Vanzare spatiu comercial in Dorohoi - căutare proprietăți după solicitare

  • >> Următoarea

Vanzare spatiu comercial in Dorohoi Imobiliare » Birouri - Spatii comerciale 33 500 € Dorohoi Azi 33 500 €: Agentia Casazela va propune o oportunitate de investitie , un spatiu comercial situat in zona cartierului Plevna localitatea Dorohoi , Jud. Botosani. Proprietatea este situata intr-o zona median-perif...

23.03|13:17

Spatiu Comercial De Vanzare in Dorohoi Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 160 000 € Dorohoi Azi

30.08|20:43

Spatiu birouri/comercial, Dorohoi Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 220 000 € Dorohoi Azi Birouri modern de vanzare in Botosani (judet), Dorohoi, la 220 000 €. Acest birouri de vanzare are 1348 m&sup2 suprafata utila si 1 555 m² suprafata construita. Storia 5676593

09.09|16:37

Spatiu birouri/comercial, Dorohoi 220 000 EUR Proprietatea se afla in orasul Dorohoi, judet Botosani. Consta intr-o cladire comerciala ... Central Dorohoi Botosani azi 1 348 m2

12.07|05:23

Direct proprietar. Nu suntem agentie imobiliara. Inchidem faza 3 a proiectului Nest Dorohoi, cu ultimul box disponibil spre inchiriere in 3 variante: 50 mp, 110 mp sau 160 mp. Complexul comercial ( parc de retail / galerii comerciale) este singurul din raza a 50 km si reprezinta un punct de atractie locala. Companii existente ce va pot deveni vecini:  -Altex -Pepco -Deichman -KIK -Jisk -Takko -Penny Market Ultimul spatiu este disponibil in suprafata utila de 110 mp. Detalii la telefon. Anunturi publicate de: RC Europe

05.01|15:27

Spatiu Comercial-Dorohoi,Botosani-254mp 123 000 EUR Parter Vizibilitate si accesibilitate foarte buna ... Central Dorohoi Botosani azi 254 m2 Parter Vizibilitate si accesibilitate foarte buna

08.03|07:28

Spatiu Comercial cartier Doja,DOROHOI Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 5 € Negociabil Dorohoi Azi

27.12|14:07

Spatiu Comercial in Dorohoi Zona Centrala Imobiliare Birouri - Spatii comerciale 80 000 € Dorohoi Azi Spatii comerciale bine pozitionat de vanzare in Botosani (judet), Strada Constantin Dobrogeanu Gherea, la 80 000 €. Acest spatii comerciale de vanzare are 137 m&sup2 suprafata utila si 137 m² suprafata construita. Conform Proprietarul principalele calitati ale apartamentului sunt baie privata, vitrina (magazin la parter), depozit. Storia 5805533

02.04|20:55

60000 €: 60 000 €: Casa de vânzare strada Oborul Nou. Casa are 3 camere, racordată la gaz,curent, apa,canalizare și 1600 mp de teren cu pomi și vita de vie. Preț 60000 euro. Mai multe informații la 0758975502 ...

12.06|20:27

Apartament 2 camere de vanzare in Gheorghe Doja Dorohoi, Dorohoi Apartamente - Garsoniere de vanzare 2 camere 39 000 € Dorohoi Azi Excelent apartamente de vanzare cu 2 in Botosani (judet), Dorohoi, la 39 000 €. Acest apartamente de vanzare situat la etajul Parter are 51 m&sup2 suprafata utila si 61 m² suprafata construita. Storia 7118650

24.10|13:37

Spatiu comercial de inchiriat, amplasare rulota, food truck, Dorohoi 400 € Dorohoi - Reactualizat la 01 aprilie 202620 m² Salvează ca favorit

03.04|08:33

120000 €: 120 000 €: Penthouse pentru pretențioși Oportunitate unica sau mai rar in Dorohoi 120mp format din 2 x apartamente cu vedere fata și spate blocului 4 x camere dormit 4 x bai 2 x balcoane 2 x...

11.06|03:57

30000 €: 30 000 €: Apartament 2 camere ,semidecomandat .Apartamentul nu este îmbunătățit si nici utilat Nr de telefon:0758211248 sau 0755173089

25.03|08:22

Ocazie ! Vand teren intravilan 5000,00mp ,situat la intrare in Dorohoi in zona rezidentiala noua Dealu Mare. Deschidere la strada de 35m !!! Zona de vile noi,zona linistita,ideala pentru construirea de locuinte noi.Pret 5,5euro/mp pentru toata parcela,pret Fix!!!! Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

30.03|15:50

IAZ de vânzare la Dorohoi! Imobiliare Terenuri 45 000 € Negociabil Dorohoi Azi

16.12|17:18

Casa de vânzare Dorohoi Imobiliare Case de vanzare 85 000 € Negociabil Botosani Azi 85 000 €: Vând casa în Dorohoi zona autogării, casa are living, bucătărie, baie, 2 dormitoare, minidresing, camera centralei, teren 1700mp,foisor dotat cu absolut orice, pergola 2 mașini, garaj cu mansarda locu...

29.11|13:19

vanzare 4 camere str. Dorohoi 83 000 EUR Agentie imobiliara ofera spre vanzare 4 camere, conf.1, decomandate, et.1/4, 2 grupur ... Sector 4 Bucuresti azi 82 m2 Agentie imobiliara ofera spre vanzare 4 camere, conf.1, decomandate, et.1/4, 2 grupuri sanitare, 2 debarale, G+F+T+P+UM, vedere pe ambele parti, in apropiere scoala, gradinta, constr.1965-1967.

26.02|23:59

Dorohoi, vilă de vânzare Imobiliare Case de vanzare 100 000 € Dorohoi Azi 100 000 €: Casa este situată la 2 minute de piața centrală (mers pe jos) Zonă neinundabilă Este dispusă (gen pensiune) astfel: Parter 3 întrări separate Living, sufragerie, 2 bai, 2 holuri, 2 camere, bucătări...

20.10|05:56

Casa de vanzare în Dorohoi Imobiliare » Case de vanzare 40 000 € Negociabil Dorohoi Azi 40 000 €: Casa este din caramida. Dotata cu toate utilitățile si fântână in curte, pomi fructiferi si vita de vie. teren 1000mp Zona frumoasa, aproape de centrul orașului, str Mihail Sadoveanu Nr 1

21.03|20:10

17.10|11:04

Garsoniera de vanzare in Dorohoi Apartamente - Garsoniere de vanzare » 1 camera 13 000 € Negociabil 13 000 €: Vand garsoniera in Dorohoi,langa Banca Transilvania,fostul hotel.

23.05|10:19

Casa de vanzare in Dorohoi Imobiliare Case de vanzare 20 000 € Dorohoi 14 feb 20 000 €: Casa de vanzare pe strada oituz nr 1. Este conectata la reteaua de gaz si electricitate.3 dormitoare,baie,living, si bucatarie. Fantana in curte . Necesita investitii: sapele, tavanele ,instalatia ele...

17.02|05:51

Apartament de vanzare, Dorohoi Apartamente - Garsoniere de vanzare 3 camere 41 999 € Negociabil Dorohoi Azi 41 999 €: Este situat langa piata mica Plevna, total mobilat si utilat cu balcon construit separat 15 m2, izolat plus CT, gresie faianta, loc parcare, cu usa separata pentru iesire parcare. Excelent pentru a fi...

02.12|06:40

Casa de vanzare in Dorohoi Imobiliare Case de vanzare 90 000 € Negociabil Dorohoi Azi 90 000 €: Casa noua din caramida , construita pe un singur nivel dar cu posibilitate de mansarda. Are 161mp si este construita la standardele actuale. Casa este conectata la apa ,canalizare, electricitate si ga...

12.03|23:36

Teren vânzare Dorohoi 15.000 m.p. Imobiliare Terenuri 4 € Negociabil Dorohoi Azi

14.05|19:07

Casa de vânzare Dorohoi Imobiliare Case de vanzare 85 000 € Negociabil Botosani Azi

13.06|23:05

Casa de vanzare Dorohoi Imobiliare Case de vanzare 48 000 € Negociabil Dorohoi Azi

26.01|20:14

De vânzare casa Dorohoi Imobiliare Case de vanzare 11 311 € Dorohoi Azi

07.09|15:19

Casa de vânzare dorohoi Imobiliare Case de vanzare 75 000 € Dorohoi Azi

26.11|08:08

Casă de vânzare Dorohoi Imobiliare Case de vanzare 55 000 € Negociabil Dorohoi Azi

28.07|18:05

Casa de vanzare im Dorohoi Imobiliare Case de vanzare 26 614 € Dorohoi Azi

12.08|21:56

De vanzare garsoniera in Dorohoi 12 500 €Prețul e negociabil Dorohoi - Azi la 12 m² Salvează ca favorit

01.09|13:16

Casă de vânzare tătărășeni dorohoi Imobiliare » Case de vanzare 7 500 € Negociabil Tataraseni Azi 7 500 €: Vând casă în satul tătărășeni situată exact in centrul satului +încă două grădini aflate la marginea satului Pentru mai multe detalii aștept să mă contactați Nu raspund la mesaje Mulțumesc

28.02|08:13

Casă de vânzare tătărășeni dorohoi Imobiliare » Case de vanzare 10 000 € Tataraseni Azi 10 000 €: Vând casă în satul tătărășeni situată exact in centrul satului +încă două grădini aflate la marginea satului Preț 7500 euro Pentru mai multe detalii aștept să mă contactați Nu raspund la mesaje Mulțu...

31.03|08:14

Casa si teren de vanzare Dorohoi Imobiliare Case de vanzare 60 000 lei Dorohoi Azi 60 000 lei: Vand casa cu teren aferent in Dorohoi, zona Garii, la 10 minute de centru.Casa este construita in 2012, are 50 mp suprafata utila, 2 camere decomandate, bucatarie, baie, hol. Gaz metan la limita propr...

15.11|14:29

Dorohoi casă /vila de vânzare Imobiliare Case de vanzare 99 999 € Dorohoi Azi

26.08|08:04

Casa de vanzare (licitatie) Dorohoi, str. Libertatii nr.8 Imobiliare » Case de vanzare 33 410 € 33 410 €: Imobilul este reprezentat de casa cu regim de inaltime P+M, cu suprafata construita la sol de 96 mp., impreuna cu suprafata de 420 mp. teren arabil si curti constructii. Imobilul a fost construit in a...

15.04|17:03

Casa cu teren de 3000mp2 in Dorohoi De Vanzare 40 000 EUR Casa Batraneasca de vanzare cu teren de 3000mp2 pe Strada Horea Nr 19 Langa Scoal ... Dorohoi Botosani Telefon validat azi 3 000 m2 Casa Batraneasca de vanzare cu teren de 3000mp2 pe Strada Horea Nr 19 Langa Scoala , este fosta gradinita pe vremuri ca punct de reper teren cu deschidere de 40m2 pe 75mp2 aproape ideal pt o casa sau doua sau alte activitati comerciale o zona foarte buna cu toate utilitatiile pe strada

21.05|19:14

De vanzare apartament cu 3 camere, centru, Dorohoi 45 000 EUR 46 000 EUR Vand apartament cu 3 camere, decomandate, etajul 4. Apartamentul se afla pe str ... Dorohoi Botosani Telefon validat azi 61 m2 Vand apartament cu 3 camere, decomandate, etajul 4. Apartamentul se afla pe str. Dimitrie Pompeiu nr. 66, Bl. G.48, Sc C. AP. 46.Dispune de toate utilitatile actualizate si bine intretinute.. Are usa metalica, interfon, pod individual - cu posibilitate de mansardare, loc de boxa la subsol ( de adaugat doar peretele cu usa), loc de parcare inclus. Apartamentul are o suprafata de 61mp fara balcoane. Spatiul este deschis, putin modificat pentru marirea suprafetei de utilizare. Suprafata apartamentului este de 76,11 mp. Apartamentul este izolat interior, exterior, acoperit. Podul este izolat, oferind o temperatura constanta indiferent de anotimp. Se vinde , la cerere, mobilat in intregime sau partial. Pretul este de 45.000 euro, negociabil. Publi24_1644680704