Teren 687mp cu proiect de casa autorizat 55 000 €Alba Iulia - Azi la 683 m² Salvează ca favorit
Proiect Autorizat pt Casa la Lac+teren cu vedere la Lac com Geaca 15 069 €Prețul e negociabil Geaca - Azi la 150 m² Salvează ca favorit
Teren intravilan 610 mp + Proiect casa autorizat | Alecu Russo Imobiliare Terenuri 33 000 € Satu Mare Azi
Vand teren cu Puz aprobat, proiect autorizat de casa individuala Imobiliare Terenuri 82 740 € Sibiu Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Sibiu (judet), Sibiu, la 82 740 €. Acest terenuri de vanzare are 591 m², iar conform Agentia imobiliara LIVE BROKER REAL ESTATE principalele calitati alte terenului sunt electricitate, acces pavat, canalizare. Storia 6760298
Teren intravilan cu proiect de casa autorizat, Sibiu, CRISTIAN 40 500 €Cristian - Azi la 485 m² Salvează ca favorit
Teren intravilan Cu Proiect de Casa Autorizat, Sibiu, CRISTIAN 40 000 €Cristian - Azi la 485 m² Salvează ca favorit
Teren 480mp Tamasi Corbeanca + proiect arh AUTORIZAT casa sustenabila Imobiliare Terenuri 48 500 € Tamasi Ieri Exploreaza acest terenuri de vanzare din Ilfov (judet), Tamasi, la 48 500 €. Acest terenuri de vanzare are 480 m², iar conform Proprietarul principalele calitati alte terenului sunt acces - drum asfaltat, apa curenta. Storia 5884007
Vand teren 850 mp cu proiect autorizat, se poate autoriza inca o casa Imobiliare Terenuri 355 000 € Negociabil Muntele Cacovei Azi
Exploreaza acest terenuri de vanzare din Satu Mare (judet), Satu Mare, la 29 500 €. Acest terenuri de vanzare are 610 m², iar conform Agentia imobiliara CASEROM principalele calitati alte terenului sunt gaz, electricitate, canalizare. Storia 7439159
PF vand teren 1000 mp cu autorizatie de construcție: PROIECT IMOBILIAR AUTORIZAT cu AC pentru 25 Apartamente de 2 și 3 cam și 2 penthouse uri in Localitatea Floresti Jud Cluj strada Valea Gârbăului (capăt manastur in spate la Polus și restaurantul Roata). Terenul este in suprafața de 1000 mp, front la strada principala 25 ml, toate utilitățile pe teren. Indici urbanistici: CUT 2.5 POT 35% regim de înălțime D+P+4E+ER. Suprafața utila apartamente 1700 mp. Preț 550.000 euro.
Teren cu proiect autorizat P+1 1 Decembrie 27 500 €Adunatii-Copaceni - Azi la 150 m² Salvează ca favorit
Teren cu proiect autorizat de blocuri noi 800 000 €Prețul e negociabil Targu-Mures - Azi la 5 000 m² Salvează ca favorit
Teren cu proiect autorizat, în Chinteni 110 000 €Chinteni - Azi la 713 m² Salvează ca favorit
Teren cu proiect autorizat in Borhanci 260 000 €Cluj-Napoca - Azi la 613 m² Salvează ca favorit
Teren si proiect autorizat de vanzare 140 000 €Dezmir - Azi la 218 m² Salvează ca favorit
Apostu Estate va propune spre vanzare un teren de 3844 mp in localitatea Pischia. Pe teren se afla o casa individuala veche,demolabila,dar se vinde cu tot cu proiect pt o casa individuala noua,aprobat si autorizatie pt demolare. Proprietatea dispune de acces auto interior si 2 fronturi stradale. Pozitionata aproape de centrul localitatii,cu acces facil. Toate utilitatile sunt la poarta,drumul este asfaltat. Pret 25€mp+tva. Se ofera factura. Va asteptam cu drag la o vizionare! Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.
Teren cu proiect autorizat duplex, in Borhanci 230 000 €Cluj-Napoca - Azi la 447 m² Sterge din Salvate
Vând Proiect Casa Cuplata, autorizat imediat construibil 50 000 €Prețul e negociabil Martinesti - Azi la 240 m² Salvează ca favorit
Vand teren + proiect autorizat Somesul Rece Imobiliare » Terenuri 20 000 € Cluj-Napoca Azi 20 000 €: Ofer spre vanzare teren in Somesul Rece la 25 km de cluj. Utilitati - curent electric Proiect autorizat de primaria gilau.( AC 78/ 25.07.2019) Parcela este imprejmuita cu gard de lemn. Pe proprietare ...
Vand teren + proiect imobiliar autorizat 6 apartamente Imobiliare Terenuri 145 000 € Negociabil Targoviste Azi 145 000 €: Vand teren 424 mp + proiect imobiliar autorizat pentru constructie bloc locuinte (6 apartamente cu doua camere si locuri de parcare) situat in Targoviste. Total suprafata construita 510 mp.
Vand teren 850 mp in Dambul Rotund cu proiect autorizat Imobiliare Terenuri 355 000 € Negociabil Cluj-Napoca Ieri
Teren intravilan 1160 mp sat Aiton cu tot cu proiect autorizat! Imobiliare Terenuri 63 800 € Negociabil Cluj-Napoca Azi
Teren intravilan 1160 mp sat Aiton cu tot cu proiect autorizat! Imobiliare Terenuri 59 € Negociabil Cluj-Napoca Ieri
Teren De vânzare cu Proiect Parc Fotovoltaic Autorizat 2 200 000 €Salonta - Azi la 58 342 m² Salvează ca favorit
Teren 5718 Mp | Soseaua Dobroesti | Proiect Autorizat 2 498 766 €Bucuresti, Sectorul 2 - Azi la 5 718 m² Salvează ca favorit
Teren 485 mp, intravilan, PUZ aprobat, proiect autorizat - Cristian 41 000 €Cristian - Azi la 485 m² Salvează ca favorit
Teren cu proiect de constructie AUTORIZAT -Calea Surii Mici Imobiliare Terenuri 1 490 000 € Sibiu Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Sibiu (judet), Calea Surii Mici, la 1 490 000 €. Acest terenuri de vanzare are 9 858 m². Storia 4416896
Vand teren + proiect imobiliar autorizat, in zona Centrala Imobiliare Terenuri 1 650 000 € Negociabil Cluj-Napoca Azi 1 650 000 €: Societate comerciala vinde teren+ proiect imobiliar autorizat 2S+P+2E+ER, in zona Hotelului Napoca din Cluj Napoca. Mai multe detalii regasiti in linkul de mai jos: https://upcro12522-my.sharepoint....
Teren de 713mp cu proiect autorizat pentru duplex în Chinteni! 110 000 €Chinteni - Azi la 713 m² Salvează ca favorit
Exploreaza acest terenuri de vanzare din Cluj (judet), Feleacu, la 120 000 €. Acest terenuri de vanzare are 1 010 m², iar conform Agentia imobiliara Koncept Imobiliare principalele calitati alte terenului sunt gaz, electricitate, apa. Storia 7433002
Autorizat duplex, proiect impresionant, teren 1500 m2, front 25 550 000 € Cluj-Napoca - Azi la 1 500 m² Salvează ca favorit
Teren cu oportunitate investitie garantata, proiect autorizat existent 200 €Prețul e negociabil Mosnita Noua - Reactualizat Azi la 6 045 m² Sterge din Salvate
Teren cu Proiect Autorizat,3 Case Insiruite,strada Teilor,Floresti 149 000 €Floresti - Azi la 509 m² Salvează ca favorit
Vand teren + Proiect autorizat + bransament curent comuna Berceni 42 000 €Berceni - Azi la 451 m² Salvează ca favorit
vand teren + proiect imobiliar autorizat in Zona Centrala Cluj Napoca 1 460 000 EUR 1 650 000 EUR Societate comerciala vinde teren+ proiect imobiliar autorizat 2S+P+2E+ER, in zon ... Cluj-Napoca Cluj azi
Proiect autorizat Chinteni str. I.L.Caragiale 65 000 €Prețul e negociabil Chinteni - Azi la 475 m² Salvează ca favorit
Exploreaza acest terenuri de vanzare din Mures (judet), Targu Mures, la 1 400 000 €. Acest terenuri de vanzare are 8 165 m², iar conform Agentia imobiliara Ioan principalele calitati alte terenului sunt gaz, electricitate, canalizare. Storia 6022678
Oferim spre vânzare teren intravilan în Popești, zona metropolitană Cluj-Napoca - suprafață: 600-680 mp - utilitățile sunt la proprietate - mijloacele de comun în apropiere - acces ușor cu mașina - panoramă superbă - teren drept - zonă foarte liniștită - cartier de case aerisit cu distanțare corespunzătoare între proprietăți - locația se află la 9 km față de Parcul Central, iar timpul estimat de a parcurge distanța este de aproximativ 15 minute cu mașina. Se vinde cu autorizație de construcție existentă sau cu autorizație de construcție pe proiectul dorit de către client. Prețul este de 99.600 euro. Pentru mai multe detalii, puteti sa ne contactati oricand prin urmatoarele mijloace de comunicare: - E-mail: [email protected] - Telefon: 07707127120773873304 - WhatsApp: 07707127120773873304
Exploreaza acest terenuri de vanzare din Cluj (judet), Strada Fagetului, la 250 000 €. Acest terenuri de vanzare are 937 m². Storia 7550227
Vand proiect autorizat complex residential Imobiliare Terenuri 635 000 € Berceni Azi
Teren autorizat + proiect, 220 mp utili, 937 mp teren, Europa 350 000 €Cluj-Napoca - Azi la 937 m² Salvează ca favorit
Proiect autorizat cu fundatia turnata si bransamente Apahida 45 000 €Apahida - Azi la 120 m² Salvează ca favorit
110000 €: 110 000 €: vand teren 1000mp, cu proiect autorizat pentru 2 case individuale.Terenul este situat in centrul localitatii Dezmir.
Teren 687mp cu autorizație de construire Imobiliare Terenuri 54 000 € Negociabil Jucu de Mijloc Azi
Teren Intravilan 687mp Deschidere 22m 27 500 €Prețul e negociabil Giurgiu - Reactualizat azi la 687 m² Salvează ca favorit
Teren de vanzare Soseaua Alexandriei, Bragadiru, 687mp, 170 Euro/mp 116 790 €Prețul e negociabil Bragadiru - Azi la 687 m² Salvează ca favorit
teren +proiect casa+proiect gard Imobiliare Terenuri 25 000 € Mihai Viteazu Ieri