Vand teren la Moldoveni (Urziceni) - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Vand teren la Moldoveni (Urziceni) Imobiliare Terenuri 14 000 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 2 Azi 14 000 €: Vand teren la moldoveni langa urziceni!45km de Bucuresti!Suprafata utila 1780 m2,se vinde doar terenu casa nu reprezinta nici o valoare!Terenul poate fi folosit in scopuri agricole sau pentru construc...

15.11|09:51

Casa 70mp teren 2200mp anexe 100mp - Moldoveni, IL (Dridu, Urziceni) Case de vanzare Urziceni 100 000 lei Salveaza ca favorit 100 000 lei: Video proprietate: https://youtu.be/2x_dRuiJ2sk Casă din cărămidă 70 mp (5 camere + hol) + 2200 mp intravilan + anexe 100 mp (o cameră separată cu sobă cu plita, două camere alăturate cu bucătărie ...

23.02|05:32

Oferta Exclusiva. Vanzare apartament 3 camere semidecomandat, situat in zona Piata Resita, la cateva minute de stadionul Progresul. Acesta este ideal pentru cei care cauta o locatie cu liniste, confort si acces facil la mijloace de transport in comun, scoli, piete, parcuri, supermarketuri, etc. La mica distanta fata de locurile de interes : Piata Resita, Stadionul Progresul,Giurgiului, numeroase scoli(165,119, 308, Ion Teodoreanu, Gradinita Piticot), Clubul Sportiv nr 6,Brancoveanu, Eroii Revolutiei,Piata Sudului,banci, farmacii, etc Acesta este situat la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje(fara lift). An constructie: 1977 Vedere : libera catre spatele blocului si parcare, apartamentul este ferit de zgomot Stare apartament : buna Comisionul agentiei: Standard 3% Pentru mai multe informatii si vizionari, va rog sa apelati numarul afisat. Informatii eficienta energetica: Clasa energetica: B Consumul de energie primara: [kWh/mp an] 100,0 > Indicele de emisii echivalent CO2: [kg CO2/mp an] 22,0 > Consum de energie din surse regenerabile:0 Confort: 2 Tip imobil: Bloc de apartamente Număr Băi: 1 Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

10.08|04:28

11000 €: 11 000 €: Vând teren intravilan ofertă mai multe detalii 0720719444 ofer dif cu loc în urziceni sau apartament

20.05|22:49

20 €: 20 €: Teren intravilan semicentral in Urziceni Ialomita, suprafata peste 1000 mp, situat in vecinatatea Silozului de cereale, in spatele caselor de pe str. Puscasi, accesul prin str. Viilor la dreapta...

25.03|12:10

Vand Casa Judetul Ialomita Moldoveni Imobiliare Case de vanzare 34 000 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 1 Azi

08.01|13:07

Propietar Vand Casa Judetul Ialomita Moldoveni Imobiliare Case de vanzare 33 500 € Negociabil Moldoveni Azi

15.01|13:12

Casa si teren loc Moldoveni, jud. Ialomita Imobiliare Case de vanzare 35 000 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 3 Azi 35 000 €: Vindem casa batraneasca si teren aferent acesteia care toatalizeaza 5124 m.p, 2 cai de acces, drumul este asfaltat de jur imprejur. Terenul si casa se afla pe strada crizantemelor nr.13, actele sunt p...

31.12|19:00

Teren intravilan 1800m Moldoveni Imobiliare Terenuri 15 000 € Moldoveni Azi

29.05|19:58

Casa si teren, Loc Moldoveni, Jud. Ialomita Imobiliare Case de vanzare 25 000 € Negociabil Bucuresti, Sectorul 3 Azi

28.08|13:32

Vand teren intravilan in Urziceni Imobiliare Terenuri 79 890 € Urziceni Azi 79 890 €: Se vinde teren intravilan in suprafata de 2663 mp situat in Urziceni intre fostul abator si baza sportiva, Judet Ialomita,soseaua buzaului ,numarul 48. pretul fiind de 30 euro/mp negociabil.

22.01|08:18

5 euro mp teren de vanzare Jud. Ialomita sat Moldoveni Imobiliare Terenuri 5 € Negociabil Moldoveni Azi 5 €: 1373 m patrati, cu deschidere 24 m. Apa curenta si canalizare pe strada. 15 km de cel mai apropiat oras Urziceni, 55 km de centrul orasului Bucureşti. Perfect pentru casa de vacanta. Nu au fost niciod...

26.08|06:15

Vând apartament 3 camere decomandat situat în Urziceni vis a vis de magazinul Profi dintre blocuri pe str Muncii. Apartamentul deține 2 dormitoare 1sufragerie 1 bucătărie 1 baie 2 holuri 3debarale și un balcon foarte spațios închis în termopan. Apartamentul este foarte bine întreținut deținând centrală termică nouă și acoperiș având posibitate extindere sau modificări fiind ultimul etaj. Se vinde complet mobilat și utilat. Mai multe detalii la tel: 0764 114 657 Confort: 1 Tip imobil: Bloc de apartamente Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

09.08|20:56

Vand 2ha teren extravilan - zona sat Malu aprox 15 km de Urziceni Imobiliare Terenuri 6 € Bucuresti, Sectorul 3 Azi

01.11|10:13

Vand teren Intravilan in Urziceni Ialomita 2528mp (cartier Ceramica) Imobiliare Terenuri 50 000 € Urziceni Azi

07.07|13:20

Vand teren intravilan in Urziceni Ialomita centru vechi str.R.Ferdinand nr.61-63 central ,zona B. 105 EUR Terenul are toate utilitatile,este ideal pt.constructi,case blocuri de locuit sa ... Urziceni Ialomita Telefon validat azi Terenul are toate utilitatile,este ideal pt.constructi,case blocuri de locuit sau marchet Se poate vinde si loturi mai mici Pretul este de 105 mp. negociabil.8 Publi24_1631341862

21.11|20:24

1200 €: 1 200 €: Inchiriez /vand teren 1650 mp situat in Manasia . Zona cu trafic auto foarte intens . Intersectia unde se afla terenul face legatura cu diferite sate si comune din judet(Garbovi, Alexeni, ion...

07.04|22:51

Livada cu 200 pruni pe rod Stanley amplasata în intravilanul loc. Moldoveni jud. Ialomita la cca. 55 km de Bucuresti. Deschidere la strada 34 ml Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

16.08|11:28

Casă Moldoveni com Izlaz Imobiliare Case de vanzare 20 000 € Moldoveni Azi

01.08|16:38

Casa la țara sat Moldoveni 17 000 EUR Se vinde o casa la țara in satul Moldoveni in suprafața de 80 mp și un teren in suprafaț ... Moldoveni Neamt Telefon validat azi 243 €/m2 | 70 m2  |  2 camere Se vinde o casa la țara in satul Moldoveni in suprafața de 80 mp și un teren in suprafața de 1137 mp. Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul agenției de pe B-dul.Dacia,nr.5 sau telefonic. Publi24_1655965617

28.06|08:20

Vand apartament Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 42 000 € Urziceni Azi

05.03|15:27

Vând casă în Urziceni Imobiliare Case de vanzare 35 000 € Negociabil Urziceni Azi 35 000 €: Vând casă în Urziceni str libertati, prețul este de 35000 €, apa curenta, canalizare, gaze mai multe detalii la telefon 0720014177

08.05|23:16

Intravilan 2800 m2 , com. MOLDOVENI, jud. NEAMT Imobiliare Terenuri 4 € Negociabil Moldoveni Ieri

25.08|00:07

De vanzare casa , Comuna Moldoveni 18 000 €Roman - Azi la 100 m² Salvează ca favorit

16.04|12:10

Inchiriez spatiu comercial 2 moldoveni 502 €Prețul e negociabil Calarasi - Azi la 90 m² Salvează ca favorit

09.10|22:52

Vand casa la tara 15 km de Urziceni Imobiliare Case de vanzare 8 203 € Negociabil Malu Azi 40 000 lei: Vând casă paiantă, an construcție 1993, 3 camere, bucătărie, holuri, baie începută. Casa este tencuită pe exterior, necesită câteva lucrări de renovare. În curte se află și o cameră cu verandă (ti...

24.01|22:07

Vând apartament 2 camere Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 30 000 € Negociabil Urziceni Azi

28.12|04:26

Vând apartament 3 camere Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 55 000 € Negociabil Urziceni Azi

05.04|08:34

Vand Apartament 3 camere, Urziceni Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 60 000 € Negociabil Urziceni Azi

23.04|20:24

Vand apartament 3 camere Urziceni 60 000 €Urziceni - Azi la 68 m² Salvează ca favorit

27.08|19:26

Casă cărămidă sat Moldoveni județul Teleorman Imobiliare Case de vanzare 15 000 € Negociabil Moldoveni Azi

05.08|21:10

vand casa Urziceni, cartier POSTA Imobiliare Case de vanzare 30 000 € Urziceni Azi 30 000 €: Vand casa in URZICENI, complet mobilata si utilata. Pretul este negociabil, acceptam credit.

22.01|23:47

URZICENI vand apartament 2 camere etaj 2/4 Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 25 500 € Urziceni Azi 25 500 €: URZICENI proprietar vand apartament de doua camere semidecomandat etaj 2 din 4 in bloc civilizat. Apartamentul este dotat cu centrala proprie pe gaz, este recent renovat cu gresie, faianta, parchet si...

05.09|10:20

Vând afacere DN 2, Km55 Urziceni, Ialomița Imobiliare Terenuri 4 000 000 € Urziceni Azi

09.10|19:11

Vând spațiu comercial în Urziceni, Ialomița Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 169 000 € Urziceni Azi

15.07|14:20

Vand apartament 2 camere in Urziceni -Ialomita 55 000 €Posta - Azi la 51 m² Salvează ca favorit

22.04|17:00

Vand 26 hectare DN2 ,Bucuresti-Urziceni ,intravilan 20 € Sinesti - Azi la 260 000 m² Salvează ca favorit

03.10|01:44

De vanzare casa in comuna Moldoveni 22000 euro 22 000 €Roman - Azi la 80 m² Salvează ca favorit

09.09|17:42

Vand apartament 4 camere etaj 1, mun. Urziceni, jud Ialomita 75 000 EUR Vand apartament cu 4 camere, decomandat, în municipiul Urziceni, str. Calea Bucurest ... Urziceni Ialomita azi 987 €/m2 | 76 m2 Vand apartament cu 4 camere, decomandat, în municipiul Urziceni, str. Calea Bucuresti, etaj 1, vedere pe ambele parti ale blocului. Apartamentul dispune de 2 bai, centrală termică, geamuri termopan Gealan, parchet, gresie, faianță, balcon închis si izolatie termică din polistiren cu grosimea de 10cm. Pret 75.000euro negociabil. Tel Cumpăr apartament cu 2 camere etaj 1 sau 2. Publi24_1660243165

11.08|21:29

vand casa Urziceni, cartier POSTA-reducere 7000 euro!!! Imobiliare Case de vanzare 35 000 € Urziceni Azi

07.05|10:55

Proprietar vand ap 2 cameme cf 2 semi zona almasu mare urziceni resita Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 53 500 € Bucuresti, Sectorul 4 Azi

29.06|22:52

60000 €: 60 000 €: Vând apartament decomandat 3 camere mobilat și utilat in conditii foarte bune complet renovat in 2020 .Apartamentul se afla pe str Eroilor in spate la clubul sindicatelor la etajul 4.Central...

02.05|01:05

7654 €: 7 654 €: Construim case modulare pe structura de lemn orce model dorește clientu sau cabane tip A, pentru comenzii puteți să ne sunați

01.06|00:14

Teren urziceni intravilan Imobiliare Terenuri 38 000 € Urziceni Ieri

30.11|12:08

teren de vanzare in Urziceni IL. 90 EUR 600mp intravilan ci toate utilitatile str.Regele Ferdinand nr.61-63 centru vech ... Urziceni Ialomita Telefon validat azi

28.09|05:11

Urziceni teren de vanzare 5 €Barbulesti - Azi la 78 000 m² Salvează ca favorit

16.04|17:43

Teren intravilan Urziceni 1 €Prețul e negociabil Urziceni - Azi la 501 m² Salvează ca favorit