,3 Case Insiruite,strada Teilor,Floresti 149 000 €Floresti - Azi la 509 m² Salvează ca favorit

31.05|11:31

Vand teren + Proiect autorizat + bransament curent comuna Berceni 42 000 €Berceni - Azi la 451 m² Salvează ca favorit

08.05|01:09

09.07|11:48

Apostu Estate va propune spre vanzare un teren de 3844 mp in localitatea Pischia. Pe teren se afla o casa individuala veche,demolabila,dar se vinde cu tot cu proiect pt o casa individuala noua,aprobat si autorizatie pt demolare. Proprietatea dispune de acces auto interior si 2 fronturi stradale. Pozitionata aproape de centrul localitatii,cu acces facil. Toate utilitatile sunt la poarta,drumul este asfaltat. Pret 25€mp+tva. Se ofera factura. Va asteptam cu drag la o vizionare! Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

27.04|03:18

vand teren + proiect imobiliar autorizat in Zona Centrala Cluj Napoca 1 460 000 EUR 1 650 000 EUR Societate comerciala vinde teren+ proiect imobiliar autorizat 2S+P+2E+ER, in zon ... Cluj-Napoca Cluj azi

24.09|22:12

Teren de vanzare 500 mp proiect pentru casa fundatie Sura Mare Sibiu 54 990 EUR Teren intravilan de vanzare cu suprafata de 500 mp situat intr-o zona linistita c ... Sura Mare Sibiu azi 500 m2 Teren intravilan de vanzare cu suprafata de 500 mp situat intr-o zona linistita cu priveliste panoramica in Sura Mare, cu proiect de casa si fundatia turnata pentru o constructie P+1E. Terenul dispune de un front stradal de 17 m, la o strada cu latime de 5 m cu toate utilitatiile necesare pe teren: - curent electric; - gaz; - apa si canal. Toate informatiile despre aceasta proprietate sunt afisate doar pe site-ul agentiei, intra acum pe www.TABOO.ro Cod oferta id: P15303 Vrei mai multe informații despre aceasta proprietate? Suna acum la numarul de telefon: 0369.823.823 sau beep si te sunam noi. Toate anunturile imobiliare unice si actualizate zilnic din Sura Mare sunt publicate acum pe TABOO.ro Acceseaza acum TABOO.ro Ai o proprietate similara de vanzare sau de inchiriat? Ai nevoie de o evaluare gratuita? Suna acum la numarul de telefon: 0369.823.823 Publi24_1657271126

13.07|11:49

Teren de vanzare 500 mp proiect pentru casa fundatie Sura Mare Sibiu Imobiliare Terenuri 54 990 € Sura Mare Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Sibiu (judet), Sura Mare, la 54 990 €. Acest terenuri de vanzare are 500 m², iar conform Agentia imobiliara TABOO.ro Imobiliare principalele calitati alte terenului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 6803404

08.07|12:10

Teren autorizat pentru Duplex Borhanci Imobiliare Terenuri 240 000 € Cluj-Napoca Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Cluj (judet), Colonia Borhanci, la 240 000 €. Acest terenuri de vanzare are 600 m², iar conform Agentia imobiliara Welt Imobiliare principalele calitati alte terenului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 5750320

13.07|12:27

Spatiu autorizat pentru service auto 210 000 EUR Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare inchiriere un spatiu autorizat pentru servic ... Floresti Cluj azi 1 167 €/m2 | 180 m2  |  3 camere Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare inchiriere un spatiu autorizat pentru service auto in Floresti. Acesta este situat intr-o zona cu acces facil la drumul principal, are suprafata utila de 180,57 mp si este compus din birou, baie, baie angajati, boxa 1, boxa 2, depozit, hol, reglaj directie, vestiar si vulcanizare. Inaltimea interioara este de 3.9 m, usile de intrare sunt de 3 m inaltime si 2,8 m latime, hala fiind construita din panouri de tabla, beneficiaza de curent trifazic, iar pentru confortul dumneavoastra aceasta dispune si de un teren de 578 mp. Pentru detalii complete, pentru programarea unei vizionari sau pentru a afla oferta noastra completa, nu ezitati sa ne contactati telefonic, prin e-mail sau direct la sediul agentiei noastre pe str. Aviator Badescu nr. 19, Cluj-Napoca sau str. Eroilor nr. 58A, etaj 1, Floresti. Publi24_1660672020

16.08|20:37

Teren autorizat pentru duplex in EXCLUSIVITATE, 501 MP 126 000 €Floresti - Azi la 501 m² Salvează ca favorit

01.07|11:04
  • >> Următoarea

Data adăugată