Terenuri de Vanzare - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Vanzari Terenuri - Cumpana, teren intravilan, 342mp, vanzari terenuri Imobiliare Terenuri 19 500 € Cumpana Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Constanta (judet), Cumpana, la 19 500 €. Acest terenuri de vanzare are 342 m², iar conform Agentia imobiliara ORIENT IMOBILIAR principalele calitati alte terenului sunt conducta de gaze naturale, electricitate, canalizare. Storia 5140323

15.12|18:54

Terenuri de inchiriat Otopeni, Închiriere Terenuri Otopeni-Tunari,Tere Imobiliare Terenuri 1,95 € Negociabil Ilfov, Otopeni 9 dec

14.12|05:06

Terenuri de Vanzare Imobiliare Terenuri 15 000 € Focsani Azi

07.10|01:15

Terenuri de vanzare Imobiliare » Terenuri 18 000 € Onesti Azi 18 000 €: 1...Vand teren intravilan pe Calea Adjudului cu suprafata de 1085 mp, cu deschidere de 33 m, la DN 11A, situat la Halta Borzesti, langa Hanul din Borzesti si vizavi de Muzeul Bisericii lui St cel Mare...

31.05|17:08

Terenuri de vanzare Imobiliare Terenuri 10 € Urlati Azi 10 €: 3 terenuri in Urlati 2 intravilan 10euro/mp intabulate 2400 mp(utilitati la strada), 1000 mp(utilitati la strada), carte funciara 1 ha (3 Eur/mp) extravilan. Zona Orzoaia de Jos. Pentru detalii sunat...

10.01|20:45

Vanzare terenuri! 62 €Arad - Azi la 600 m² Salvează ca favorit

09.08|15:47

Terenuri de vanzare 1 111 €Prețul e negociabil Filiasi - Azi la 1 000 m² Salvează ca favorit

15.08|13:23

Terenuri de vanzare 1 €Sibiu - Azi la 1 m² Salvează ca favorit

20.08|13:15

Terenuri de vanzare in 2 Mai 72 500 €Prețul e negociabil 2 Mai - Azi la 1 500 m² Salvează ca favorit

29.09|04:14

Terenuri de vanzare 3 500 €Prețul e negociabil Zalau - Azi la 10 000 m² Salvează ca favorit

05.11|12:46

7 Terenuri de vanzare 60 €Prețul e negociabil Beba Veche - Azi la 1 000 m² Salvează ca favorit

08.11|20:19

De vânzare 3 terenuri 50 000 €Prețul e negociabil Bistra - Azi la 20 000 m² Salvează ca favorit

13.09|15:33

Terenuri de vanzare 2 € Porumbacu de Sus - Azi la 5 000 m² Salvează ca favorit

09.10|23:57

Terenuri de vanzare 3 €Prețul e negociabil Nadanova - Azi la 7 131 m² Salvează ca favorit

29.10|21:50

Vand in rate sau schimb cu locuinta in orasul Sibiu plus diferenta de bani urmatoarele terenuri: 1.Teren arabil extravilan, 4212 mp se afla in orasul Saliste in zona garii langa autostrada ,cu utilitati ,intabulat si cu unic proprietar. Pretul de vanzare este de 5 euro/mp negociabil. 2. Teren intravilan 3550mp langa drumul national, Saliste, cu utilitati ,intabulat si cu unic proprietar. Pretul de vanzare este de 15 euro/mp negociabil.

29.12|16:15

BABICIU (OLT) TEREN INTRAVILAN5700MP,asfalt,electicitate,pret 4,2 euro/mp telefon mobil

12.01|09:58

Terenuri de vanzare in RATE !!! Imobiliare Terenuri 100 € Negociabil Slatina Azi 100 €: Teren 1: Strada Nucului , intravilan ( in spate la statia peco MoL ) 2000mp cu deschidere 16 m 45 euro neg. Teren 2: Strada Recea langa siloz 5000mp deschidere 25 m , 22 euro neg Teren 3: Intrare Sa...

26.08|17:36

terenuri intravilan de vanzare Imobiliare » Terenuri 1 000 € Calimanesti Azi 1 000 €: 4 + 1 loturi de teren intravilan situate in Caciulata - Calimanesti. Pretul este astfel: pentru terenurile aflate unul langa celalalt - 4 loturi fiecare cu suprafata de 308 mp- 148,5 euro/ mp. Pentr...

18.05|20:15

2 terenuri de vanzare in Sanpaul 29 500 €Sanpaul - Azi la 883 m² Salvează ca favorit

22.09|09:15

Terenuri extravilane de vânzare 20 €Prețul e negociabil Sibiu - 22 aprilie 20256 500 m² Salvează ca favorit 20 €: 2 terenuri extravilane de vânzare pe Valea Lupului, Racovita, județul Sibiu. Suprafețe - 2.700 mp și 3.800 mp. Acces la drumul principal, zona în dezvoltare. Preț 20 euro mp, negociabil.

29.04|14:12

Vanzare terenuri agricole Dambovita 22 000 EUR Subscrisa C.I.I. BOSTINA ELENA cu sediul in Bucuresti, B-dul Burebista nr. 1, b ... Cornatelu Dambovita azi Subscrisa C.I.I. BOSTINA ELENA cu sediul in Bucuresti, B-dul Burebista nr. 1, bl. D15, sc. B, et. 5, ap. 55, sector 3, CUI 22398960, numar de inregistrare in R.F.O. a profesiei de practician in insolventa - 1B2655, fax 0378 106 472, email , in calitate de lichidator judiciar al S.C. VYL NICORESTI S.R.L. – in faliment, inregistrata la O.R.C.T.Galati sub numarul J17/1113/09.09.2013, C.U.I. 7553237, desemnat prin Incheierea de sedinta nr. 85/27.03.2018 pronuntata de Tribunalul Galati in dosarul nr. 1085/121/2018, anunta organizarea licitatiei publice cu strigare pentru vanzarea urmatoarelor bunuri imobile ale debitoarei: - Teren arabil in suprafata de 9.838 mp, tarla 24, parcela 91/3/7, situat in extravilanul comunei Cornatelu, jud. Dambovita – pret de pornire 5.445 EURO; - Teren arabil in suprafata de 7013 mp, tarla 21, Parcela 83/4/7, situat in extravilanul comunei Cornatelu,jud. Dambovita - pret de pornire 1.375 EURO; - Teren arabil in suprafata de 9.843 mp, tarla 72, parcela 348/4/10, situat in extravilanul comunei Cornatelu, jud. Dambovita – pret de poprnire 2.915 EURO; - Teren arabil 4700 mp, tarla 4, parcel 28/7, extravilan, zona A, rang IV, sat Tartasesti, Jud. Dambovita – pret de pornire 12.265 EURO. Licitatii le vor avea loc in zilele de 09.03.2020, 10.03.2020, 11.03.2020, 12.03.2020, 13.03.2020 ora 15.00 la adresa din Bucuresti, str. Dristor nr. 4, bl. B13, sc. 1, ap. 2, sector 3.

01.04|13:57

Terenuri de vanzare ( 3 parcele x 800 mp) Bragadiru Imobiliare » Terenuri 10 560 € 10 560 €: Imobilul pus a vanzare este constituit din 3 parcele de teren arabil in suprafata de 800,01 mp/parcela situate in intravilanul comunei Bragadiru. Terenul este situat in zona delimitata de satul Buda s...

20.04|13:31

Urgent ( Terenuri ) de vânzare Loc de casă Imobiliare Terenuri 8 000 € Fundeni Azi 8 000 €: Loc de casă în com Fundeni Jud.Calarasi la 15 km.de Cora Pantelimon 1000 de m/2 cu deschidere de 10m si lungime 100 un loc linistit pentru o casă sânt proprietar actele la zi cadastru, intrabulare, te...

03.02|07:04

2 Terenuri de vanzare Tanganu - Cernica Imobiliare Terenuri 14 000 € Tanganu Azi Exploreaza acest terenuri de vanzare din Ilfov (judet), Tanganu, la 14 000 €. Acest terenuri de vanzare are 990 m², iar conform Agentia imobiliara Norisk.ro principalele calitati alte terenului sunt electricitate, acces pavat, acces - drum asfaltat. Storia 4554719

17.12|20:03

vanzare terenuri agricole extravilan Imobiliare Terenuri 1 026 € Bucuresti, Sectorul 3 Azi 5 000 lei: Vrei sa vinzi teren agricol situat in extravilan si te impiedica Legea 175/2020? Avem solutia juridica!

25.01|23:40

Terenuri de vanzare Maracineni Arges Imobiliare Terenuri 1 € Maracineni Azi

23.05|11:08

Terenuri de vanzare in Dumitrana, Magurele Imobiliare Terenuri 90 000 € Negociabil Dumitrana Azi

12.06|21:11

terenuri de vanzare Baia Mare 10 500 €Prețul e negociabil Baia Mare - Azi la 5 000 m² Salvează ca favorit

04.10|13:01

Terenuri de vanzare Calugareni - Giurgiu 15 EUR Vand teren extravilan în comuna Calugareni jud. Giurgiu la 25 km de București. Terenu ... Calugareni Giurgiu azi Vand teren extravilan în comuna Calugareni jud. Giurgiu la 25 km de București. Terenul este situat de la șoseaua de viteza DN 5 la 1 km spre comuna Singureni. Între drumul județean asfaltat și pădure. Preț 5 euro mp. Vând și terenuri intravilane parcelare a câte 1000 mp. și 2300 mp. la prețul de 15 euro mp. în centrul comunei. Pentru detalii sunați la tel. Publi24_1645460504

04.04|12:29

Oferte terenuri de vanzare in Constanta 550 000 €Constanta - Azi la 10 000 m² Sterge din Salvate

14.07|09:36

Cristesti, 2 terenuri (2700 mp )vanzare 30 000 €Targu-Mures - Azi la 2 700 m² Salvează ca favorit

24.09|11:27

De vânzare 2 terenuri comuna Ogrezeni 6 €Prețul e negociabil Samurcasi - Azi la 2 500 m² Salvează ca favorit

02.08|08:14

Terenuri de vanzare- Braila, Varsatura 25 €Prețul e negociabil Varsatura - 16 mai 20246 500 m² Salvează ca favorit

29.05|03:58

De vânzare terenuri intravilane în satul Let. 10 000 €Let - Azi la 500 m² Salvează ca favorit

05.07|21:25

Terenuri de vanzare in Calugareni Giurgiu 5 €Calugareni - Azi la 15 000 m² Salvează ca favorit

18.09|21:56

Terenuri de vanzare Comuna Copaceni - Ilfov Imobiliare » Terenuri 12 € Negociabil 12 €: 1. TEREN INTRAVILAN SUPRAFAȚĂ 20.840 MP amplasat în Comuna Copăceni compus din următoarele parcele: - 19.610 mp cu următoarele laturi: N latură 240 m, S latură 240 m, E latură 81,70 m, V latură 81,...

23.05|15:16

Terenuri cadastrate, de vanzare - in Dambovita, de la 5000€ 5 000 €Prețul e negociabil Glodeni - Reactualizat Azi la 4 000 m² Sterge din Salvate

19.07|10:35

Casa de vanzare in sat Taure + terenuri + padure Imobiliare Case de vanzare 46 000 € Negociabil Taure Azi

16.11|14:35

14.12|23:51

Terenuri de vanzare Mosnita, cu utilitati - 65 euro/mp 45 890 € Mosnita Noua - Azi la 706 m² Salvează ca favorit

02.11|11:06

Terenuri de vanzare Mosnita, cu gaz, apa curent - 65euro/mp+TVA 36 205 € Timisoara - Azi la 557 m² Salvează ca favorit

02.11|11:02

Terenuri de vanzare in com. Fundata sat. Fundatica, jud. Brasov 25 EUR De vanzare terenuri in com. FUNDATA, sat. FUNDATICA, jud. BRASOV in suprafata d ... Fundatica Brasov Telefon validat azi De vanzare terenuri in com. FUNDATA, sat. FUNDATICA, jud. BRASOV in suprafata de 2200mp, 25 euro/mp. Apa curenta este pe teren, iar curentul trece pe langa teren. Are deschidere de 100m la drum asfaltat. Detalii la telefon . Publi24_1655895238

06.07|16:35

Terenuri de vanzare in comuna Berceni cu gaz si curent 43 650 €Berceni - Azi la 485 m² Salvează ca favorit

10.08|15:49

De vânzare 2 terenuri extravilane adiacente în Reci! 11 600 €Reci - Azi la 5 800 m² Salvează ca favorit

21.09|12:34

Terenuri de vanzare zona Odai, Otopeni 80 000 €Odaile - Azi la 400 m² Salvează ca favorit

01.08|17:01

Terenuri de vanzare pentru constructii locuinte 140 €Braila - Reactualizat Azi la 12 305 m² Salvează ca favorit

28.08|11:06

Oferta - vanzare terenuri intravilane 800 si 899 mp, com. Peris 9 600 €Peris - Azi la 800 m² Salvează ca favorit

08.08|15:57

Terenuri vanzare Berceni Mega Park 1 26 000 €Prețul e negociabil Berceni - Azi la 375 m² Salvează ca favorit

24.09|13:43

Vila si doua terenuri de vanzare in Bragadiru 275 000 €Bragadiru - Azi la 1 082 m² Salvează ca favorit

26.09|16:23

Cauți un loc de casă în Arad? Profita de oferta speciala de la 40 euro + TVA/mp În Romana Residence îți punem la dispoziție parcele de 600 - 1000 mp, cu toate utilitățile incluse: - apă - canalizare - electricitate - gaz - drumuri asfaltate - iluminat public Romana Residence este cel mai modern cartier nou de case, localizat în zona Grădiște, la iesire din Arad înspre Oradea. Vezi mai multe pe www.romanaresidence.ro si programeaza o intalnire pentru o oferta personalizata.